نگاه دزدکی! فونداسیون رنگ پوست مرطوب کننده حجاب ساعت شنی – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Hourgl، Cosmetics اخیراً نگاهی اجمالی از فونداسیون کاملاً جدید Hourgl، Veil Hydrating Skin Tint Foundation را معرفی کرده است. این پایه انقلابی با طیفی از 18 سایه به زودی وارد بازار می شود.

با حسن نیت از برند
تاریخ انتشار رسمی: جولای 2023
از کجا ب،یم: زیبا + خود یخچال ها + جان لوئیس

زیرسازی رنگ پوست آبرسان حجاب ساعت شنی

رنگ پوستی سبک که فوراً رطوبت پوست را تا 52 درصد افزایش می دهد و در تمام طول روز آبرس، می کند تا درخششی سالم و شاداب داشته باشد. این فرمول مستقیماً در پوست ذوب می شود تا پوششی راحت ایجاد کند که در تمام طول روز دوام می آورد، حجابی شفاف که عیوب را استتار می کند و رنگ چهره را یکدست می کند در حالی که به وضوح پوست را حجیم و صاف می کند. این فرمول شامل 94 درصد مواد با منشاء طبیعی، از جمله اسید هیالورونیک برای آبرس، عمیق به پوست و درخشندگی آن است. این فرمول همچنین با اسکوالان گیاهی، روغن دانه شیرین علفزار و ،یبی از رامبوتان غنی شده است، و بلافاصله پوست را صاف تر می کند و در طول روز آن را تغذیه می کند.

موجود در 18 رنگ

ساعت شنی

،ید در: زیبا + خود یخچال ها + جان لوئیس

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/07/05/sneak-،k-،urgl،-veil-hydrating-skin-tint-foundation/