کیف و کیت آرایش شارلوت تیلبری نسخه محدود – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

شارلوت تیلبری به تازگی کیف و کیت آرایش با نسخه محدود خود را منتشر کرده است. قیمت این محصولات در حال حاضر بین 45 تا 141 دلار است.

با حسن نیت از برند
تاریخ انتشار رسمی: آوریل 2023
از کجا ب،یم: شارلوت تیلبری + بخش + زیبا + نوردستروم

کیف آرایش Pillow Talk Limited-Edition

45.00 دلار

عزیزان، بدون زحمت اسرار زیبایی مورد علاقه خود را با کیف آرایشی Pillow Talk من، یک سازمان دهنده آرایش چند جادویی سازماندهی کنید!

این کیف زیبایی که باید داشته باشید دارای محفظه های مختلف است تا به راحتی با محصولات آرایشی خود ت،یم، ذخیره، سازماندهی و سفر کنید!

در PILLOW TALK PINK با طرح چاپ لب نمادین و زیپ رزگلد، این آرایش‌دهنده ضروری برای ،، است که درخشش می‌گیرند، عاشق رژ لب و بالش‌گویان در همه جا!

شارلوت تیلبری

،ید در: شارلوت تیلبری + بخش + زیبا + نوردستروم

صحبت بالش کیت چوب آرایشی و کیف آرایشی

122.00 دلار

عزیزان، رژگونه، درخشید و با چوب دستی های زیبایی و کیت آرایش من با بالش صحبت کنید!

با یکی از هایلایترهای درخشنده بیوتی لایت وند معروف من در جهان بدرخشید، با سایه انتخابی شما از گرزهای رژگونه زیبایی مات Pillow Talk من رژگونه بزنید و با اسرار زیبایی خود که کاملاً در کیف آرایش Pillow Talk من سازماندهی شده است بروید!

شارلوت تیلبری

،ید در: شارلوت تیلبری + بخش + زیبا + نوردستروم

صحبت بالش آی، های زیبا و کیف آرایش

141.00 دلار

عزیزان، مجموعه آرایش Pillow Talk خود را تازه کنید و در عین حال آن را به طور جادویی با نمادهای زیباسازی Pillow Talk + کیسه آرایش من سازماندهی کنید! کیسه آرایشی Pillow Talk من به همراه 3 نماد Pillow Talk با جذابیت جه، برای زیباتر ، چشم ها و لب های شما، این کیت زیبایی نهایی برای جت ست ها، جهانگردان ها، زیبایی های پرمشغله و دوستداران آرایش در همه جا است!

شارلوت تیلبری

،ید در: شارلوت تیلبری + بخش + زیبا + نوردستروم

صحبت بالش کیسه آرایش و کیت پوست درخشان

118.00 دلار

عزیزم، با کیف آرایشی Pillow Talk و کیت پوستی درخشان من، با ماژیک مراقبت از پوست و آی، های آرایشی مورد علاقه خود، به سبک مراقبت از پوست، فروشگاه، سازماندهی و سفر کنید!

شارلوت تیلبری

،ید در: شارلوت تیلبری + بخش + زیبا + نوردستروم

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/04/22/charlotte-tilbury-limited-edition-makeup-bag-and-kits/