نگاه دزدکی! Natasha Denona I Need A Rouge Lip Collection – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

ناتاشا دنونا به تازگی مجموعه جدید I Need A Rouge Lip را برای پیش ،ید منتشر کرده است. این مجموعه به طور رسمی در 20 ژانویه با محصولات و مجموعه هایی با قیمت های 36 تا 67 دلار عرضه می شود.

تاریخ انتشار رسمی: 20 ژانویه 2023
از کجا ب،یم: ناتاشا دنونا + بخش + زیبا

من به یک مدل لب قرمز رنگ نیاز دارم

40.00 دلار

یک استایلتوی لب با دقت بالا و طول، مدت در دو رنگ قرمز مدرن ضروری، INEED A ROUGE LIP STYLETTO رنگی یک ضربه ای را در لایه ای سبک از قرمز جذاب ارائه می دهد که خونریزی یا پر نمی کند.

فرمول ،ی و مرطوب کننده که در بسته بندی ظریف و فوق باریک 0.6 میلی متری برای دقت فوق العاده تیغ تیز ارائه شده است، با یک ضربه زدن به لب های قرمز پر جنب و جوش و پوشش کامل می رسد.

نظر ناتاشا در مورد رژ لب قرمز ضروری با فرمول جدید حاوی موم های نرم کننده و رنگدانه های تقلید زیستی برای هیدراتاسیون ماندگار و پوششی درخشان و ظریف که با لب ها ،یب می شود و برای پوشیدن راحت در تمام روز ،یب می شود. فرموله شده با عصاره جلبک و مواد فعال روغن دانه خار مریم، من به یک مدل لب سرخ نیاز دارم، سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 برای تغذیه و پر ، سد رطوبتی پوست است.

ناتاشا دنونا

،ید در: ناتاشا دنونا + بخش + زیبا

من به یک لب سرخ نیاز دارم مداد رنگی

36.00 دلار

با آوردن فرمول مات بسیار رنگدانه‌دار و ماندگار مداد رنگی پرطرفدار I NEED A NUDE LIP CRAYON به 2 سایه قرمز جدید جدید، من به خطوط مداد رنگی ROUGE نیاز دارم و لب‌ها را برای تاثیر زرشکی بی‌نظیر مشخص می‌کند.

فرمول مرطوب‌کننده سبک و انعطاف‌پذیر با ،یبی انحصاری از روغن‌های استر ابریشمی برای پوشش مات خالص و غیرخشک کننده تزریق می‌شود، در حالی که نوک مداد دقیق قابل تیز ، به آرامی روی لب‌ها می‌چرخد تا بدون زحمت لب‌های شما را برجسته و مشخص کند.

ضد آب، ضد لک، و ضد انتقال، می‌توان آن را به تنهایی یا با سایه‌ای مطابق با مدل INEED A ROUGE LIP STYLETTO پوشید تا لب‌های قرمز برجسته با قدرت ماندگاری عالی داشته باشید.

ناتاشا دنونا

،ید در: ناتاشا دنونا + بخش + زیبا

ست لب Ultimate Rouge

67.00 دلار

ست رژ لب دقیق با مداد لب Easy Glide & One-Stroke Pro Precision

ناتاشا دنونا

،ید در: ناتاشا دنونا + بخش + زیبا


مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/01/19/sneak-،k-natasha-denona-i-need-a-rouge-lip-collection/