ابزارهای خانگی صورت برای بهبود فوری پوست: وندی رواعتبار تصویر @ Camilla Akrans برای Numero

ابزارهای صورت خانگی دیگر چیز جدیدی نیستند: آ،ین فناوری قادر است بدون نیاز به ، خانه نتایج چشمگیری ارائه دهد. اما از آنجایی که بسیاری از دستگاه‌ها دارای بر،ب‌های قیمت گزافی هستند، کدام یک ارزش سرمایه‌گذاری را دارند؟ از ابزارها گرفته تا سفت ، و لیفتینگ، تا ابزارهایی که با رنگ و بافت پوست مق، می کنند، من پنج مورد از بهترین ابزارهای صورت خانگی را گردآوری کرده ام که همه را وادار به صحبت کرده است.

ابزارهای صورت خانگی چیست؟

ابزارهای صورت که می تو،د در خانه استفاده کنید از ابزارهای غیر الکتریکی و ساده ای که برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته اند، مانند ابزارهای Gua Sha و غلطک های صورت گرفته تا دستگاه های پیشرفته نور درم، LED و حتی درمان های لیزری خانگی متفاوت هستند.

بهترین ابزارهای صورت چیست؟

من پنج گزینه را انتخاب کرده‌ام که می‌تو،د خودتان امتحان کنید، از یک ماساژور ساده که می‌تو،د هر روز از آن استفاده کنید تا پیشرفته‌ترین فناوری لیزری که ارزش آن را دارد (یا به لیست آرزوهایتان برای تولد بعدی اضافه کنید!).

این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است

LYMA | لیزر

این درمان لیزری صورت خانگی 100 برابر قدرتمندتر از درمان های LED است و وعده می دهد که در عرض چند هفته نتیجه دهد. این می تواند رنگ و بافت را بهبود بخشد و به ویژه بر روی اگزما، رنگدانه ها و آکنه موثر است و آن را به گزینه ای عالی برای پوست مشکل تبدیل می کند.

سارا چپمن | لیفت صورت

همیشه برای به دست آوردن نتایج عالی به فناوری و ابزارهای جدید نیاز ندارید و این ابزار ماساژ صورت توسط سارا چپمن راهی عالی برای داشتن چهره و گردنی زیباتر است. تحریک جریان خون بهتر و تقویت عضلات (و پوست)، افزودنی آرامش بخش به رژیم زیبایی روزانه شما است.

FACEGYM | دستگاه صورت Pro Ems

مردم اغلب فراموش می کنند که درست مانند هر ،مت دیگر بدن ما، می تو،م صورت خود را از طریق بهبود تون عضل، بهبود بخشیم. این ابزار برای استحکام و تقویت پایه های عضل، برای داشتن پوستی برجسته، سفت و پوستی سالم تر عمل می کند.

سالن نور | ماسک LED تقویت کننده

در حال حاضر یکی از محبوب ترین ابزارها و دستگاه های صورت خانگی، ماسک های نور درم، LED از طول موج های مختلف نور برای نفوذ به پوست و ترویج تولید کلاژن استفاده می کنند که می تواند به کاهش التهاب و بهبود بافت پوست کمک کند. آنها نه تنها نتایج قابل مشاهده ای ارائه می دهند، بلکه یکی از آرامش بخش ترین درمان ها نیز هستند.

باشگاه بدنسازی پوست | رز کوارتز کریستال مجسمه قلب ابزار Gua Sha

سنگ‌های گوا شا که به روشی مشابه غلطک‌های صورت عمل می‌کنند، برای ماساژ صورت و تقویت گردش خون، با فواید متفاوت مرتبط با کریستال‌های مختلف استفاده می‌شوند. سنگ‌های گوا شا دارای لبه‌ای صاف و زاویه‌دار هستند که برای ماساژ پوست در یک الگوی خاص، مخصوصاً در امتداد خط فک و به سمت بالا در سراسر استخوان‌های گونه و اطراف استخوان‌های ابرو استفاده می‌شود. این به رها شدن تنش و تقویت عضلات صورت کمک می کند و ظاهری شاداب و برجسته می دهد.

اعتبار تصویر @ Camilla Akrans برای Numero

نکته برتر

نتایج هر یک از این ابزارهای صورت خانگی فقط به اندازه تلاش خواهد بود، بنابراین فقط زم، پول را سرمایه گذاری کنید که قصد دارید زمان و انرژی را برای استفاده از آنها در خانه صرف کنید، در غیر این صورت بهتر است خودتان را با زیبایی صورت در سالن

بعدی را بخو،د: 5 کریستال شفابخش که اکنون باید بد،د | ماساژ صورت در منزل با سومن

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.


منبع: https://wendyrowe.com/beauty/،-tools