ارز دیجیتال ماتیک MATIC چیست؟ گزارش بنیادی ارز دیجیتال ماتیک فاندامنتال ماتیک سیگنال


ارز دیجیتال ماتیک MATIC چیست؟ گزارش بنیادی ارز دیجیتال ماتیک فاندامنتال ماتیک سیگنال

ارز دیجیتال ماتیک MATIC با هدف بهبود قابلیت همکاری بین بلاک چین اتریوم و شبکه‌های سازگار ایجاد شده است و توکنی مبتنی بر اتریوم می‌باشد. در ابتدا نام شبکه این ارز Matic Network بود اما در فوریه2021، Matic Network به پالیگان Polygon تغییر نام داد. پالی‌گان، پلتفرمی است که به تمام توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا شبکه بلاک چین اختصاصی خود را ایجاد کنند. پالی گان ترکیبی از ویژگی‌های یک بلاک چین مستقل مانند انعطاف‌پذیری، مقیاس‌پذیری در کنار ویژگی‌های شبکه اتریوم مانند امنیت و قابلیت همکاری است.

  • وقت آن رسیده است تا توکن این پلتفرم را به طور کامل به شما معرفی نمایی.
  • بازار ارزهای دیجیتال بازاری پرنوسان و غیرقابل پیش‌بینی است؛ بنابراین برای خرید متیک در این بازار جانب احتیاط را رعایت کرده و از اصول مدیریت سرمایه برای کاهش ریسک معاملات خود استفاده کنید.
  • MATIC، توکن بومی پالی گان، یک توکن ERC-20 است که بر بستر بلاکچین اتریوم اجرا می شود.
  • برای خرید ماتیک ابتدا باید در اکس نوین ثبت نام کنید و بعد از تایید حساب کاربری، موجودی ریالی آن را افزایش دهید.
  • رمز ارز ماتیک MATIC از جمله توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 است و از این توکن به عنوان یک واحد پرداخت در شبکه استفاده می شود.

ما هر روزه، هزاران تراکنش واریزی و دریافتی را در بستر کیف پول Exhadi ، بدون کوچکترین خطایی به گردش در می آوریم، با این هدف که در افزایش کمک به رشد و توسعه ی کسب وکارها، نقش سازنده و موثری داشته باشیم. امروز کیف پول Exhadi نقش موثری در رشد و ارتقاء کیفیت خرید و فروش ارز دیجیتال در بازار کشور را دارد . همان‌طور که متوجه شدیم، پالیگان علاوه‌بر داشتن توکن متیک(MATIC)، خود نیز به عنوان یک پلتفرم شناخته می‌شود که پروژه‌ها و بلاکچین‌های سازگار با اتریوم را به یکدیگر وصل می‌کند و آن‌ها را توسعه می‌دهد. به‌علاوه، از توکن‌های متیک جهت اداره و ایمن‌سازی شبکه‌ی پالیگان استفاده می‌شوند و همچنین کارمزد تراکنش‌ها نیز از طریق همین توکن‌ها قابل پرداخت هستند.

ارز ماتیک چیست – فروش (polygon (matic

ارز دیجیتال MATIC نقش کلیدی در نگهداری و عملکرد شبکه پالیگان ایفا می کند و می تواند برای ذحیره، خرج کردن، ارسال یا استیک استفاده شود. پس از واریز ریال به کیف پول خود به بخش خرید و فروش سریع بروید و ارز MATIC را انتخاب کنید و بر روی گزینه ثبت سفارش خرید بزنید، بلافاصله دارایی به کیف پول شما اضافه می‌شود. اگر دارایی را در کیف پول خود مشاهده نمی‌کنید کافی است مجدد صفحه را بارگذاری کنید. برای اینکه امکان خرید و فروش ارز متیک برای شما فراهم شود باید احراز هویت کنید. “پی ام ایکس چنج” را شما انتخاب کنید، سرعت و امنیت را ما هدیه می‌کنیم. کارآفرینی و افزایش منابع درآمد داخلی و حس دلنشین کسب درآمد در قالب پول الکترونیک و ارزهای دیجیتال را با ما تجربه کنید.

قیمت ارز دیجیتال ماتیک

این کارمزد به طور دائم از گردش خارج می‌شود و عرضه اتر را برای همیشه کاهش می‌دهد. گزارش پلتفرم «توکن ترمینال» نشان می‌دهد که اتریوم، پس از حدود ۷ سال توانسته است تا عمدتاً از کارمزدها، درآمدی معادل ۱۰میلیارد دلار به دست آورد. این دستاور، اتریوم را پس از شرکت آلفابت در جایگاه دوم میان برترین شرکت‌های فناوری قرار می‌دهد که طی حدود ۶ سال به این نقطه عطف رسیده است. برای مقایسه، پلتفرم زوم که امکان برگزاری جلسات آنلاین را فراهم می‌کند، پس از نزدیک به ۱۱ سال توانسته بود تا درآمدی معادل ۱۰میلیارد دلار به دست آورد. دستیابی به این نقطه عطف برای شرکت‌های مایکروسافت و ادوبی نیز به‌ترتیب حدود ۱۹ و ۲۰ سال زمان برده است.

Sandeep Nailwal یک برنامه نویس و کارآفرین است که در حال حاضر مدیر ارشد پالیگان می باشد و وظیفه ی برنامه نویسی این پلتفرم را به عهده دارد. او پیش از این سمت و شروع فعالیت خود در پالیگان، در سمت مدیر عامل Scope Weaver و مدیر اجرایی Welspun فعالیت داشت. عضو دیگر تیم پالیگان Anurag Arjun نام دارد که برخلاف دو عضو دیگر مهارتی دربرنامه نویسی ندارد، اما در امور اقتصادی بسیار باتجربه است و در سمت مشاور تجاری پروژه Polygon در حال فعالیت است. او به سبب کار در شرکت های مختلف ارز دیجیتال شناخت بسیار خوبی از این رشته داشت. ارزهای دیجیتال و محبوبیت و امنیت آنها باعث شده است تا صرافی‌های آنلاین بیشماری برای خرید و
فروش بیت کوین وسایر آلت کوین ها وجود داشته باشد. حتی افت و خیز‌های اخیر قیمت آن هم، تاثیری
در این خرید و فروش نداشته بلکه گاهاً باعث تشدید معاملات نیز شده است.