بررسی پودر اولا نچرالز مولتانی میتیبررسی پودر اولا نچرا، مولت، میتی – مولت، میتی یا زمین فو، یکی از آن نوسکه های قدیمی قرهلو است که حتی در دوران مدرن نیز به همان اندازه مفید است. آیا با آکنه مشکل دارید؟ آیا می خواهید از شر برنزه شدن بد آفتاب خلاص شوید؟ نقاط تاریک شما را آزار می دهد؟ پوست چرب بیش از حد؟ آیا می خواهید به پوست کدر خود درخشندگی بیافزایید؟ پاسخ همه اینها multani mitti خواهد بود. اما نه هر multani mitti، شما باید به multani mitti 100% خالص دسترسی داشته باشید تا از شر مشکلات پوستی خود خلاص شوید و به پوست مورد نظر خود برسید. پودر مولت، میتی Olava Naturals یکی از این پودرهای مولت، میتی 100٪ خالص و با کیفیت عالی است که می توان به آن اعتماد کرد. در اینجا من قصد دارم نظرات خود را در مورد پودر Olava Naturals Multani Mitti با جزئیات به اشتراک بگذارم.
بررسی – لیست بهترین پک صورت Multani Mitti موجود در هند

نقد و بررسی پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر مولت، میتی اولا، مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

بررسی پودر اولا نچرا، مولت، میتی

پودر مولت، میتی Olava Naturals 100 پودر مولت، میتی خالص و طبیعی است. فاقد هرگونه پارابن، مواد شیمیایی و رنگ مصنوعی است. این پودر مولت، میتی مرغوب به سم زدایی و پا،ازی عمیق پوست کمک می کند. در این فرآیند، این پک صورت multani mitti به کاهش لکه ها و روشن شدن رنگدانه ها کمک می کند. با استفاده منظم، به کنترل آکنه، جوش و همچنین جوش های سرسیاه کمک می کند. این پودر multani mitti همچنین می تواند یک پک عالی برنزه شدن صورت را ایجاد کند. فرمول من، انواع پوست است. و نه فقط برای پوست، این multani mitti را می توان برای موهای ما نیز استفاده کرد. بررسی پودر مولت، میتی Olava Naturals من را در زیر بخو،د تا بد،د چرا باید این پودر را به رژیم مراقبت از پوست و مو اضافه کنید.

بسته بندی پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر اولا نچرا، مولت، میتی، مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

برس پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر مولت، میتی اولا، مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

قیمت پودر اولا نچرا، مولت، میتی :

399 روپیه/- برای 200 گرم

جهت استفاده:

برای مو

2 قاشق غذاخوری از این پودر را با 2 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا Olava Naturals و یک قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید. روی موها ،ید و بگذارید 20-30 دقیقه بماند. برای داشتن پوست سر سالم و موهای سالم بشویید.

برای صورت

2 قاشق غذاخوری multani mitti را با گلاب یا آب مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید. به طور یکنواخت روی صورت ،ید و 15-20 دقیقه صبر کنید. برای داشتن یک چهره درخشان فوری بشویید.

نحوه استفاده از پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر مولت، میتی اولا، مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

،اصر :

خاک رس بنتونیت 100% طبیعی

مواد تشکیل دهنده پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر مولت، میتی اولا، مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

رنگ: رنگ بژ

ماندگاری: 24 ماه

بو : بدون بو

باز ، پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر اولا نچرا، مولت، میتی، مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

پودر Olava Naturals Multani Mitti چه ادعایی دارد؟

پودر Olava Naturals Multani Mitti محصولی با کیفیت عالی است. پودر multani mitti 100% خالص و طبیعی بدون پارابن، مواد شیمیایی و رنگ مصنوعی فرموله شده است. این پک صورت multani mitti با پا،ازی عمیق پوست و حذف سموم به کاهش لکه ها و روشن شدن رنگدانه ها کمک می کند. با استفاده منظم، به کنترل آکنه، جوش و همچنین جوش های سرسیاه کمک می کند.

این فرمول برای انواع پوست ها چه پوست های چرب، چه پوست های خشک و چه پوست های معمولی من، است.

