10 مورد از بهترین مواد آرایشی وگان داروخانه در سال 2023<،on cl،="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/10-of-the-best-vegan-drugstore-makeup-finds-in-2023/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=10+of+the+Best+Vegan+Drugstore+Makeup+Finds+in+2023&url=https://slashedbeauty.com/10-of-the-best-vegan-drugstore-makeup-finds-in-2023/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on cl،="simplesocial-pinterest-share" rel="nofollow" target="_blank" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=10 of the Best Vegan Drugstore Makeup Finds in 2023&،y=https://slashedbeauty.com/10-of-the-best-vegan-drugstore-makeup-finds-in-2023/">پست الکترونیک

آرایش داروخانه‌ها در سال 2023 پر از گزینه‌ها برای چک لیست همه است، و پیدا ، آرایش داروخانه‌های وگان در قفسه‌ها آسان‌تر می‌شود. از آنجایی که افراد بیشتری از اخلاق خود در ،ید زیبایی خود استفاده می کنند، تقاضا برای آرایش وگان هرگز بالاتر نبوده است.

آیا تعجب خواهید کرد اگر بد،د که برخی از محبوب ترین لوازم آرایش داروخانه ها و موارد مورد علاقه شخصی من، گیاهخوار هستند؟

1. elf Power Grip Primer (10 دلار)

پرایمر elf Power Grip | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

هر دو اصل پرایمر پاور گریپ و جدید پرایمر پاور گریپ با نیاسینیمید بدون ظلم و وگان هستند – در واقع، کل محصولات الف نیز همینطور است! این یکی از موثرترین پرایمرهای آرایشی برای استفاده طول، مدت است که پایه ای ،بناک برای آرایش زیرسازی و آرایش صورت شما ایجاد می کند. این می تواند آرایش شما را برای 12+ ساعت تازه نگه دارد.

2. فیلتر مایع elf Halo Glow (14 دلار)

فیلتر مایع elf Halo Glow | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

یکی دیگر از انتخاب های برتر از جن آنها است فیلتر مایع Halo Glow، محصولی چند منظوره که درخشندگی شما را افزایش می دهد. می‌تو،د ببینید که چگونه آن را در برنامه‌های روزمره خود گنجانده‌ام، اما آن را به ،وان پرایمر، رنگ پوست و هایلایت مایع استفاده کرده‌ام. بسیاری ادعا می کنند که این یک فریب برای فیلتر بی عیب شارلوت تیلبری است.

3. NYX Fat Oil Lip Drip (9 دلار)

NYX Fat Oil Lip Drip | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

یکی از جدیدترین محصولات آرایشی ویروسی در داروخانه های وگان در رسانه های اجتماعی است NYX Fat Oil Lip Drip. این روغن لب درخشندگی فوق‌العاده‌ای بدون ایجاد ،بندگی به لب‌ها می‌دهد، در حالی که با روغن تمشک، روغن ابربری و اسکوالن گیاهی لب‌ها را تا 12 ساعت آبرس، می‌کند. نرم است، راحت است، و رنگی به نظر می رسد که در رنگ پوست عالی به نظر می رسد. در حالی که NYX 100٪ بدون ظلم است، فقط برخی از محصولات آنها، مانند این محصول، وگان هستند.

4. اسپری تنظیم کننده آرایش فینیش مات NYX (9.50 دلار)

اسپری تنظیم فینیش مات NYX | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

یکی دیگر از گزینه های وگان از NYX که بهترین انتخاب داروخانه است: آنها اسپری تنظیم کننده آرایش فینیش مات. این اسپری به افزایش ساییدگی آرایش شما تا 16 ساعت کمک می کند و درخشندگی را از بین می برد. این نیز در دسترس است نسخه شبنم که به افزایش درخشندگی به ظاهر شما کمک می کند.

