بهترین و بدترین نوشیدنی های کریسمس: الکل مهمانی سالماعتبار تصویر @ Tom Munro برای Numero

فصل مهم، و نوشیدنی های کریسمس دست به دست هم می دهند. و در حالی که من همیشه سعی می کنم همانطور که در کتابم Eat Beautiful گفته ام تا حد امکان سالم باشم، از یک لیوان شامپاین یا کوکتل گهگاهی که زمان جشن گرفتن است لذت می برم! وقتی ،ت به پوست و سلامت کلی شما می رسد، الکل انتخاب سالمی نیست. می تواند باعث التهاب و کم آبی بدن شود که هر دو خبر بدی برای وضعیت پوست ما دارند. اما همه نوشیدنی های الکلی ی،ان خلق نشده اند. برخی از کوکتل‌های جشن و نوشیدنی‌های کریسمس دارای محتوای قند و لبنیات بسیار بالاتری هستند که هر دو می‌توانند باعث ایجاد مشکلات پوستی در برخی افراد شوند. در اینجا، من پنج گزینه نوشیدنی الکلی کریسمس از بهترین تا بدترین را به شما می‌دهم تا به شما کمک کند سالم‌ترین نوشیدنی‌های مهم، را انتخاب کنید.

این پست شامل پیوندهای مربوط است

اعتبار تصویر @ Tom Munro برای Numero

قبل از شروع، فقط یک یادآوری است که گزینه‌های نوشیدنی‌ها و الکل‌های غیرالکلی بیشتر از همیشه موجود است، و در حالی که برخی از این‌ها مملو از شکر هستند و قطعاً گزینه‌ای سالم نیستند، بسیاری از آنها به اندازه چیز واقعی خوشمزه هستند و تضمین می‌کنند. شما احساس نمی کنید که مهم، را از دست داده اید. اگر یک مهم، نوشیدنی ترتیب می‌دهید، چرا چای‌های گیاهی را در کنار شراب آب‌پز ارائه نمی‌دهید، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد؟

اعتبار تصویر @ David Loftus برای Eat Beautiful

خوب، در اینجا پنج گزینه نوشیدنی کریسمس وجود دارد که از بهترین تا بدترین رتبه بندی شده اند…

 1. شامپاین

  دلیلی وجود دارد که این نوشیدنی در مهم، های مد و شام جوایز انتخاب می شود. شامپاین نه تنها یک نوشیدنی خوشمزه برای مهم، است، بلکه در مقایسه با ا،ر نوشیدنی های الکلی قند کمی دارد و (معمولا) در مقادیر کمتری نسبت به سایر شراب ها مصرف می شود. فقط معقول باشید و مصرف خود را محدود کنید و مقدار زیادی آب نیز بنوشید.

 2. بچه داغ

  ویسکی یا روح انتخاب شده در الف بچه داغ برای پوست شما خوب نیست، اما عسل، لیمو و ادویه ها خوب هستند. آب اضافی اضافه کنید و این انتخاب بدی برای مهم، نوشیدنی های کریسمس یا نوشیدنی های شبانه جشن نیست.

 3. شراب مولد

  در حالی که کمی بهتر از سیب سیب زمینی است که حدود چهار برابر مقدار شکر دارد، شکر و میوه های اضافه شده در این جشن ک،یک در صورت مصرف بیش از حد نوشیدنی بسیار شیرین (و احتمالاً پیری) انتخاب می شود. شاید خود را به یک لیوان کوچک محدود کنید تا شما را در حال و هوای جشن قرار دهد؟ اگر قصد دارید شراب مولد سرو کنید، پس چرا دستور غذای زیبای من را با استفاده از شراب طبیعی به ،وان یک انتخاب سالم تر امتحان نکنید.

 4. رام و کک

  ممکن است فکر کنید که با اجتناب از کوکتل های کریسمس و انتخاب نوشیدنی های ک،یک خود سالم تر خواهید بود، اما اگر نوشیدنی مخلوط مورد علاقه شما رام و کوکاکولا است، باید دوباره فکر کنید. رام و کک ادویه دار شیرین هر دو مملو از شکر هستند و برای شما (و پوستتان!) مضر هستند.

 5. بیلی

  در صدر لیست من از ناسالم ترین نوشیدنی های مهم،، نوشیدنی مورد علاقه کریسمس، بیلی است. ممکن است خوشمزه باشد، اما این کوکتل روغن نباتی تصفیه شده، الکل بالا، لبنیات و شکر یکی از بدترین گزینه های نوشیدنی برای سلامتی و پوست شما است. لبنیات می تواند باعث جوش و التهاب در برخی افراد شود، در حالی که محتوای قند بالا به شدت پیر می شود. از یک درمان بسیار نادر اجتناب کنید یا از آن استفاده کنید!

برای همه شما یک فصل مهم، پر از شادی کریسمس، شادی و البته پوستی زیبا را آرزو می کنم!

بعدی را بخو،د: درمان خماری | نحوه مق، با سرماخوردگی | دستور العمل شراب مولد

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.


منبع: https://wendyrowe.com/wellness/party-season-drinks