آیا پاپ کورن سینما برای کاهش وزن خوب است؟چه عاشق تماشای یک رام کام خنده دار یا یک هیجان انگیز هیجان انگیز در سینما باشید، یک وان (یا گاهی اوقات دو) پاپ کورن ترد و کره ای ضروری است! باید اعتراف کنیم – پاپ کورن تئاتر بهترین مزه را دارد و سعی کنید هر طور که ممکن است، نمی تو،د همان نوع قلقلک دادن به ذائقه را در خانه در داخل زودپز ایجاد کنید. در سالن سینما، می تو،د از نسخه ک،یک نمک نمک گرفته تا پنیر مکزیکی تند، کارامل، حتی تیرامیسو و تنوری انتخاب کنید! از آنجایی که پاپ کورن به ،وان یک میان وعده سبک و کم کا،ی در نظر گرفته می شود، هنگام برداشتن آن، به خصوص هنگام تماشای یک فیلم بالیوودی 2 تا 1/2 ساعته، حتی دو بار فکر نمی کنیم. بنابراین، اگر در حال تلاش برای کاهش وزن و رژیم هستید، می‌د،م که می‌خواهید بد،د که آیا پاپ کورن سینما واقعاً برای اه، شما مفید است یا خیر. بنابراین، بیایید دریابیم:

آیا پاپ کورن سینما برای کاهش وزن خوب است

حقیقت در مورد پاپ کورن سینما

یک وان پاپ کورن چیزی نیست که حتی آن را ناسالم یا پرکا،ی در نظر بگیرید، اما یافته‌های شگفت‌انگیزی در مورد این پاپ کورن‌های پروانه‌ای شکل خوش طعم به دست آمده است. یک یافته نشان داده است که پاپ کورن ترد تئاتری که هنگام نشستن در لبه صندلی دوست دارید آن را بخورید، می تواند حدود 400 تا 1200 کا،ی داشته باشد، همراه با موادی مانند رنگ مصنوعی و محتوای سدیم بالا.

یک مطالعه نشان داد که یک ،یب پاپ کورن و نوشابه متوسط ​​در یکی از محبوب‌ترین سالن‌های زنجیره‌ای در ایالات متحده، ۱۶۱۰ کا،ی باورن،ی با حدود ۶۰ گرم چربی اشباع شده دارد! می تونی باور کنی! برخی تئاترهای دیگر 430 کا،ی و 20 گرم چربی را در یک وان با اندازه متوسط ​​سرو می ،د. یکی دیگر از زنجیره‌های محبوب سینما، یک وان پاپ کورن بزرگ، ۱۰۳۰ کا،ی و ۴۱ گرم چربی دارد، آن هم بدون کره! و قبل از اینکه فراموش کنیم، ذرت بو داده در حین تماشای فیلم، طعم کره را با نوشابه/نوشابه گازدار میل می کند، و اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید، ممکن است نوشابه رژیمی را انتخاب کنید که این هم خوب نیست.

مردم اغلب تعجب می کنند که چرا پاپ کورن در تئاتر بسیار بهتر از هر جای دیگری طعم می دهد – راز در مواد تشکیل دهنده استفاده شده نهفته است. اگرچه کره و پنیر برخی از روغن های قابل پیش بینی هستند، روغن مورد استفاده یا روغن نارگیل یا کانولا است. نمک مورد استفاده نیز تنوع متفاوتی دارد – فلاواکول نامیده می شود که نمک چاشنی با طعم کره برای غلغلک دادن به مزه ها است. همچنین، بسیاری از تئاترها در واقع از کره استفاده نمی کنند، بلکه در واقع از «روغن با طعم کره» استفاده می کنند که نه تنها کا،ی بالایی دارد، بلکه بسیار ناسالم نیز هست.

همچنین، در چند مکان، طعم و رنگ مصنوعی به پاپ کورن اضافه شده است تا طعم و رنگ مشخصی به پاپ کورن بدهد.

با محبوبیت پلتفرم‌های OTT، نتفلی، و آمازون پرایم، افرادی که از خانه خود فیلم تماشا می‌کنند، اکنون می‌توانند پاپ کورن تئاتر را از برنامه‌های تحویل غذا سفارش دهند، و در اینجا دو لیست از این قبیل با شمارش کا،ی ذکر شده است:

1. پاپ کورن لذیذ تازه و ترد که در مقدار زیادی پنیر چدار خوشمزه ریخته شده است. با کک سرو می شود – 70 گرم – انرژی: 271.78 کیلو کا،ی.

2. پاپ کورن بزرگ نمکی – 55 گرم – 212 کا،ی.

به طور خلاصه، پاپ کورن موجود در سینماها نه تنها کا،ی بالایی دارد، بلکه بیشتر آنها دارای موادی هستند که برای سلامت کلی بدن نیز مضر هستند. برای حفظ کمبود کا،ی و سوزاندن چربی اضافی، زم، که در رژیم کاهش وزن هستید، از این تنوع خاص پاپ کورن اجتناب کنید. با این حال، نیازی به گفتن نیست که به طور کامل پاپ کورن را کنار بگذارید زیرا پاپ کورن بوداده که در خانه با مغز تهیه می شود، می تواند به ،وان یک خوراکی کم کا،ی با فیبر بالا مصرف شود. حتی می تو،د آن را با اضافه ، روغن زیتون، نمک، زیره و پودر فلفل تند درست کنید. مهمتر از همه، اگر کاهش وزن در ذهن شماست، به چالش 6 هفته ای S،d ​​Slim ما بپیوندید. برنامه زیبایی Rati

10 چیز برشته شده به ،وان میان وعده برای کاهش وزن
12 راه ساده برای از بین بردن چربی شکم
منبع: https://makeupandbeauty.com/movie-theater-popcorn-good-weight-loss/