گوچی بیوتی ایلومیناتور، هایلایت مایع چندکاره – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

گوچی به تازگی Illuminateur De Beauté، هایلایتر مایع چندکاره ای جدید خود را منتشر کرده است. هایلایتر طلایی اکنون با قیمت 43 دلار در دسترس است.

تاریخ انتشار رسمی: 2 مه 2023
از کجا ب،یم: GUCCI + خود یخچال ها + نوردستروم + SAKS

گوچی بیوتی ایلومیناتور، هایلایتر مایع چندکاره

43.00 دلار

Illuminateur de Beauté یک هایلایتر مایع است که درخشندگی درخش، بر روی پوست ایجاد می کند. با فرمول چند منظوره ای که می توان آن را روی پوست برهنه پوشید، یا آن را با ، پودر و پرایمر مخلوط کرد، قطره های طلایی ظاهری سالم ایجاد می کند که برای همه رنگ های پوست طراحی شده است. برای ارائه درخشش درخشان خود، فرمول هایلایتر جدید با مرواریدهای بسیار نازک و رنگدانه های مروا، غنی شده است که با انعکاس نور در جهات مختلف، پوست را روشن می کند. یک دسته گل مراقبت از گل رز سیاه، زنبق و دیزی، خواص تسکین دهنده ای را ارائه می دهد و ظاهر درخشندگی چهره را بهبود می بخشد. پوست صاف به نظر می رسد، تا 12 ساعت احساس طراوت و آبرس، می کند.

  • موجود در یک سایه طلایی جه،، طراحی شده برای هماهنگی و صاف ، تمام رنگ های پوست
  • چند منظوره و قابل ساخت، می توان آن را به سه روش اصلی پوشید: به تنهایی، روی پوست برهنه، برای روشن ،، مخلوط با سایر محصولات برای یک اثر کلی، در بالای فونداسیون، برای دادن درخشش طبیعی و درخشان به پوست. نور به طور طبیعی می افتد.
  • مرواریدهای درخشان بسیار نازک به لطف طراحی کروی خود که نور را به طرق مختلف منع، می کند به روشن شدن پوست کمک می کند.
  • رنگدانه های مروا، بسیار نازک و صاف نیز با انعکاس نور در جهات مختلف به روشن شدن پوست کمک می کنند.
  • یک دسته گل از رز سیاه، زنبق و دیزی به ارائه خواص تسکین دهنده و آنتی ا،ید، و همچنین بهبود درخشندگی پوست کمک می کند.

GUCCI BEAUTY

،ید در: GUCCI + خود یخچال ها + نوردستروم + SAKS

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/05/02/gucci-illuminateur-de-beaute-multi-use-liquid-highlighter/