10 میان وعده عصر برای کاهش وزنوقتی ساعت 4 بعدازظهر شروع به اعتصاب غذا می کند، آیا همه ما بی صبرانه به دنبال میان وعده های خوشمزه به همراه یک فنجان چای/قهوه عصرانه نباشیم. در این زمان، میل به خوردن به قدری قوی است که بر عقل،ت تمایز بین آنچه که سالم است و آنچه که نیست، پوشیده است. این زم، است که پاکوراهای سرخ شده وسوسه انگیزتر به نظر می رسند! اما همه ما که در تلاش برای کاهش وزن هستیم، یافتن چیزی برای میان‌وعده در ساعت 4 بعد از ظهر می‌تواند در عین حال که شمارش کا،ی را نیز در نظر می‌گیریم، بسیار مشکل ساز باشد. از آنجایی که ما تک تک کا،ی ها را مح،ه می کنیم، انتخاب نوع من، میان وعده مهم است، به طوری که فرآیند چربی سوزی همچنان ادامه دارد. بنابراین، وقت آن رسیده است که میان وعده های خوشمزه ای پیدا کنید که بدون احساس گناه شما را از کمبود کا،ی خارج نکنند. در حالت ایده‌آل، می‌تو،د بین وعده‌های اصلی، صبحانه، ناهار و شام، دو میان‌وعده بنوشید – و از میان این‌ها، میان‌وعده‌های عصر می‌توانند به ما کمک کنند تا از ،ادی بعدازظهر عبور کرده و انرژی سریعی برای ماندگاری تا زمان شام به ما بدهد. مهمتر از همه، همه این میان وعده ها کاملاً در یک برنامه رژیم غذایی کاهش وزن قرار می گیرند.

10 میان وعده عصر برای کاهش وزن

1. پنیر کبابی: می توان آن را با حداقل روغن و فقط چند چاشنی درست کرد، این یک میان وعده خوشمزه است که با داشتن پروتئین بالا شما را برای مدت طول، تری سیر نگه می دارد و همچنین کاهش وزن را نیز افزایش می دهد.
2. چات بادام زمینی: اگر هنوز چت بادام زمینی را با پیاز، گوجه فرنگی، دانه کنجد، خیار و برگ ن،اع امتحان نکرده اید، باید! با کا،ی کم و مواد مغذی بالا، به طعم آن معتاد خواهید شد.
3. بلپوری: بله، بلپوری خوب قدیمی با کا،ی کم برای کاهش وزن من، است و آه، هر چه تندتر، بهتر است!
4. ماخانا برشته: وقتی احساس می‌کنید که نیاز به میان‌وعده خوردن دارید، اما می‌خواهید بسیار مراقب باشید که رژیم غذایی خود را ،اب نکنید، به ماخانا که سالم‌ترین میان‌وعده‌ای است که می‌تو،د پیدا کنید، نگاه نکنید. می‌تو،د ماخانا کباب شده را بدون اضافه ، روغن خشک کنید، فقط با اضافه ، یک پیمانه پودر فلفل و حتی یک قاشق غذاخوری قیمه بدون اینکه رژیم غذایی‌تان ،اب شود، آن را خشک کنید.
5. برنج پف کرده/ مورمور: یک میان وعده بسیار سبک، آسان روی شکم، که می توان آن را با افزودن بادام زمینی، برگ کاری و برخی ادویه های اساسی به یک میان وعده عصرانه خوشمزه تبدیل کرد.
6. Poha C،da برشته: یکی دیگر از گزینه‌های مورد علاقه میان‌وعده – چیودا برشته یک میان‌وعده مورد علاقه هنگام چای در سرتاسر هند با طعم و طعم غنی آن است.
7. خاکرا: این میان‌وعده محبوب گجراتی در انواع مختلف از تند گرفته تا پخته، از گندم کامل گرفته تا باجرا در دسترس است – وقتی صحبت از خاکرا به میان می‌آید، انتخاب‌های زیادی دارید.
8. چات ذرت: آب لیمو، گوجه‌فرنگی، پیاز و فقط چند ادویه اصلی می‌تواند مقاومت در برابر چات ذرت بخارپز را سخت کند.
9. چیپس سیب زمینی شیرین: چیپس سیب زمینی بسته بندی شده را دور بریزید و به چیپس یا برش های سیب زمینی پخته بروید که بسیار آسان و پر از مواد مغذی درست می شوند.
10. نخود سوخاری: سرشار از پروتئین، نخود بوداده شما را برای مدت طول،‌تری سیر نگه می‌دارد و به کاهش وزن نیز کمک می‌کند.

این میان وعده های عصرانه بدون احساس گناه را در حالی که رژیم دارید امتحان کنید و برنامه های رژیم غذایی را بررسی کنید برنامه زیبایی Rati تا سریعتر به اه، کاهش وزن خود برسید.

ماخاناس برای کاهش وزن – چگونه آن را درست بخوریم؟
آیا خوردن میان وعده در Trail Mix می تواند باعث کاهش وزن شود؟
منبع: https://makeupandbeauty.com/evening-snacks-weight-loss/