رنگ رژ لب 2022 انواع رژ لب 1401 رنگ رژ لب برای پوست روشن رنگ رژ لب برای پوست تیره


رنگ رژ لب 2022 انواع رژ لب 1401 رنگ رژ لب برای پوست روشن رنگ رژ لب برای پوست تیره

جلوه مخملی و زیبای آن روی لب‌های عروس می‌تواند میکاپ او را جذاب‌تر جلوه دهد. برای برجسته‌تر به نظر رسیدن لبان باریک از یک مداد لب کمی پر رنگ‌تر نسبت به رژ لبتان استفاده کنید. پس از آنکه کامل دور لبتان را خط کشیدید سپس با کمک یک برس آنرا بر روی کل لبانتان پخش کنید و سپس رژ بزنید. اینکار باعث برجسته‌تر و پهن‌تر به نظر رسیدن لبان شما می‌گردد.

  • رژ لب های مایع نیز دارای بافت مایع هستند که با اپلیکاتور مخصوص خود می شود از آنها استفاده کرد.
  • با کمک پالت رژ لب دیگر از ترک خوردن لب‌ها خبری نیست ضمن اینکه با وجود آن در ساک سفر خیالتان از داشتن رنگ‌هایی متنوع در ست آرایشیتان راحت خواهد بود.
  • رژ لب مات وت اند وایلد دارای ترکیبات آبرسان و مغذی برای لب است.
  • به‌عبارت‌دیگر این محصول پکیجی از تمام ویژگی‌هایی است که از یک رژلب عروس انتظار می‌رود.
  • با این تفاوت که ممکن است درصد استفاده از این مواد در برخی از آنها کمتر و در برخی بیشتر باشد.

اگر علاوه بر زیبایی لب، سفیدتر به نظر رسیدن دندان‌هایتان هم برایتان مهم است از رژ لب‌هایی با تن آبی استفاده کنید. حفظ سلامت، موضوع اصلی استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی است. رژ لب‌های فاقد سرب، غالباً قیمتی بالاتر از سایر محصولات مشابه‌شان دارند. حدود 60 درصد رژلب‌های بازار دارای سرب، این ماده مضر هستند و می‌توانند در آینده عوارض زیادی مانند سرطان را متوجه ما کنند. این رژلب‌ها دارای ماندگاری بالایی هستند و معمولا روی لب پخش نمی‌شوند. رژ لب‌های فاقد سرب را می‌توان در بین برندهای معتبر و باکیفیت خارجی و ایرانی پیدا کرد.

اگر لب بالایی شما بزرگتر است، رنگ روشن تری به لب پایینی خود بزنید.

اکثر مداد لب‌ها رنگدانه‌ای فوق‌العاده دارند تا در سایه‌های پررنگ و روشن، رنگی طولانی مدتی را به جا بگذارند. حمل و استفاده از این مداد لب‌ها آسان بوده و همیش مورد توجه افراد زیادی قرار می‌گیرند. رنگ‌های لب از زمانی که برای اولین بار در اواخر قرن بیستم معرفی شدند و تبدیل به رنگ‌های اصلی لب شدند، مسیری طولانی را طی کرده‌اند. اگرچه اولین محصول مبتنی بر آب بودند، اما اکنون در بافت‌های ملایم هستند که کاربردشان را آسان می‌کند و عمق رنگ بهتری ارائه می‌دهند. تینت لب در مقایسه با رژ لب‌های معمولی استیک و مایع رنگدانه کمتری دارند و زمانی عالی هستند که بخواهید فقط یک رنگ ملایم به لب بدهید.

رژ لب اولترا مات Avon حاوی SPF15 حجم 3.6g

این موضوع باعث شده سودجویان بسیاری با راه اندازی کارگاه های غیرمجاز اقدام به تولید لوازم آرایشی تقلبی و نامرغوب کنند. در گذشته خبر وجود سرب در مواد آرایشی بود که تیتر یک مطبوعات و رسانه ها را از آن خود کرد. اما امروزه سرب از سر زبان ها افتاده و به جای آن پوست و ضایعات مرغ خبرساز شده است. چندی پیش در فضای مجازی، خبر و تصاویری منتشر شد مبنی بر اینکه در تولید مواد اولیه لوازم آرایشی از پسماندهای مرغ استفاده می شود. در این تصاویر دیگ های بزرگی به چشم می خورد که چند کارگر به صورت غیر بهداشتی مشغول جوشاندن پوست، غضروف و دیگر ضایعات مرغ در آنها بودند.

۳. فقط رژ زدن به تنهایی

اگر از رژ لب هایی استفاده می کنید که ویتامین E و یا آلوئه دارند، برای محافظت از لب های شما مفید هستند. رژ لب های کرمی برای خانم هایی که لب های کوچک دارند، بسیار عالی است. اگر دوست دارید می توانید از برق لب، برای جلوه دادن به رژ لب استفاده نمایید. از آنجا که رژلب های کرمی حاوی موم بیشتری نسبت به انواع دیگر رژ لب ها هستند، از خشکی لب ها محافظت می کنند. درنهایت اگر مثل من از فروشگاه لوازم‌آرایشی خرید می‌کنید اینو بدونید تعداد رژ لب برای ست کردن بی شماره.