پودر گل تراکوتا Guerlain Flower Blossom The Sun-Kissed Natural Healthy Glow Powder – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Guerlain به تازگی پودر گل تراکوتا جدید خود را برای تابستان 2023 منتشر کرده است. این پودر اکنون با قیمت 39.10 پوند در دسترس است.

تاریخ انتشار رسمی: 28 آوریل 2023
از کجا ب،یم: گرلن + جان لوئیس + خیابان پنجم ،س + بخش + خود یخچال ها + هارودز

پودر گل تراکوتا درخشش سالم طبیعی که توسط خورشید بوسیده شده است

39.10 پوند

برای تابستان، Guerlain در حال بازدید مجدد از پودر درخشان سالم نمادین Terracotta Light در یک نسخه محدود جدید است: گل تراکوتا.

در مورد افسانه‌ای خود، پرفروش‌ترین سایه شماره 03، که مثل همیشه با 96 درصد مواد مشتق شده طبیعی فرموله شده است، با نقوش گلی با رژگونه‌ای ظریف که توسط هنرمند و نقاش لورا گلشنی طراحی شده است، تزئین شده است، که دنیای خلاقش این منظره خیره‌کننده را جشن می‌گیرد. از طبیعت. این دکوراسیون اصلی یک زنبور طلایی، نشان گرلن را به نمایش می‌گذارد که در حال جستجوی گل‌های تابست، است که گلبرگ‌های رنگارنگ عظیم خود را باز می‌کنند.

این پودر که معرف جادوی طبیعت در تابستان است، یک ماده ضروری واقعی است. با ایجاد درخشش ملایم رژگونه، می‌تواند تمام رنگ‌های پوست را بهبود بخشد.» ویولت، مدیر خلاق گریم گرلن.

گرلن

،ید در: گرلن + جان لوئیس + خیابان پنجم ،س + بخش + خود یخچال ها + هارودز

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/04/29/guerlain-terracotta-flower-blossom-the-sun-kissed-natural-healthy-glow-powder/