نگاه دزدکی! مجموعه NYX x Avatar: The Way Of Water – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

NYX به تازگی پیش نمایشی از همکاری جدید خود با Avatar: The Way Of Water منتشر کرده است. مجموعه است در حال حاضر برای پیش سفارش موجود است و به طور رسمی در 1 دسامبر راه اندازی می شود. این محصول دارای محصولاتی با قیمتی بین 9 تا 40 دلار است.

تاریخ انتشار رسمی: 1 دسامبر 2022
از کجا ب،یم: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY

پالت وگان 24 تابه ای محدود با روکش های ساتن، مات و متالیک با الهام از Avatar: The Way of Water

با 24 سایه وگان چشم نواز به هر ظاهری بعد رنگ اضافه کنید. این پالت همه چیز را با ،یبی از روکش های ساتن، مات و متالیک دارد. با الهام از رنگ های بیولومنسانس که فقط در جنگل های سرسبز، جنگل های پر جنب و جوش و دریاهای رنگارنگ پاندورا یافت می شود. وگان اما هرگز با رنگدانه های اشباع ،ل کننده نیست. نسخه محدود، آگاهانه و بدون ظلم.

آرایش حرفه ای NYX

،ید در: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY

پالت پاندوران بهشت

25.00 دلار

پالت گونه وگان نسخه محدود 6 تایی با الهام از Avatar: The Way of Water

با پالت Pandoran Paradise به رنگ های پر جنب و جوش شیرجه بزنید. با 6 هایلایتر و رژگونه وگان با الهام از دنیای قبیله Omatikaya و Metkayina Na’vi. وگان اما هرگز با رنگدانه های اشباع ،ل کننده نیست. نسخه محدود، آگاهانه و بدون ظلم. را

آرایش حرفه ای NYX

،ید در: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY

براق کننده لب لومینسنت

9.00 دلار

نسخه محدود لب براق بیولومنسنت در 3 رنگ با الهام از Avatar: The Way of Water

لب های خود را با براق کننده لب آواتار لومینسنت آغشته کنید تا زیبایی درخشان پاندورا را تجربه کنید. به هر ظاهر لب، ابعاد درخش، اضافه کنید. فرمول های شیشه مانند دو کروم جریان های الکتریکی را به سطح لب شما می آورند. نسخه محدود، آگاهانه و بدون ظلم.

  • 01 – آبهای درخشان
  • 02 – BIOLUME GLOW
  • 03 – روشن کنید

آرایش حرفه ای NYX

،ید در: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY

رژ لب کاغذی مات تمام روز با الهام از آواتار: راه آب

با رژلب های کاغذی آواتار قدرت درونی خود را در آغوش بگیرید. سرو لب های مات در تمام روز با یک ضربه صاف. دو سایه پر جنب و جوش با الهام از Neytiri و Ronal سلطنتی. فوق العاده آبرسان و رنگدانه. نسخه محدود، وگان و بدون ظلم.

  • 01 – نیتیری
  • 02 – RONE

آرایش حرفه ای NYX

،ید در: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY

استیک های هایلایتر صورت و بدن با نسخه محدود با الهام از آواتار: راه آب

با چوب هایلایتر Avatar Biolume بیشتر از قبل بدرخشید و بدرخشید. با طیفی از ظاهرهای درخشان با 3 سایه بیولومینسنت، هنر خود را تا آ، در پاندورا ببرید. برنامه قابل ساخت و کشیدن آسان با 3 رنگدانه و سایه خنک کننده. نسخه محدود، وگان و بدون ظلم.

  • 01 – علف دریایی
  • 02 – SUNRISE BANSHEE RIDE
  • 03 – ص،ه مرج،

آرایش حرفه ای NYX

،ید در: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY

رنگ الهام گرفته از SFX Avatar با نسخه محدود مقاوم در برابر لک و بسیار اشباع شده از چشم، صورت یا بدن

معرفی رنگ Na’vi وگان به رنگ آبی رسمی آواتار! برای ظاهری منحصر به فرد و الهام گرفته از پاندورا، رنگ آبی را به هر ظاهری اضافه کنید. برنامه سریع و آسان. برای اعمال رنگ پررنگ در هر نقطه از چشم و صورت استفاده کنید. نسخه محدود، وگان و بدون ظلم.

آرایش حرفه ای NYX

،ید در: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY

اسپری تنظیم کننده آرایش فوق آبرسان با نسخه محدود با الهام از Avatar: The Way of Water

با اسپریت طراوت آواتار متکاینا میست، با الهام از دنیای زیر آب پاندورا، خود را خنک کنید. ایده آل برای پوست های فوق العاده هیدراته که آرایش را در تمام طول روز با مواد دم کرده دریایی محکم می کند. ساخته شده با بسته بندی PCR بازیافتی. نسخه محدود، آگاهانه و بدون ظلم.

آرایش حرفه ای NYX

،ید در: لوازم آرایشی NYX + ULTA BEAUTY


مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2022/11/28/sneak-،k-nyx-x-avatar-the-way-of-water-collection/