از این پودر می توان برای تهیه پک د تن برای مردان و ،ن استفاده کرد. خاک رس بنتونیت بهترین پک ضد برنزه برای صورت است.

علاوه بر این، از این پودر multani mitti نیز می توان برای ساخت پک صورت برای پوستی درخشان استفاده کرد. سلول های مرده پوست را از لایه بالایی پوست جدا می کند و به صورت ما درخشندگی فوری می بخشد. آن را با گلاب Olava Naturals مخلوط کرده و ،ید. با درخشش فوری صورت خود شگفت زده خواهید شد.

نه فقط پوست، بلکه می توان از آن برای ساخت پک مو نیز استفاده کرد. این به حالت دادن به موهای شما کمک می کند و آنها را صاف و ابریشمی می کند. همچنین خشکی موها را تسکین می دهد و به از بین بردن شوره و پوسته سر کمک می کند. این می تواند برای مردان و ،ن استفاده شود.

مولت، میتی همچنین به کاهش ترشح چربی اضافی کمک می کند. به ،وان یک پودر لایه بردار ملایم و طبیعی عمل می کند که درخشندگی سالمی به صورت و پوست می دهد.

فواید –

پک صورت برای درخشندگی فوری پوست

پودر multani mitti را با گلاب مخلوط کنید تا یک پک صورت درخشنده فوری برای مردان و ،ن تهیه کنید. استفاده منظم از این پک صورت باعث تسکین و تغذیه پوست می شود. همچنین با کند ، روند پیری پوست، پوستی جوان و درخشان می بخشد.

سم زدایی پوست

مولت، میتی یک لایه بردار طبیعی پوست است. با از بین بردن سموم پوست را پا،ازی می کند و به باز شدن منافذ کمک می کند. استفاده منظم از این ماسک خاک رس باعث ایجاد پوستی صاف و همچنین درخشان می شود.

روشن کننده لک ها و رنگدانه ها

استفاده منظم به کاهش لکه ها و رنگدانه ها کمک می کند. با استفاده منظم پوست روشن و زیبا می شود.

برک آوت ها را کنترل می کند

مولت، میتی به جذب چربی اضافی کمک می کند و همچنین آلودگی های سطح پوست را از بین می برد. خواص جذب روغن این پک صورت multani mitti به کنترل آکنه، جوش و دانه های سرسیاه با تمیز نگه داشتن پوست، شفاف و بدون چربی کمک می کند.

لایه برداری و آبرس، به پوست

مولت، میتی به ،وان یکی از بهترین پاک کننده های طبیعی صورت به دلیل توانایی آن در پا،ازی تمام سلول های مرده پوست شناخته می شود. به تنفس منافذ پوست ما کمک می کند. پودر پک صورت Multani mitti همچنین پوست ما را آبرس، می کند تا ظاهری نرم، لطیف و همچنین سالم به آن بدهد.

روی مو هم کار میکنه

مولت، میتی، غنی از مواد مغذی است که می تواند یک پک موی عالی ایجاد کند. استفاده منظم از پک موی Multani mitti به حفظ سلامت پوست سر کمک می کند. Multani mitti سموم را از بین می برد و پوست سر ما را تمیز می کند و همچنین سموم را جذب می کند. پوست سر سالم باعث کاهش ریزش مو و همچنین رشد موی سالم می شود.

ادعا می کند که پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر مولت، میتی اولا، پودر مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

فواید پودر اولاوا نچرا، مولت، میتی، پودر مولت، میتی اولا، پودر مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

نمونه پودر اولا نچرا، مولت، میتی، پودر مولت، میتی اولا، مولت، میتی برای مراقبت از پوست، مولت، میتی برای مراقبت از مو، بهترین پودر مولت، میتی

بسته بندی پودر Olava Naturals Multani Mitti

پودر Olava Naturals Multani Mitti داخل یک شیشه پ،تیکی محکم قرار می گیرد. دارای درپوش پیچ مشکی باز است. شیشه پ،تیکی دارای کاغذی است که در اطراف آن پیچیده شده است که تمام اطلاعات مهم محصول روی آن چاپ شده است.

