هدایا و ست های بابی براون[unpaid/sample/affiliate/ad] می‌دانم که در گذشته گفته‌ام که من عاشق ست‌های کوچک زیبایی هستم – وقتی چند هفته پیش در سوئیس بودیم، مجبور شدم خودم را از پیشخوان کلینیک دور کنم، زیرا آنها بسیار وسوسه‌انگیز هستند. افشای کامل، تیم بابی براون، ، کوچکی را که در تصویر زیر می بینید (به همراه چند نفر دیگر) برای من فرستادند و من بنابراین هیجان زده با آن!

مجموعه بابی

این مینی تریو لب له شده حاوی یک مینی براق له شده (رومانتیک جدید)، یک مینی لب مایع ،د شده (اسموتی موو) و یک رنگ کوچک لب ،د شده (زغال اخته) است. یک گزینه سایه خنثی نیز وجود دارد، اما آن فهرست کم سهام است. با 51 پوند محصول جدا از هر چیز دیگری ارزش خوبی دارد – من آن را در LookFantastic با قیمت 25 پوند پیدا کردم اینجا.

مجموعه بابی

در نمونه از پایین به بالا، هایلایتر براق صورتی، اسموتی موو، رمانتیک جدید و کرن بری.

مجموعه بابی

بسته به اینکه چقدر تجملاتی دارید، مجموعه Cele،te Lashes می تواند حداقل شش ماه ریمل به شما بدهد زیرا حاوی دو سایز کامل ریمل Smokey Eye به رنگ مشکی است. هدیه ای بسیار زیاد که همچنان در حال دادن است!

مجموعه بابی

همانطور که می بینید، شما همچنین یک پاک کننده آرایش طول، مدت فوری دریافت می کنید (شما می تو،د از آن بر روی لب ها نیز برای هر گونه لب های سرسخت استفاده کنید). 43.50 پوند است اینجا با ارزش 61.75 پوند.

مجموعه بابی

در نهایت، پودر برجسته در صورتی درخشش. من یک روز بسیار خا،تری برای عکاسی از اینها داشتم و به نظر می رسد که زندگی را از درخشش بیرون کشیده ام – متاسفم. خدایا، یادم می آید که اولین بار اینها بیرون آمدند و ما از آنها سیر نمی شدیم! 37 پوند است اینجا و به نظر می رسد معامله ای (در زمان نوشتن) برای یک مینی ریمل رایگان با این وجود دارد. من یک کاربر بزرگ هایلایتر پودری نیستم، اما همیشه به آنها علاقه داشتم – آنها هنوز هم وقتی آنها را باز می کنم حس زیبایی به من می دهند و هرگز هدیه خوشایندی نیستند.

وابسته نیست اینجا.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/bobbi-brown-gifts-sets/