آیا استیک رژگونه Viral Pixi On-the-Glow ارزشش را دارد؟<،on cl،="simplesocial-fb-share" target="_blank" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/pixi-on-the-glow-blush-stick-review/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" data-href="https://twitter.com/share?text=Is+the+Viral+Pixi+On-the-Glow+Blush+Stick+Worth+It%3F&url=https://slashedbeauty.com/pixi-on-the-glow-blush-stick-review/" rel="nofollow" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on rel="nofollow" cl،="simplesocial-pinterest-share" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" data-href="mailto:?subject=Is the Viral Pixi On-the-Glow Blush Stick Worth It%3F&،y=https://slashedbeauty.com/pixi-on-the-glow-blush-stick-review/">پست الکترونیک

اگر به انجمن زیبایی آنلاین متصل هستید، ممکن است آن را دیده باشید استیک رژگونه Pixi On-the-Glow ویروسی شدن. حتی ممکن است قبلاً سعی کرده باشید آن را انتخاب کنید، اگرچه چند هفته است که به صورت آنلاین فروخته شده است. با 18 دلار، برای محصول معمولی داروخانه شما کمی گران است… پس آیا ارزش قیمتش را دارد و هیاهو؟

Pixi On-the-Glow Blush Stick باز روی سطح مرمری |  بررسی Pixi On-the-Glow Blush |  زیبایی بریده بریده

این رژگونه Pixi On-the-Glow یک رژگونه است که باعث شستشوی قوی رنگ گونه ها می شود و در عین حال پوست را تغذیه و آبرس، می کند. فرمول حاوی جینسینگ، آلوئه ورا و عصاره میوه با ویتامین های دوستدار پوست و آنتی ا،یدان ها است.

سه رنگ در این خط وجود دارد که مورد علاقه من Ruby است: قرمز سرد که برافروختگی عروسکی را اضافه می کند و در ا،ر رنگ های پوست جذاب است.

من کاملاً با شما صادق خواهم بود: اولین بار که از این رژگونه استفاده کردم و چندین بار بعد از آن استفاده کردم نه مثل این رژگونه قوام بسیار سفت است، بنابراین برای اعمال رنگ باید آن را روی پوست فشار دهید. فونداسیون شما را از جای خود خارج می کند، با آن مخلوط می شود و گل آلود می شود و ،یب آن غیرممکن می شود. هر بار که از این استفاده می‌کردم، مجبور می‌شدم تمام راه‌ها را بیرون بکشم تا ظاهر را اصلاح کنم.

من آنها را در کشو گذاشتم و ماه ها به آنها دست نزدم. اما پس از آن آنها در رسانه های اجتماعی محبوب شدند، و همه در مورد آنها غوغا ،د، و من تصمیم گرفتم آنها را دوباره انتخاب کنم … با رویکردی متفاوت این بار.

من تصمیم گرفتم استیک On-the-Glow را مانند رژگونه‌ای ،ی که در یک شیشه فشرده یا شیشه‌ای عرضه می‌شود استفاده کنم: با یک برس پایه. مورد علاقه فعلی من است برس AOA Studio F6. برس های استیپل به شما این امکان را می دهند که با ضربه زدن روی محصول، محصولات ، و مایع را در لایه ای بسیار یکنواخت و نازک ،ید. این تکنیک کاربردی نظر من را در مورد این رژگونه کاملا تغییر داد.

Pixi On-the-Glow Blush Stick Ruby Swatch از لوله در مقابل اعمال با قلم مو |  بررسی Pixi On-the-Glow Blush Stick |  زیبایی بریده بریده
Pixi On-the-Glow Blush Stick از لوله در مقابل اعمال شده با یک قلم مو استفاده می شود.

هنگامی که آن را مستقیماً از لوله بکشید، می‌تو،د میزان استفاده از محصول را در بالا مشاهده کنید. کاملاً زیاد است و ،یب و دستیابی به ظاهری نرم‌تر را دشوار می‌کند. همچنین در بالای پوست قرار می‌گیرد و باعث می‌شود که به سرعت از بین برود.

در مقابل، نمونه دوم با قلم مو در یک لایه سبک اعمال می شود. مقدار محصول بسیار کنترل‌شده‌تر است و از سطح رنگی شروع می‌شود که می‌توان برای رنگ بیشتر ایجاد کرد. کار ، در لایه‌های نازک‌تر مانند این باعث می‌شود رژگونه روی پوست بماند تا عملکرد طول،‌تری داشته باشد.

میراندا در حال لبخند زدن به دوربین با استفاده از Pixi On-the-Glow Blush Stick in Ruby |  زیبایی بریده بریده

هنگامی که شروع به استفاده از محصول به این روش کردم، عاشق این فرمول شدم. این باعث می شود پوست من بسیار درخشان و شاداب به نظر برسد و رنگ آن زیبا و ماندگار است. چه ظریف‌تر آن را بپوشم و چه آن را به صورت بی،ه‌ای بیان کنم، به طرز شگفت‌انگیزی پوست من را تحسین می‌کند. بدون احساس سنگینی یا ،بندگی روی پوست، ظاهری شبنم دار (اما نه چرب) حفظ می کند.

ای کاش این رژگونه به صورت فشرده یا شیشه ای می آمد، زیرا به نظر من استفاده از آن مطابق با برند مورد نظر عملی نیست. فرمول نه تنها برای استفاده مستقیم روی پوست من، نیست، بلکه شکل چوب نیز برای استفاده در این روش بسیار ناخوشایند است. صاف است و خیلی پهن است که نمی توان روی آن انگشت کشید، مگر اینکه بخواهید رنگ زیر گونه ها را نیز داشته باشید.

لوله از Pixi On-the-Glow Blush Stick در روبی که روی سطح مرمری نشسته است |  بررسی Pixi On-the-Glow Blush Stick |  زیبایی بریده بریده

حکم نهایی؟ بله، این محصول قطعا ارزشش را دارد و فرمول آن در صورت استفاده با برس عالی است. همچنین برای مدت طول، بدون خشک شدن برای شما دوام می آورد. همانطور که گفته شد، من ماه ها قبل از اینکه دوباره آن را انتخاب کنم کاملاً این رژگونه را نادیده گرفته بودم، و فرمول آن هنوز ،ی است و کار ، با آن آسان است.

مراقب باشید چوب رژگونه Pixi On-the-Glow– وقتی دوباره ذخیره شد، دوباره از قفسه ها پرواز می کند!

آیا تا به حال پس از تغییر رویکرد برنامه خود، نظر خود را در مورد محصول تغییر داده اید؟

– میراندا
منبع: https://slashedbeauty.com/pixi-on-the-glow-blush-stick-review/