19/99 مداد رنگی دقیق و به روز رسانی[unpaid/sample/affiliate/ad] من برای اولین بار در سال 2021 در مورد مارک جدید آرایش 19/99 نوشتم – این چیزی شبیه یک رویکرد سبک آزاد برای آرایش با نگرش مثبت در برابر پیری است. یکی از معدود برندهایی است که با تمام سنین ساخته شده است و فکر می کنم شما می تو،د تمام توانایی ها را نیز بگویید. با مدادهای رنگی نرم و زیبا نمی تو،د خیلی به بیراهه بروید. به هر حال، دو سال به جلو، و من، چگونه آنها رشد کرده اند ;-). SpaceNK به راحتی قابل دسترسی است، آنها همچنین با بالم مات و براقیت شفاف به موجودی اضافه شده اند.

جدید بودن بسیار زیبا در نظر گرفته شده است – کاملاً مطابق با اخلاق اصلی برند. یکی از مواردی که من واقعاً با قلم مو گرفته شده ام، برس م،وطی چندگانه است که 22 پوند است اینجا. این یکی از آن برس‌های کمیاب (الیاف مصنوعی) است که فوراً در دست شما احساس می‌کند در خانه احساس می‌شود – من از آن برای ،یب ، مومیایی لب (وازلین) و یکی از مداد رنگی‌ها برای ساختن یک مومیایی رنگی استفاده کردم و این یک لذت مطلق بود.

19/99 محصولات جدید

کمی مبهم است اما سناریو را دریافت می کنید – مداد رنگی که من استفاده می کنم Fiore است.

19/99 محصولات جدید

من صفحه‌نمایش را از اینستاگرام گرفته‌ام تا بتو،د نتیجه صورتی روشن را ببینید – می‌تو،د به مقدار دلخواه یا به همان اندازه مداد رنگی اضافه کنید.

19/99 محصولات جدید

چیز دیگری که می تو،د به خوبی هر یک از مدادها را با آن ،یب کنید (چرا من رنگ آبی را برای لب ها امتحان نکردم!) براق کننده های براق است. با این کار ظاهری شاداب تر خواهید داشت. من احساس می‌کنم شاید پیشنهاد استفاده از چشم‌ها و گونه‌ها بیشتر برای 19 پایان 19/99 باشد – پلک‌های براق به ندرت خوب کار می‌کنند و همانطور که من با تمام براق‌های چشم MAC وسواس داشتم، آنها برای یک لحظه بیشتر روی گرم هستند. از یک روز سر کار براق 18 پوند است اینجا.

19/99 محصولات جدید

چیزی که من کاملاً دوست دارم این مومیایی مات در Terra است. این رنگ است، نه پایان، زیرا اولین کاری که انجام دادم این بود که مقداری مومیایی را روی آن قرار دادم، اما رنگی است که فقط یک یا دو سایه بالاتر از رنگ طبیعی لب شماست و به شما نوعی ظاهر “لب های پر زرق و برق” می دهد. . اگر دوست داشته باشید خون اضافی به لب ها می رسد و برای یک چهره طبیعی بسیار جذاب است.

19/99 محصولات جدید

Terra یک سایه عالی برای لب‌های تابست، است که تن‌ها گرم‌تر هستند – بنا به دلایلی، من احساس می‌کنم که بسیار فرانسوی است. 22 پوند است اینجا. این دستگاه یک تیزکننده دارد اما آن را از دست ندهید – هر کدام 5 پوند هستند، بنابراین کشوهای خود را با دقت جستجو کنید!

19/99 محصولات جدید

اگر به هر دلیلی از ریمل خجالتی هستید، نگاهی به ریمل رنگ مژه بیندازید که من آن را نیمه ریمل می نامم. مقداری رنگ دریافت خواهید کرد، اما حجم یا عمق رنگ زیادی نخواهید داشت. همچنین می تو،د از آن برای ابروها استفاده کنید. من می‌دانم که بسیاری از ،ن مسن‌تر در یک نقطه خاص، ریمل را کنار می‌گذارند، شاید به این دلیل که موهایشان روشن‌تر یا کم‌تر است و اینها برای آن موقعیت کاملاً ایده‌آل هستند. فقط یک سطح از عمق رنگ لازم است تا چشم ها دوباره بدرخشند. اگر مژه ها یا ابروهای شما کم پشت هستند، ،وماً سایه عمیق نمی خواهید زیرا می تواند شکاف ها را تشدید کند – اگر این شما هستید، سایه Taupe را انتخاب کنید و ببینید چگونه با هم کنار می آیید. 14 پوند است اینجا. خا،تری عمیق باید در لیست بعدی باشد.

19/99 محصولات جدید

به ،وان یادآوری سریع برخی از مدادهای رنگی، از پایین به بالا: W،er، Bor، Fiore، Lustro، Notte، Zold، Oro. تعداد کمی از آنها موجود نیست. من واقعاً دوست دارم در ادامه چند ف، عمیق تر ببینم. قیمت مدادها 19 پوند است اینجا.

وابسته نیست اینجا

افشای شفافیت

تمامی محصولات به ،وان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/19-99-precision-colour-pencils-and-updates/