آمار هفته بررسی محصولات صادراتی صنعت فلزات اساسی و معادن و اثر بخشنامه عوارض بر صادرات ره‌آورد | brassonline


آمار هفته بررسی محصولات صادراتی صنعت فلزات اساسی و معادن و اثر بخشنامه عوارض بر صادرات ره‌آورد | brassonline

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر بازار متمرکز فلزات ایران نمی‌شود. پیشنهاد ما دریافت عضویت ویژه سامانه صبا می باشد که با کلیک بر روی آن می توانید از مزایای آن مطلع شوید. هر گونه باز نشر محتوا و اطلاعات نمایه شده در بانک های تحت اختیار این مرکز تنها به منظور استفاده علمی و غیر تجاری با ایجاد پیوند به تارگاه SID و ذکر منبع مجاز است. استفاده از لوگو و نام مرکز به عنوان حامی و همکار علمی، بدون اخذ مجوز کتبی از “پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی” پیگرد قانونی دارد. ها‌‌‌ي‌ آماري‌ وزارت‌ صنايع‌ و معادن تاكنون،‌ به‌ طور مستمر انجام‌ مي‌شود.

  • ۱۶۳ میلیون دلار رسید که نسبت به دوره مشابه سال قبل افت ۱۱ درصدی و میزان واردات هم از لحاظ وزن و ارزش ۲۷ و ۳۴ درصد کاهش داشته است.
  • در روز جهانی کار و کارگر نشست صمیمی معاونت منابع انسانی با نماینده کارگران مدیریت های توزیع برق شهرستان استان برگزار شد.
  • نتایج مطالعه نشان داد که در چهار سال از دوره پنجم؛ یعنی سال های 1370 تا 1373، بخش کانی های فلزی و غیرفلزی دارای مزیت نسبی بوده است.
  • به عبارت دیگر، رشد فروش در ماه های اخیر کمتر از رشد تولید بوده است که آن افزایش موجودی انبار در 5 ماه توالی همچنین می تواند پشتوانه ضعیف تقاضا از رشد بیشتر تولید صنعتی در شرایط فعلی را نشان دهد.
  • رتبه بندی برندهای مارک ظروف استیل آشپزخانه ایرانی بر اساس اطلاعات جدول زیر انجام خواهد شد.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است. تحلیل موجودی انبار صنایع نشان می دهد که در پنج ماهه اخیر از خردادماه تا مهرماه امسال، موجودی انبار در بخش صنعت به طور متوسط افزایش را نشان می دهد. به گزارش فارس، در سال جاری رشد 6 هزار مگاواتی ظرفیت نیروگاهی در کنار سخت‌گیری دولت برای صرفه‌جویی ادارات زمینه بهبود شرایط تامین برق در بخش صنایع و خانه‌های مردم را به وجود آورده است.

مزایای جداسازی اینترنت از شبکه داخلی

بدین منظور، داده های مالی مربوط به 49 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران برای دوره زمانی بین سال های 1380 تا 1390 تجزیه و تحلیل شده است. نتایج به دست آمده، گویای آن است که پایداری جزء نقدی سود نسبت به جزء تعهدی بیشتر است و جزء نقدی توانایی بیشتری در پیش بینی ارزش بازار دارد. از دیگر نتایج حاصل شده در این پژوهش، وجود ناهنجاری های اقلام تعهدی در صنایع فلزی و کانه فلزی بود، که این ناهنجاری ها با لحاظ کردن متغیرهای ویژگی های شرکت که قبلا شاهد آن بودیم، حذف شد. در این مقاله، سعی شده است اثرات جهانی شدن بر صنایع فلزات اساسی ایران با استفاده از دو شاخص سطح تجارت بین الملل و ادغام تجارت بین الملل از نظر کارایی فنی، صادرات و نیز ارزش افزوده مورد سنجش و اندازه گیری قرار گیرد. نتایج بدست آمده نشان می دهد که جهانی شدن اثرات مثبت بر کارایی فنی، صادرات و ارزش افزوده صنایع فلزات اساسی کشور خواهد داشت.به دیگر سخن جهانی شدن، ضمن ارتقا کارایی فنی، موجبات افزایش صادرات و ارزش افزوده صنایع فلزات اساسی را که یکی از صنایع فرادست محسوب می شود.

ضربه‌ی بزرگ وزارت نیرو به فعالیت کارشناسان حوزه برق

آمار ماهیانه صنایع فلزی بازار بورس، فرابورس و پایه ایران آمار در بورس امجد به روزرسانی شد. بر این اساس در فصل گرم سال 1401، شاهد مصرف برق به میزان هزار مگاوات بودیم در حالی که سال گذشته این عدد 9941 هزار مگاوات بوده است. 29 مرداد‌ سال 1401، مصرف برق به 5586 هزار مگاوات ساعت رسیده در حالی که سال گذشته این آمار نهایتا به 4761 هزار مگاوات ساعت رسیده بود. به عبارت دیگر، صنعت سیمان در بازه زمانی یاد شده یعنی فصل گرم سال 1401، میزان 10.45 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته برق دریافت کرده است. کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به شرکت بورس کالای ایران می باشد.

برای اینکه نمودارهای قیمت صحیح نشان داده شوند لطفاً ساعت دستگاه خود را با ساعت رسمی کشور هماهنگ کنید. تمام حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به مرکز فن‌آوری اطلاعات و اطلاع‌رسانی کشاورزی است. در سال‌ها‌‌‌ي بعد نيز بـا استفـاده از چـارچـوب بـه دسـت آمده از سرشماري عمومي‌كارگاهي 1381، كارگاه‌ها‌‌‌ي داراي 10 نفر كاركن و بيش‌تر با روش سرشماري مورد آمارگيري قرار گرفت. ها‌‌‌ي‌ صنعتي‌، مركز آمار ايران‌ در سال‌ 1367، طرح‌ جامع‌ آمارگيري‌ صنعتي‌ را تهيه‌ و به‌ مرحله اجرا درآورد که اجراي‌ اين‌ طرح‌ با انجـام‌ تغييراتي‌، تا سال‌1370 نيز ادامه‌ يافت‌. ها‌‌‌ي‌ صنعتي‌ كشور مبادرت‌ ‌نمود و از سال‌ 1352 به‌ بعد، اين‌ وظيفه‌ به‌ وزارت‌ صنايع‌ و معادن‌ وقت‌ محول‌ شد. خدمات اطلاع‌رسانی آماری تا اطلاع ثانوی به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه دریافت پرسش، انتقاد، پیشنهاد و شکایت انجام می‌پذیرد.