5. ریمل حجم دهنده Covergirl Lash Blast Clean (12.99 دلار)

ریمل کاورگرل لش ب،ت کلین | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

Covergirl در سال 2018 توسط Leaping Bunny گواهینامه عاری از ظلم دریافت کرد، تقریباً در همان زم، که آنها شروع به راه اندازی مجموعه های گیاهی مانند Clean Fresh ،د. وگان آنها ریمل حجم دهنده Lash Blast Clean یکی از موارد مورد علاقه من در داروخانه است – می تو،د قبل و بعد از آن را در پست من در مورد بهترین ریمل های داروخانه ای برای مژه های کوتاه ببینید.

6. رژ لب مات فتیش رنگ میل، (9.99 دلار)

رژ لب مات فتیش رنگ میل، | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

میل، برند دیگری است که 100٪ بدون ظلم است، اگرچه فقط برخی از محصولات آنها وگان هستند. خوشبختانه، یکی از محصولات مورد علاقه من در این لیست قرار گرفته است رژ لب مات رنگی Fetish. اینها رژ لب‌های مات مورد علاقه من در داروخانه هستند، زیرا رنگدانه‌های فوق‌العاده‌ای دارند و بسیار راحت هستند و با روغن کرچک و اسید هیالورونیک برای اعمال صاف و احساس آبرس، تزریق می‌شوند. شما می تو،د نمونه ها را در بررسی من در اینجا ببینید.

7. میل، سوپرشارژ رنگ روشن کننده زیر چشم (10.99 دلار)

رنگ زیر چشم روشن کننده سوپرشارژ میل، | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

یکی دیگر از گزینه های گیاهی میل، که من همیشه از آن استفاده می کنم: آنها رنگ روشن کننده زیر چشم فوق العاده شارژ. این یک تصحیح کننده رنگ است که ظاهر سایه‌ای حلقه‌های زیر چشم را از بین می‌برد و در عوض به آن ناحیه درخششی روشن می‌دهد! من آن را در روزهایی که آرایش نمی‌کنم استفاده می‌کنم، فقط برای ظاهری بیدارتر، یا زیر فونداسیونم تا بتوانم کمتر از کانسی، در آن ناحیه استفاده کنم.

8. گونه ، زیبایی صادقانه + رنگ لب (17.99 دلار)

گونه ، زیبایی صادقانه | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

را گونه ، زیبایی صادقانه + رنگ لب یک رژگونه ،ی فوق العاده است که به راحتی و بدون درز روی پوست ،یب می شود. می‌تو،د به آرامی اعمال کنید، یا رنگی تندتر را با روکش کمی شبنم دار ایجاد کنید. این یکی از بهترین محصولات آرایش Honest Beauty است، و در حالی که همه محصولات آنها گیاهی نیستند، این برند بدون ظلم و تمیز است.

9. ریمل Flower Beauty Dream Warrior (11.99 دلار)

ریمل Flower Beauty Dream Warrior | بهترین آرایش وگن داروخانه | SlashedBeauty.com

این جدیدترین ریمل وگان داروخانه ای است که در قفسه ها عرضه شده است و در حال حاضر مورد علاقه من است. ریمل آنها Warrior Princess در لیست بهترین ریمل های داروخانه ای در سال 2021 قرار گرفت، اما این یکی در صدر آن قرار دارد! فوق العاده بلند کننده و حجم دهنده است، بلند می شود و جدا می شود و گرز نوک تیز در هر گوشه قرار می گیرد تا تک تک مژه ها را بپوشاند. در حالی که Flower Beauty از روز اول بدون ظلم بوده است، فقط برخی از محصولات آنها وگان هستند.

10. لورآل True Match Super-Blendable Foundation (9.99 دلار)

L

یکی از نمادین ترین بنیادهای داروخانه ها به تازگی تغییر شکل وگان پیدا کرده است! درست است: بنیاد مسابقه واقعی لورآل اخیراً در بسته بندی جدید و فرمول جدید وگان ساخته شده بدون مواد حیو، عرضه شد. با 47 سایه موجود در ته رنگ های سرد، خنثی و گرم، کاملاً یک تطابق کامل برای شما وجود دارد. این ، پودر با پوشش متوسط ​​قابل ساخت روی پوست بسیار طبیعی به نظر می رسد.
منبع: https://slashedbeauty.com/10-of-the-best-vegan-drugstore-makeup-finds-in-2023/