4 ایده برای مهمانی تعطیلات که مطمئناً موفق خواهند بودهرگز فکر نمی‌کردم درباره ایده‌های جشن تعطیلات وبلاگ بنویسم، اما اینجا هستم. حالا که جایی برای سرگرمی دارم، می فهمم که دوستش دارم.

4 چیز در مورد من وجود دارد که باید در مورد میزب، یک مهم، بد،د: 1. من عاشق یک موضوع هستم 2. و تزئین 3. من مهارت آشپزی ندارم (یا … واقعاً هرگز امتحان نکرده ام). 4. و من از تمیز ، ، های بزرگ متنفرم. این به این م،ی است که من عاشق میزب، از مردم برای تعطیلات هستم. اما کار اصلی من این است که همه چیز را زیبا جلوه دهم و به مهمانان کاری سرگرم کننده بدهم. وظیفه بابی – یا پیتزافروشی محلی – این است که آنها را فراتر از غذاهایی که من قرار داده ام، سیر کند. و من یک پاک کننده در بودجه مهم، خود قرار دادم که ارزش هر پنی را دارد!

همچنین، به طور تصادفی، 4 چیز وجود دارد که پایه اصلی مهم، های تعطیلات من است. من آنها را در اینجا به اشتراک می گذارم تا ایده های مهم، تعطیلات را در جیب پشتی خود نگه دارید.

ایده شماره 1 جشن جشن: ایستگاه تزیین کوکی کریسمس

من ممکن است مهارت های زیادی در آشپزخانه نداشته باشم، اما عاشق درست ، کوکی های تعطیلات هستم. راستش را بخواهید، بابی هنوز هم در بیشتر مواقع خمیر را برای من درست می کند. من فقط آنها را رول می کنم، برش می دهم و می پزم. با استفاده از یک دسته بزرگ از کلوچه های شکری درست می کنیم این دستور شیرینی شکری از A Beautiful Mess، رویال آیسینگ در رنگ های مختلف و ایستگاهی برای تزیین کلوچه های شکری برای مهمانان برپا کنید.

من از رامکین های کوچک و زیبای کریسمس برای پاشیدن استفاده می کنم، رویال آیسینگ را در یک ظرف پخت برای تمیز ، آسان نگه می دارم، و مطمئن می شوم که جعبه هایی برای مهمانان دارم تا آثارشان را به خانه بیاورند. هر چیزی که اینجا می بینید از آن است خانه کالا، از ظروف شیرینی پزی گرفته تا گلدسته. ما برای یک ویدیوی آینده از ایده های جشن تعطیلات، که در روز جمعه به اشتراک خواهم گذاشت، شریک شدیم!

ایده شماره 2 مهم، تعطیلات: ایستگاه کاکائو داغ را خودتان بسازید

برای من، هیچ چیز نمی گوید “فصل است!” مثل یک لیوان کاکائو داغ با آب نبات و گل ختمی. من شروع به ساختن ایستگاه های داغ کاکائو برای مهم، های تعطیلاتم کردم و آنها برای بچه ها و بزرگسالان به طور ی،ان سرگرم کننده هستند و اکنون یکی از لوازم اصلی مهم، تعطیلات من است.

لوازم ایستگاه کاکائو داغ خود را از کجا تهیه کنید

نکته داغ: HomeGoods بهترین انتخاب از گزینه‌های کاکائو داغ لذیذ را دارد، مانند قاشق‌های شکلات داغ، کره‌های داغ کاکائو، چوب‌های چرخ‌دار، پارچ شکلات تلخ، و مارشمالوهای تزئینی که در اینجا دیده می‌شوند. و البته بقیه چیزها از بشقاب های کیک (منهای یشم که هدیه خواهرم بود) تا کتری هم از آنجاست. من فقط این را نمی گویم زیرا آنها شریک ارزشمندی هستند (هر چند که هستند!) – آنها واقعاً برای همه سرگرمی های تعطیلات مورد علاقه من هستند. گاهی اوقات من فقط راهروها را بالا و پایین می‌روم تا از ایده‌های سرگرم‌کننده تعطیلاتم الهام بگیرم!

من قبلا لیوان های یکبار مصرف را روی هم می گذاشتم، اما یکی دو سال اخیر به لیوان های تعطیلات روی آوردم. ضایعات بسیار کمتر، شادی بسیار بیشتر!

ایده شماره 3 جشن جشن: لیوان کاکائو داغ و هدیه شمع زینتی سفارشی

وقتی صحبت از کاکائو داغ شد، به ایده نفع مهم، تعطیلات من مربوط می شود. این برای تبادل فیل سفید نیز عالی خواهد بود، زیرا چیزی است که مردم واقعاً از آن لذت خواهند برد! من اینها را به ،وان هدایای کوچک برای یک جمع کوچک تعطیلات که با دوستان دارم کنار هم می گذارم. لیوان های تعطیلات با وسایل اضافی از ایستگاه داغ کاکائو پر شده بود: کره داغ کاکائو، چوب های چرخشی، آب نبات، و قاشق های شکلات داغ. من تگ های هدیه و زنگ های زنگ را به هر کدام وصل کردم که نام آنها روی آنها بود. شمع زینتی فقط یک هدیه اضافه بود زیرا نمی توانستم در برابر عطر درخت کریسمس مقاومت کنم. مجموع آن با احتساب شمع کمتر از 25 دلار بود، اما می تو،د به راحتی لیوان کاکائو داغ را تا 10 دلار نگه دارید!

ایده شماره 4 مهم، تعطیلات: تاج گل شیرینی (یا تاج گل سرخی!)

من به‌خاطر تخته‌های شیرینی‌پزی جشن‌هایم شناخته شده‌ام و همه اینها به آن 4 چیز برمی‌گردد که باید در مورد من بد،د: من عاشق یک تم، عاشق تزیین، آشپزی نیستم، و از تمیز ، آشفتگی‌های بزرگ متنفرم. ساخت این تاج گل شیرینی – یا تاج گل زنبوری – بسیار آسان است. این یک جمعیت بسیار خوشحال کننده است و یک مرکز فوق العاده را ایجاد می کند. چیزی که این یکی را حتی بهتر می کند این است که یک تخته سوزان تنبل است!

می تو،د ببینید که چگونه این تخته را ساختم اینجا. من با یک بستر از گیاهان تازه شروع می کنم، سپس نقاط کانونی گل رز سالامی و توت فرنگی را اضافه می کنم. بقیه را با پنیر، کراکر، میوه یا هر چیزی که دوست دارم اضافه کنم پر می کنم. آجیل، زیتون، میوه های خشک و غوطه ور در رامکین نیز افزودنی های بسیار خوبی دارند. یا می‌تو،د به سراغ یک تخته میان‌وعده شیرینی بروید، مانند من برای این تخته میان‌وعده جک و فانوس هالووین.
منبع: https://keikolynn.com/2022/12/4-،liday-party-ideas-that-will-be-a-hit/