دهانه شیشه به اندازه ای ، است که به شما امکان می دهد مقدار مورد نیاز محصول را به راحتی خارج کنید. همچنین دارای یک اپلیکاتور سیلی، است که واقعاً عالی است و قطعاً شایسته تشکر است.

ظاهر پودر مولتان میتی Olava Naturals

این یک پودر رنگ طبیعی بژ است. بافت بسیار ظریفی دارد و هیچ عطر مصنوعی ندارد که خلوص آن را ثابت کند.

تجربه من با پودر مولت، میتی Olava Naturals

اپلیکاتور موجود در بسته بندی واقعاً خوب است و باعث می شود که روند برنامه بسیار روان و بدون درهم ریختگی باشد.

من پوست مختلط دارم و گهگاهی روی چانه و گونه هایم جوش می زند. بعد از اینکه شروع به استفاده از پودر Olava Naturals Multani Mitti به ،وان پک صورت (دو بار در هفته) با مخلوط ، آن با گلاب کردم، واقعاً نتایج عالی گرفتم.

من از همان اولین کاربردم متوجه شدم که این پودر پک صورت multani mitti به لطف توانایی سم زدایی پوست، پوست را شاداب تر و به وضوح روشن تر می کند.

در عرض چند هفته، متوجه شدم که جوش هایم تا حد خوبی کاهش یافته است. قدیمی آکنه علائم نیز شروع به محو شدن کرده اند و پوست بسیار شفاف تر به نظر می رسد.

من در اطراف بینی خود منافذ قابل مشاهده ای دارم و خوشحالم که می گویم این محصول اندازه آنها را کاهش داده است و در نتیجه اکنون پوست من بسیار صاف تر از قبل به نظر می رسد. یکی دیگر از چیزهایی که من در مورد این پودر multani mitti بسیار دوست دارم این است که به ،وان یک پک صورت درخشش فوری بسیار موثر عمل می کند.

پودر میتی Olava Multani هرگز پوست من را خشک نکرده است. من این پودر مولت، میتی را به یکی از دوستانم پیشنهاد دادم که از بیماری بسیار بدی رنج می برد من برنزه هستم. اگرچه نوع پوست او خشک است، اما هنوز هم این پودر multani mitti برای او عالی عمل کرد.

قطعاً با استفاده منظم و همچنین بدون ایجاد خشکی، برنزه شدن او را از بین برد. این بدان م،است که پودر مولت، میتی Olava Naturals قطعاً به ادعای خود مبنی بر من، بودن برای انواع پوست پایبند است.

روی مو هم قابل استفاده است. همانطور که روی بسته بندی ذکر شد، من پودر را با ژل آلوئه ورا Olava Naturals و کمی آب لیمو مخلوط کردم و روی موها و همچنین پوست سر مالیدم. بعد از 15 دقیقه شستم. هر زمان که این روند را دنبال می کردم، پوست سر شفاف و شاداب و همچنین موهایی صاف برایم ایجاد می کرد.

به طور کلی، من به شدت پودر Olava Naturals Multani Mitti را توصیه می کنم. این یک میتی مولت، خالص و طبیعی است که نه تنها برای پوست موثر است، بلکه روی موها نیز موثر است. و بله، برای انواع پوست، چه چرب، چه معمولی یا خشک من، است.

همچنین بخو،د

پک ساده مو مولت، میتی خانگی برای موهای سالم

8 مزیت شگفت انگیز مولت، میتی برای مراقبت از پوست

نحوه استفاده از مولت، میتی برای آکنه

مزایای پودر مولت، میتی Olava Naturals

 • 100% خالص و طبیعی
 • بسته بندی کاربر پسند
 • همراه با اپلیکاتور
 • آسان برای اعمال
 • من، انواع پوست
 • آکنه، جوش را کاهش می دهد
 • لکه های تیره را روشن می کند
 • برنزه شدن آفتاب را از بین می برد
 • بدون خشکی روی پوست
 • روی مو هم کار میکنه
 • پوست سر را عمیقاً تمیز می کند
 • موها را صاف می کند

معایب پودر مولت، میتی Olava Naturals

دسترسی : برخط

رتبه BeautifulhameshaBlog: 5/5


منبع: https://www.beautifulhameshablog.com/olava-naturals-multani-mitti-powder-review-price-claims/