نگاه دزدکی! مجموعه تام فورد تابستان 2023 Fire Sun – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Tom Ford Beauty به تازگی پیش نمایشی از مجموعه جدید Soleil de Feu خود را برای تابستان 2023 منتشر کرده است. این مجموعه اکنون در بازارهای منتخب در دسترس است و به زودی در سطح بین المللی عرضه می شود.

با حسن نیت از برند

تاریخ انتشار رسمی: ژوئن 2023
از کجا ب،یم: خود یخچال ها + جان لوئیس + زیبا + نیمان مار، + خیابان پنجم ،س + بخش

هایلایتر Fire Sun Glow

هایلایتر جدید Soleil de Feu با فرمول پودری لو، و سبک، رنگین کم، نور خورشید را به پوست تابست، می بخشد. این هایلایتر لو، درخشش درخشان غروب آتشین خورشید را بر فراز دریا به تصویر می کشد. فرموله شده بدون: پارابن، روغن معدنی، فرمالدئید و اهداکنندگان، تریکلوزان، تری کلوکاربان، سیلی،، فتالات. مزایای کلیدی: پوشیدن 10 ساعته (پوشیدن طول،)، رنگ واقعی، بدون رگه، پوسته پوسته نشدن، ته نشین نشدن، بدون چروک شدن. بدون منافذ.

پالت ها شامل:

  • میراژ به آرامی پوست را با گرد و غباری از درخشش طلای روشن طلایی می کند.
  • Oasis درخشندگی برنزی برای ظاهری ابعادی و نور خورشید ایجاد می کند.

تام فورد

،ید در: خود یخچال ها + جان لوئیس + زیبا + نیمان مار، + خیابان پنجم ،س + بخش

بالم لب Soleil De Feu Spark

بالم لب جدید Soleil de Feu Spark لب ها را با رنگ مرطوب کننده آبرس، می کند تا ظاهری حجیم و درخشان داشته باشد. بالم لب Soleil de Feu یک مومیایی مروا، است که شبیه غروب درخشان خورشید بر روی دریا است. به آرامی روی سطح لب می‌چرخد و لب‌های آبدار و پرتر را از خود به جای می‌گذارد. فواید کلیدی: براق شدن فوری، رطوبت فوری، لب ها پرتر به نظر می رسند، کاهش فوری خطوط روی لب ها.

پالت ها شامل:

تام فورد

،ید در: خود یخچال ها + جان لوئیس + زیبا + نیمان مار، + خیابان پنجم ،س + بخش

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/05/17/sneak-،k-tom-ford-summer-2023-soleil-de-feu-collection/