3INA انتخاب | بلاگر زیبایی بریتانیایی[unpaid/sample] زم، که 3INA ظاهر شد نمی‌دانستم این پست را چه ،و، بگذارم – من نام تجاری را می‌شناسم، اما انتخابی که برای من فرستاده شده است به نظر می‌رسد مرتبط‌تر از دیگران در گذشته باشد و من از آزمایش ، بسیار لذت بردم. نمی توانم فکر کنم آ،ین باری که برایم رژ لب مشکی فرستادند کی بود!

انتخاب 3INA

این سایه 900 است – نامش نیست، پس یک لحظه خلاقانه داشته باشید و لحظه های خود را بیابید! اگر تا به حال متوجه شدید که به سمت لب‌های مشکی متمایل شده‌اید، این لب‌ها به قدری رنگدانه‌های زیبایی دارند که ظاهر خود را در یک لحظه خواهید دید. من ایده اضافه ، مقداری درخشش به آن را دوست دارم – باید اضافه کنم که فکر نمی‌کنم آنقدر شجاع باشم که خانه را در آن ، کنم (که ط،ه آمیز است زیرا می خواهم آن را در اینستاگرام پست کنم که افراد بیشتری دارد. بیشتر از آن چیزی است که اگر من احتمالاً با آن برخورد می کردم انجام داد برو بیرون). من فقط مطمئن نیستم که گوشه ج، شرقی لندن من آماده باشد. ظاهری قوی و جسورانه دارد و اگر فردی شجاع را می شناسید، به شدت توصیه می کنم. در Superdrug 13 پوند است اینجا. من همچنین عاشق 24HR Eye Stick در سایه 791 هستم – فوق العاده جسورانه و فقط بلیط چشم های گرافیکی. این در 14 رنگ موجود است و در Superdrug نیز 12 پوند است.

انتخاب 3INA

من واقعاً با این براق برهنه 503 گرفته شده ام – این رنگ قهوه ای/صورتی من، برای لب های من است اگرچه بسیار معطر است. رنگدانه آن منقبض است و بافت آن صاف و غیر ،بنده است، بیشتر شبیه روغن لب است، اگرچه من طعم آن را دوست ندارم که داروی سرفه کمی شیرین است. 13 پوند است اینجا. هیچ مشکلی در No-Rules Stick برای لب ها، گونه ها و چشم ها وجود ندارد. اگر به یک ظاهر تک سایه علاقه دارید، این کاملاً عالی است – یک سایه خنثی خوب که برای ا،ر رنگ ها من، است و 15 پوند است. اینجا.

انتخاب 3INA

با نگاه ، به نمونه، فکر نمی‌کنم بتوانم رنگدانه و سایه‌ها را ایراد بگیرم – اگر چیزی متفاوت، قوی و گرافیکی دوست دارید، قطعاتی از این برند وجود دارند که واقعاً علامت خود را می‌گذارند و افزودنی‌های مفیدی برای آرایش هستند. کیسه. اون آستر آبی مثلا! زرق و برق دار و اینجا. یک سایه اسطوخودوس وجود دارد که خیره کننده است.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/article/3ina-selection/