میکاپ چیست؟ سبکهای شرقی، اروپایی، آرایش لایت و سبک


میکاپ چیست؟ سبکهای شرقی، اروپایی، آرایش لایت و سبک

با استفاده از رژ گونه مناسب و تیره در جای مناسب چهره می توانید صورت را کاملا لاغرتر نشان دهید. رژگونه را بر روی اسنخوان گونه تا نزدیک چشم باید انجام دهید و در زیر آن رنگ تیره برای لاغرتر دیده شدن بسیار ضروری و مهم است. نکته ای که در آموزش میکاپ صورت تپل به آن تاکید می شود این است که برای آرایش چشم در صورت های گرد و تپل لازم نیست از ریمل برای مژه های پایین استفاده کنید. اگر چشم ها نسبت به اجزای دیگر صورت ریزتر هستند می توانید با استفاده از خط چشم شکسته رو به بالا آن ها را آرایش کنید.

  • در نهایت، خدمات میکاپ می‌توانند در بازسازی صورت و پوست نیز موثر باشند.
  • در هر صورت پیش از هر چیز می بایست برای این کار کاملا مصمم باشید.
  • مدل آرایش صورت لایت یا ملایم باید به قدری سبک باشد که صورت طبیعی شما را نشان دهد و کسی که برای بار اول شما را می‌بیند، تصور کند آرایش نکرده اید.

پیشنهادات نت‌برگ به طور کلی به دو دسته آنی و غیر آنی تقسیم می‌گردند که «نت‌برگ‌های آنی» بلافاصله پس از خرید تا لحظه پایان زمان استفاده آن‌ها، دارای اعتبار بوده و قابل استفاده می‌باشند. همچنین «نت‌برگ‌های غیر آنی» نیز پیشنهاداتی هستند که پس از خرید آن‌ها، کاربران می‌بایست به منظور استفاده از نت‌برگ‌های خود، تا اتمام مهلت خرید آن پیشنهاد بر روی سایت نت‌برگ، صبر نمایند. لازم به ذکر است نت‌برگ هم‌اکنون در اکثر شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه و غیره مشغول به فعالیت و ارائه خدمات روزانه می‌باشد.

آشنایی با انواع ترفندهای آرایش

رنگ پنکک را دقیقا همرنگ با پوست انتخاب کنید تا کاملا طبیعی جلوه کند. اگر قصد آرایش چشم کامل را دارید، توصیه میشود از رنگ های روشن و ملایم برای سایه چشم استفاده کنید. سایه چشم تک رنگ در تناژهای صورتی و هلویی بهترین گزینه هستند.

پک رژ لب عروسکی

اکنون ی Urban Decay به خاطر نمادهای برهنه نمادین ، ​​فرمولاسیون های با کارایی بالا ، انفجارهای رنگی پر جنب و جوش و محصولات ضروری آرایشی بسیار مشهور است. کیفیت استثنایی ، رنگدانه های غنی و قیمت های مقرون به صرفه ، همگی  NYX  را به عنوان یکی از پیشتاز ترین مارک های زیبایی تبدیل کرده است . این برند با داشتن طیف وسیعی از لوازم آرایشی کلاسیک ، فصلی ، و رو به روز ، به یک برند ضروری در بین دوستداران زیبایی و هنرمندان حرفه ای آرایش تبدیل شده است. شو اومورا که به عنوان بنیانگذار آن و هنرمند افسانه ای آرایشی ژاپنی نامگذاری شده ، بیش از 50 سال است که مرزهای زیبایی را می شکند. این برند با ارائه محصولات با کیفیت بالا و ترکیبی از طبیعت ، علم و هنر هر خانم آرایشگری را قادر می سازد تا یک هنرمند شود.

کانال میکاپ مریم حسینی تشنیزی

مدل آرایش ژاپنی یکی از زیرمجموعه های سبک شرقی است که برای زیرسازی صورت از رنگ های روشن تر از پوست یا همرنگ با آن استفاده می شود. در میکاپ با استایل شرقی، روی استفاده از رنگ های شاد و سر زنده بسیار تاکید می شود. در واقع استفاده از رنگ های شاد در لب و چشم ها بدون محدودیت بوده و شما مجاز هستید قانون سبک کلاسیک را زیر پا بگذارید.