توسط Terry Brightening CC Blush[unpaid/sample/affiliate/ad] از زم، که چیزی از تری و رزی فلاش را ندیده‌ام، به نظر می‌رسد مکان بسیار خوبی برای شروع است. من همیشه از By Terry به ،وان یک برند تابست، فکر می کنم – سبکی در آن وجود دارد که فکر می کنم من را به یاد سواحل می اندازد. اما، این همان چیزی است که نام تجاری در مورد آن است – تا جایی که ممکن است، نور را به رخ بکشد. من می‌دانم که در شبکه‌های اجتماعی، آن‌ها مرحله‌ای از تلاش برای آوردن یک مخاطب کاملاً جدید توسط تری را پشت سر گذاشتند که انجام آن در این بازار کنونی دشوار است – روشن بودن در هر رنگی زیباست، اما پوست‌های مسن‌تر می‌توانند اندکی تغییر کنند. نور در مکان های من،

  • فرمول 6% مبتنی بر مراقبت از پوست
  • 8 سایه من، برای هر رنگ پوست
  • درخشندگی و محافظت می کند
  • رنگ پوست را اصلاح و یکنواخت می کند
  • عیوب را بدون پوشش محو می کند
  • آبرس، می کند
  • پوشش شفاف رنگی با پوشش درخشان درخشان

فرمول منحصر به فرد

غنی شده با سلول های بنیادی رز درخشان سرم روشن کننده CC باعث افزایش درخشندگی و محافظت از پوست می شود. فناوری “درخشش نوری” منشورهای بازتابنده نور، ریزکره های با فو، نرم و رنگدانه های تصحیح کننده رنگ را با هم ،یب می کند.

نتایج

پوست فورا روشن تر و درخشان تر به نظر می رسد.

نور بی عیب شماره 1: برای پوست های چینی. لکه ها را کاهش می دهد، قرمزی را کنترل می کند. همچنین برای برجسته ، نقاط برجسته پوست شما عالی است.

توسط Terry Brightening Blush

من با سرم روشن کننده CC شروع خواهم کرد – چه محصول دوست داشتنی است. این یکی از پرفروش‌ترین برندهای این برند است و دلیل خوبی هم دارد. من برای اولین بار نسخه ای از این (CC Lumi Se،) را در سال 2014 امتحان کردم، بنابراین بیشتر از زم، است که به روز رس، داشته باشم. من Immaculate Light را دارم که یک فرمول تصحیح کننده رنگ و روشن کننده بدون رنگ است، اگرچه این محصول در 8 سایه وجود دارد (من قطعاً می خواهم رنگی را امتحان کنم که دارای رنگ باشد). سرم روشن کننده نوعی پایه است که می خواهید بلافاصله بعد از انجام یک روز پوست صورت یا یک روز بسیار خوب از آن استفاده کنید – فقط روی پوست ظاهری زیبا دارد و یک اثر بسیار جزئی تاری (میکرو کره های فو، نرم) دارد. پوشش پوست شما را افزایش می دهد. نمی توانم بگویم که من واقعا متوجه اصلاح رنگی شده ام، اگرچه پوست من تا حدی “کامل” به نظر می رسد، اما اگر خیلی منصف باشید ممکن است آن را ببینید. این حاوی ذرات منع، کننده نور است که بسیار ظریف هستند (خوشبختانه – هیچ ، به صورت زرق و برق نیاز ندارد) و بدون احساس چربی احساس آبرس، می کند. اصولاً مراقبت از پوست عالی با مزیت زیبایی. شما می تو،د آن را در مکان های مورد نظر یا در سراسر پوست استفاده کنید.

توسط Terry Brightening Blush

تری دی گانزبرگ که هرگز ریشه های Touche Eclat خود را فراموش نمی کند، به قلم علاقه دارد. من مطمئن نیستم که این روش ترجیحی من برای استفاده از رژگونه باشد – من تمایل دارم آن را روی مومیایی ، دستم برس بزنم و سپس از انگشتان یا برس نرم‌تر برای استفاده استفاده کنم. قلم‌ها می‌توانند تا حدودی در تحویل مقدار محصول غیرقابل اعتماد باشند – شما باید با این کار با کلیک‌های خود آشنا شوید. با این حال، رژگونه به خودی خود یک فرمول “مرطوب” است به طوری که با یک لمس خنک به طور یکپارچه روی پوست پخش می شود. برای ایجاد مقدار من، رنگ گونه به مقدار بسیار کمی نیاز دارید و این رویای پوست برهنه نیز هست. من می توانم ببینم که ، روشن کننده سی سی و این رژگونه یک بازی ساخته شده در بهشت ​​هستند. من این واقعیت را دوست دارم که بوی گلگون دارد – فقط به جنبه طراوت کامل می افزاید.

توسط Terry Brightening Blush

می تو،د ببینید که سایه تزریق شده با عصاره رز یک رز هلویی است (سایه دیگر Sunny Glow است) اما چیزی که نمی تو،د ببینید بازتاب نور است که می توانم بگویم در نقطه کمال است. رنگ و تابش نور کافی برای ایجاد ظاهری با نور ملایم بدون برجسته شدن وجود دارد، دقیقاً (یا هایلایت است؟!). اگر به هیچ وجه از هیچ نوری خوشتان نمی آید، برای شما من، نیست – زم، که خورشید می تابد، نور کمی از آن خواهید دید. این یک نسخه محدود است اما مطمئن نیستم که بسته بندی یا رنگ آن است. در هر صورت، من آن را دوست دارم. بنابراین، CC Glowing Base 61 پوند و رژگونه CC 33 پوند است که به طرز بسیار آزاردهنده ای کل مبلغ را به کمتر از 100 پوندی که باید در SpaceNK ،ج کنید برای آنچه که شما را واجد شرایط یک GWP نسبتا دوست داشتنی متشکل از ( اندازه نمونه لو،) Ombre Black Star و پودر هیالورونیک Hydra Star در یک کیسه. اگر چیزی برای ذخیره ، دارید، اکنون زمان آن است! می تو،د By Terry را پیدا کنید اینجا.

وابسته نیست اینجا

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/by-terry-brightening-cc-blush/