کریسمس Guerlain 2022 | بلاگر زیبایی بریتانیایی[unpaid/sample/affiliate/ad] کوچک اما کاملاً شکل گرفته پیشنهادات فصلی Guerlain در سال جاری را خلاصه می کند. من از این خوشحالم – مارک ها واقعاً عقب می نشینند و نمی دانم که آیا آنها خود را برای کاهش هزینه آماده می کنند، با توجه به اینکه مراقبت از پوست در حال حاضر در بازار زیبایی برنده شده است یا اینکه فقط متوجه این موضوع است. کمتر می تواند بیشتر باشد یک پالت زیبا وجود دارد که من اینجا ندارم، اما این یکی است. زمان زیادی نیست که برندها در هر فصل چندین رنگ را تولید می ،د و ما احتمالاً چند سال پیش از اوج رنگ خود عبور کردیم.

کریسمس Guerlain 2022

موردی که توجه من را به خود جلب کرد، براق کننده چشم آینه ای ژل است – برای این برند بسیار متفاوت است. در نگاه اول، فکر می‌کنم مشتریان سنتی Guerlain تعجب می‌کنند که چگونه می‌توان از آن برای چشم‌ها استفاده کرد، اما در واقع، نگاه داشتن آن به چشم باعث استفاده از آن با ظرفیت کامل آن نمی‌شود. شما انجام دادن هر چند باید درخشش را دوست داشته باشید زیرا هر کجا آن را بگذارید، خواهید درخشید!

کریسمس گرلن 2022

علیرغم اینکه فرمول ژله ای است، احتمالاً احساس راحتی کامل روی درپوش ها کمی ،بنده است، اما جارو زدن در بالا اصلاً آزاردهنده نخواهد بود. می تو،د این را به رژگونه ، اضافه کنید تا نور بیشتری به آن بیافزایید (فقط آن را در کف دست خود مخلوط کنید) با استفاده از یک برس ژل / رژگونه ،یبی را به گونه های خود اضافه کنید. همچنین می‌تو،د آن را روی رژ لب ،ید تا درخشندگی چشمک‌زن روی لب‌ها ایجاد شود و روی آن، آن را با براقیت خود ،یب کنید تا بُعد جدیدی برای درخشندگی لب‌ها ایجاد شود. در 29 پوند اینجا این دقیقاً یک معامله نیست، اما کاربردهای متعددی دارد. من همیشه فکر می کنم که ژل های این چنینی نسبت به سایر محصولات زیبایی نسبتاً سریع خشک می شوند، بنابراین سخاوتمندانه باشید و سعی کنید تا فوریه تمام آنها را مصرف کنید :-).

کریسمس گرلن

Guerlain رنگ‌ها و بافت‌های زیادی را برای قاب‌های Rouge G خود آزمایش کرده است، اما امسال، نسخه بسیار ساده‌شده‌ای با جلوی طلایی حکاکی‌شده با ستاره، ۳۲ پوند است. اینجا. با آن یک رژ لب مخملی مات با چاپ ستاره Rouge G در کیمیاگری بری نشان داده شده است – سایه تمشکی عمیق که یکی از سمت راست لامپ است. 30 پوند است اینجا.

کریسمس Guerlain 2022

حیف که من انعکاس رزگلد روی ژل را ندیدم – به من اعتماد کنید، آنجاست! اما، این سایه کیمیاگری بری است. همچنین، نسخه ویژه Terracotta Shimmering Bronzing Powder، 43 پوند، مشاهده نشده است. اینجا. این پودرهای برنزی سایه روشن هرگز به خوبی روی یک نمونه ظاهر نمی شوند، اما می توانم به شما بگویم که هنوز هم زرق و برق دارترین، شیرین ترین و عطری ترین رایحه را دارد. برای لحظه ای پشت میزم نبودم و به باران نگاه می کردم، جایی گرمسیری و آفتابی بودم.

لینک غیر وابسته است اینجا.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/guerlain-christmas-2022/