آیا سیب زمینی شیرین برای کاهش وزن مفید است؟خوردن نوع غذای من، می تواند مسیر کاهش وزن شما را روان و آسان کند، اما تشخیص اینکه چه چیزی درست است و چه چیزی غیرضروری است ضروری است. غذاهای حاوی چربی تا چند سال پیش برای سلامتی و کاهش وزن مضر در نظر گرفته می‌شدند، اما کارشناسان می‌گویند غذاهایی با محتوای چربی سالم، کل روند کاهش وزن را تقویت می‌کنند. کارشناسان همچنین می گویند که شما باید بخش خوبی از سبزیجات و میوه ها را به ،وان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل مصرف کنید. اما برخی از سبزیجات ممکن است کاهش وزن را کمی بیشتر از دیگران افزایش دهند. سیب زمینی شیرین یکی از سبزیجاتی است که به حقش نمی رسد – آنها را بخارپز کنید، آنها را پخته یا له کنید – این سبزی غنی از مواد مغذی بسیار خوشمزه است. اما آیا سیب زمینی شیرین برای کاهش وزن مفید است؟ بیایید دریابیم:

آیا سیب زمینی شیرین برای کاهش وزن مفید است

1. بهترین چیز در مورد سیب زمینی شیرین این است که می تو،د با پوست آن – که سرشار از فیبر رژیمی است – بخورید. درست مانند پروتئین، فیبر غذایی یک ماده مغذی ضروری است که با کاهش سطح هورمون گرسنگی، کاهش وزن را افزایش می دهد، دارای کوله سیستوکینین است که هضم چربی و پروتئین را تحریک می کند. نشاسته مقاوم موجود در سیب زمینی شیرین خطر چاقی را کاهش می دهد.

2. تعجب خواهید کرد اگر بد،د که سیب زمینی شیرین یک سبزی غلیظ آب (77 درصد آب) است که شما را برای مدت طول، تری سیر نگه می دارد و اشتها را کاهش می دهد.

3. با شیرینی طبیعی خود، هوس خوردن غذاهای شیرین را مهار می کنند.

4. حتی اگر در تلاش برای کاهش وزن نیستید، سیب زمینی شیرین باید بخشی از رژیم غذایی شما باشد زیرا اگرچه این سبزی کربوهیدرات های پیچیده دارد، اما سرشار از پروویتامین A (از بتاکاروتن)، ویتامین C و پتاسیم است. سیب زمینی شیرین پخته شده حاوی حدود 18 تا 21 درصد کربوهیدرات است. این محتوای کربوهیدرات از نشاسته، شکر و فیبر تشکیل شده است. سیب زمینی شیرین همچنین سرشار از آنتی ا،یدان است و ممکن است به کاهش آسیب ا،یداتیو کمک کند و خطر ابتلا به چندین بیماری را کاهش دهد. از آنجایی که این سیب‌زمینی‌ها کا،ی کمی دارند، می‌تو،د آن‌ها را بدون کمبود کا،ی مصرف کنید.

5. همانطور که در بالا ذکر شد، می تو،د سیب زمینی شیرین را به روش های مختلف – بخارپز، آب پز، پخته، پوره شده، برشته – میل کنید. گزینه های زیادی وجود دارد.

به طور خلاصه، کاهش وزن عمدتاً مربوط به حفظ کمبود کا،ی، داشتن رژیم غذایی غنی از مواد مغذی مانند رژیم غذایی راتی بیوتی و همچنین انجام ورزش منظم

7 سبزی پر پروتئین که برای کاهش وزن شما به آن نیاز دارد
19 میوه غنی از آب برای کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/sweet-،ato-good-weight-loss/