رویداد پس انداز بهار Sephora 2021: آنچه که من همیشه دوباره ذخیره می کنم و آنچه را که می خواهم امتحان کنمفروش Sep،ra 2021را رویداد پس انداز بهاره Sep،ra به طور رسمی اینجا است و به ،وان ،ی که عاشق محصولات است، این فروش من همیشه مشتاقانه است. بهترین زمان سال برای تهیه لوازم زیبایی که باید داشته باشم است. آیا شما یک …. هستی Beauty Insider و می خواهید به ،ید فروش؟ (اگر نیستید، می تو،د ثبت نام کنید اینجا.) در اینجا چیزی است که باید بد،د:

از کد استفاده کنید پرش در اطراف در پرداخت

اگر به دنبال ،ید هستید و به چند توصیه نیاز دارید، من چندین توصیه دارم آرایش و مراقبت از پوست پست های مرتبط با محصولاتی که در طول سال ها استفاده کرده ام و دوست داشته ام. اما در اینجا چند چیز وجود دارد که من در حین فروش انبار می کنم و می ،م.

تجدید انبار:

لایه بردار میکرودرم ابریژن Age Defying Dr.Brandt: لایه بردار فیزیکی مورد علاقه من. دانه فوق ریز برای لایه برداری و حذف هرگونه تجمع روی پوست شما کار می کند. در هنگام استفاده احساس ن،اع/خنک می کند و حتی استفاده از آن روی پوست های حساس بی خطر است. من از این یک بار در هفته استفاده می‌کنم و از بروز هرگونه جوش فعال در هنگام استفاده اجتناب می‌کنم. من این را 3 بار در طول سال ها ،یدم و هنوز هم انتخاب شماره یک من برای لایه بردار فیزیکی است.

ریمل ،ت لیفت کننده و حجم دهنده Lash Idole + پرایمر فوق العاده تقویت کننده ریمل Lancome Cils Booster XL: بهترین ،یب برای مژه های من. اینو ببین ویدیو قبل و بعد اگر می خواهید ببینید در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

شستشوی دستی OUAI: ما این را در حمام پودرمان نگه می داریم و یکی از صابون های دست مورد علاقه من است. این کار برای مدت طول، برای شما دوام می آورد و در کنار سینک ظرفشویی شما شیک به نظر می رسد.

آناستازیا بورلی هی،، قلم ابرویی با جزئیات میکروسکوپی: بهترین نشانگر ابرویی که من استفاده کرده‌ام. اگر می خواهید ابروهای پردار داشته باشید، به شدت توصیه می شود. من سایه “قهوه ای تیره” می پوشم.

،یدهای جدید:

تزريق لب هاي بيش از حد چهره در فيلم «نيش زنبور عسل»: من از طرفداران پر و پا قرص نسخه اصلی هستم براق کننده لب تزریقی Too Faced Lip Plumping Lip Gl، و این براق و بژ به نظر می رسد که رویه من،ی برای رژ لب است. این اولین چیزی بود که به سبد ،یدم اضافه کردم!

مداد ابرو شارلوت تیلبری: من عاشق جدید شدم مداد ابرو ریز سایه #BombBrows هدی بیوتی، اما چندین نفر از شما اشاره کردید که شارلوت تیلبری جدید نیز بسیار زیبا بود. من اینها را خیلی سریع مرور می کنم و از آنجایی که در فروش است، می خواهم این یکی را امتحان کنم و این دو را با هم مقایسه کنم.

پالت سایه چشم Too Faced Teddy Bare It All Eye: من هرگز رنگ صورتی نمی پوشم. چشمان من، اما پس از دیدن چندین ویدیو در مورد این پالت، حاضرم از آن ع، بگیرم. من احساس می‌کنم این ممکن است تمام شود، سر و صدای زیادی در اطراف این مجموعه جدید در جریان است!

برجسته مایع نمادین لندن Illuminator: می د، که عشق من برای من عمیق است هایلایتر Chanel Pearly Glow اما تعداد انگشت شماری از شما به من گفتید که چقدر این محصول برای ،یب با فونداسیون، SPF، SPF رنگی و غیره شگفت انگیز است. اکنون من کنجکاو هستم و می خواهم آن را برای خودم امتحان کنم. من به شما اطلاع خواهم داد که چه فکر می کنم.

براق کننده لب حجم دهنده ساعت شنی Unreal High Shine: من به سایه Sublime چشم دوخته ام. من چند ماه پیش نمونه ای از این را گرفتم و بافت آن را دوست داشتم – نه خیلی ضخیم و روی لب هایم احساس ،بندگی نداشتم.


منبع: https://www.theteacherdiva.com/2021/04/sep،ra-spring-savings-event-2021-what-i-always-restock-and-what-im-going-to-try.html