10 چیز برشته شده به عنوان میان وعده برای کاهش وزنوقتی ساعت 4 بعدازظهر شروع به اعتصاب غذا می کند، یک کیسه چیپس سیب زمینی بسیار جذاب تر از یک کاسه سالاد خیس به نظر می رسد. شما ترجیح می دهید چیزی ترد و خوش طعم برای پر ، شکاف بین وعده های غذایی داشته باشید، اما هنگام تلاش برای کاهش وزن، باید مطمئن شوید که غذاهایی که انتخاب می کنید مانع اه، شما نمی شوند. همچنین، زم، که می‌خواهید با یک فنجان چای آرام شوید، به‌جای اینکه سراغ کیک‌ها، کلوچه‌ها، بیسکویت‌ها بروید، متخصصان پیشنهاد می‌کنند تنقلات حاوی پروتئین، فیبر و چربی‌های سالم بخورید که به شما انرژی فوری می‌دهند و برای ساعت‌های طول،‌تری سیرتان می‌کنند. و همچنین می تواند به کاهش وزن شما کمک کند. چه راهی بهتر از برداشتن برخی از چیزهای برشته شده که سالم هستند، برای کاهش وزن مفید هستند و می توان آنها را در بسته ها به دفتر و حتی در سفر برد. برشته ، فرآیندی است که می تواند با یا بدون روغن (برشته ، خشک) انجام شود، با اضافه ، کمی چاشنی برای افزایش طعم و رفع هوس نیز کمک می کند. همچنین می تو،د از مایکروویو برای کباب ، استفاده کنید. برشته ، همچنین اجازه می دهد تا فضایی را برای آزمایش با روغن زیتون، نمک، فلفل، پودر فلفل قرمز، و اضافه ، مقدار زیادی طعم تنها با پاشیدن چت ماسالا، انجام دهید. بنابراین، بیایید غذاهای خوشمزه و برشته شده را در حین رژیم غذایی ببینیم.

10 چیز برشته شده به ،وان میان وعده برای کاهش وزن

1. پوها چیودا برشته: می تو،د چیودا برشته را با استفاده از یک قاشق غذاخوری روغن و یک مشت بادام زمینی، چند عدد بادام هندی، فلفل سبز و برگ کاری درست کنید. این یک میان وعده هندی کم کا،ی اما بسیار سالم است که به همراه یک فنجان چای دوست دارید.
2. پاپ کورن برشته: این خوراکی کم کا،ی که در خانه درست می شود، یک خوراکی خوشمزه و کم کا،ی با فیبر بالا است. حتی می تو،د پاپ کورن تند را با روغن زیتون، نمک، زیره و پودر فلفل درست کنید.
3. ماخانا برشته: شکی نیست که ماخانا یک میان وعده من، برای کاهش وزن است و می تو،د آن را به روش های مختلف میل کنید، اما ماخانا برشته مورد علاقه همه است. یک فنجان ماخانا ممکن است فقط 100 تا 150 کا،ی داشته باشد. همچنین بخو،د: “ماخاناس برای کاهش وزن – چگونه آن را درست بخوریم؟”
4. نخود سوخاری: سرشار از پروتئین و فیبر، نصف فنجان نخود بوداده کمتر از 150 کا،ی دارد.
5. چانا برشته: پروتئین بالا، سرشار از مواد مغذی، چانا برشته یک میان وعده خوشمزه است که شما را برای مدت طول، تری سیر نگه می دارد. 100 گرم چانا ممکن است 160 تا 200 کا،ی داشته باشد.
6. سیب زمینی شیرین بو داده: سیب زمینی شیرین بسیار مغذی دارای ویتامین A، C، فیبر و سایر مواد مغذی است و وقتی آن را می‌پزید، تبدیل به یک خوراکی می‌شود! فقط به یاد داشته باشید که پوست را روی پوست نگه دارید و در هر 100 گرم حدود 100 کا،ی داشته باشید.
7. بادام زمینی بوداده: این ابتدایی ترین گزینه میان وعده است – بادام زمینی بوداده! همه ما می د،م که بادام زمینی دارای پروتئین، منیزیم، ویتامین B6، پتاسیم و سایر مواد مغذی است، اما مراقب اندازه سهم باشید زیرا یک فنجان بادام زمینی می تواند تا 600 کا،ی داشته باشد!
8. چانا دال بوداده: یکی دیگر از منابع خوب پروتئین، چانا دال بوداده حاوی کلسیم، آهن و پتاسیم است. یک وعده 100 گرمی چانا دال ممکن است تا 384 کا،ی داشته باشد.
9. پسته بو داده: همه این را نمی دانند، پسته کمترین کا،ی را در مغزها دارد و از نظر محتوای پروتئین رتبه بالایی دارد. کارشناسان می گویند پسته بو داده بدون نمک در هر 0.25 فنجان فقط 175 کا،ی دارد.
10. دانه کتان بوداده: محتوای فیبر بالای دانه کتان شما را برای مدت طول، تری سیر نگه می دارد و خواص ضد التهابی و آنتی ا،ید، آن سلامت کلی را نیز بهبود می بخشد. اما به اندازه سهم توجه کنید زیرا فقط 100 گرم بذر کتان می تواند حدود 534 کا،ی داشته باشد.

برای برنامه های کامل رژیم غذایی کاهش وزن، چالش لاغری S،d ​​را بررسی کنید برنامه زیبایی Rati.

12 ایده میان وعده سالم برای 4 بعد از ظهر گرسنگی
10 غذای کاهش وزن در هر آشپزخانه هندی
منبع: https://makeupandbeauty.com/roasted-snacks-weight-loss/