پالت 9 دی جیوانشی[unpaid/sample/affiliate/ad] پالت Le 9 Givenchy با براق، متالیک یا مات ، رنگ‌های خنثی، کمی شاهکار است. همیشه چیزی زیبا در مورد یک سایه درخشان وجود دارد که بدنه آن کمی بیشتر از پاستل است اما در طیف برهنه باقی می ماند.

بررسی پالت Le 9 De Givenchy

این‌ها از لباس‌های بی‌طرف و برهنه شارلوت تیلبری که به نظر من شخصاً کمی تهاجمی هستند، بسیار دور هستند. من معمولاً طرفدار رنگدانه های کمتر نیستم، اما این یادآوری است که سایه های ملایم چقدر می توانند جذاب باشند. آنها فاقد رنگدانه نیستند، فقط رنگدانه زیادی ندارند.

بررسی پالت Le 9 De Givenchy

من همچنین شیفته قلم موی کوچکی هستم که با این پالت ارائه می شود – این یک برس دوتایی است که در کنار هم قرار می گیرد و قلمویی را می سازد که در واقع می تو،د آن را در دست بگیرید و کاری انجام دهید.بررسی پالت Le 9 De Givenchy

از پایین به بالا: سه‌گانه اول متالیک، دومی شیمر و سومی مات است، اگرچه می‌توانم بگویم که جهشی بزرگ بین متالیک و شیمر وجود ندارد. من می‌توانم به راحتی از این تقریباً در هر سایه‌ای برای درب مونو استفاده کنم تا پلک‌هایم روشن و بیدار شود. این نوعی پالت است که زمین را نمی ،زاند اما هر بار که می خواهید کاری را با چشمان خود انجام دهید مفید خواهد بود. این پالت Le 9.09 است - گزینه های مختلفی وجود دارد - و در Escentual به جای 67 پوند، 56.95 پوند است (البته فقط 3 عدد موجود است. اینجا). در غیر این صورت، با قیمت تمام شده در همه جاهای معمولی موجود است، اما من پیوند جان لوئیس را می گذارم اینجا.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به ،وان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


[ad_2]
منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/le-9-de-givenchy-palette/