خرید و نقد و بررسی کتاب عمومی، کمک‌درسی، زبان از کتابچی | ketabko


خرید و نقد و بررسی کتاب عمومی، کمک‌درسی، زبان از کتابچی | ketabko

سلام برای رشته تجربی ترجیحا از کتاب های میکرو گاج یا کتاب های تست و درسنامه خیلی سبز استفاده کنید. این رو هم بدونید که الا و بلا اینجور نیست که حتما واسه موفق شدن باید این کتاب هایی که ما یا بقیه دوستان میگن رو برید بخرید و بخونید. اگر کتاب خوب دیگه ای بجز این ها دارید ازش استفاده کنید و خیلی وسواس به خرج ندین چون همه یا بیشتر منابعی که در بازار وجود داره اکثر مطالبشون و خیلی از سوالاتشون مشترکه. کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکیو دانلود کتاب صوتیاست که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و…

  • انتشارات قلم چی یکی از ناشران مطرح و با سابقه‌ی کشور در زمینه‌ی چاپ کتاب های کنکور محسوب می‌شود.
  • استفاده از کتاب تست کنکور زبان تخصصی 1401 و برنامه ریزی دقیق از جمله فاکتورهای اساسی برای موفقیت داوطلبان در آزمون سراسری زبان تخصصی می باشد.
  • با سلام، خیر، سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۰، مطابق با نظام جدید طراحی و برگزار خواهد شد.
  • توجه ویژه به مساله تست زنی، شرکت در آزمون های آزمایشی کنکور سراسریو انجام برنامه ریزی درسینیز می تواند در کنار مطالعه مستمر منابع آموزشی، متقاضیان را در مسیر موفقیت در آزمون سراسری به سمت جلو سوق دهد.
  • کنکور زبان تخصصی متشکل از سؤالات عمومی و اختصاصی است که مهم‌ترین منبع این سؤالات، کتاب های درسی می‌باشند.

با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۰، در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی مجاز به ثبت نام در آزمون سراسری گروه زبان می باشید. با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۰، دانش آموزان نظام جدید رشته های فنی و حرفه ای منعی از بابت شرکت در کنکور رشته های اصلی و شناور ندارند. با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال۱۴۰۲، دروس عمومی تمامی گروه های آزمایشی حذف شده است. هردرسادبیات فارسیدین و زندگیزبان انگلیسیعربیمجموعه دروسمشاوره،برنامه ریزی،مهارت و … آخرش هم اون فرد با اون برنامه بعد از مدت ها به هیچ نتیجه ای نمیرسه یا اصلا نمیتونه اجراش کنه.

ماجرای من و درسام زبان انگلیسی دوازدهم خیلی سبز

برای داوطلبان که به دنبال بانک تست زبان و ادبیات فارسی که مباحث را بصورت درس به درس بررسی می‌کند؛ هستند. ” کتاب ادبیات جامع خیلی سبز ” و یا ” کتاب نشر الگو ” می تواند گزینه خوبی می‌باشد. پس اگر شما قصد دارید در یکی از رشته‌های کنکور زبان ادامه تحصیل دهید باید به صورت کاملا تخصصی برای آماده سازی خود وقت بگذارید و از بهترین منابع استفاده نمایید. حالا هر کی میاد منبعی معرفی میکنه وقتی منبع درست رو از اول انتخاب کردید دیگه سراغ منابع جدید نگردید چون فقط هزینه و وقت رو تلف می کنید. منتها باید اول منبع درست رو انتخاب کرده باشید که به سطح شما بخوره و حجمش متناسب با زمانی باشه که دارید. برای انتخاب منبع درست هم پرس و جو کنید البته نه خیلی زیاد و وسواس گونه طوری که زیاد وقتتون رو بگیره و همچنین حتما قبل از خرید چند صفحه از اون کتاب خرید کتاب کمک درسی کنکور زبان رو ببینید.

کتب کمک درسی کنکور زبان

کتاب آبی زبان انگلیسی تخصصی شامل درس‌نامه‌های جامع و کاربردی، سؤالات چهارگزینه‌ای متنوع تألیفی و کنکوری همراه با پاسخ تشریحی و کتاب زرد ۴ کنکور رشته‌ی منحصراً زبان، شامل مجموعه‌ی کامل کنکور‌های ۹۸ و ۹۹ می‌باشد. و داوطلبان می بایست از میان منابع کنکور منحصرا زبان موجود در بازار، نسبت به تهیه و مطالعه جامع ترین و کاربردی ترین کتاب ها اقدام نمایند. توجه ویژه به مساله تست زنی، شرکت در آزمون های آزمایشی کنکور سراسریو انجام برنامه ریزی درسینیز می تواند در کنار مطالعه مستمر منابع آموزشی، متقاضیان را در مسیر موفقیت در آزمون سراسری به سمت جلو سوق دهد. شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگاه در سال‌های آخر دوران متوسطه یکی از دغدغه‌های مشترک تمامی دانش‌آموزان رشته‌های مختلف است. این رقابت فشرده باعث شده تا داوطلبان برای موفقیت به دنبال منابع معتبر و جامعی باشند.

کتاب در اعماق متن مهروماه

به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان پایتخت کتاب، این امر محقق میگردد. کتاب های معرفی شده صرفا منابع پیشنهادی می باشند و شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنکور سراسری و همچنین میزان تسلط خود بر روی مباحث درسی کتاب تهیه کرده و هرچه زودتر شروع به مطالعه کنید.