4 ایده ناهار برای افزایش کاهش وزناهمیت ناهار از جمله “صبحانه مانند یک شاهزاده، ناهار مانند یک پادشاه، و شام مانند یک فقیر” مشخص است و نشان می دهد که چگونه داشتن یک ناهار رضایت بخش و مغذی به حفظ سطح انرژی برای حرکت در بقیه روز کمک می کند. به همین دلیل است که، مهم نیست که بقیه دنیا چه می‌گویند، دال چوال، روتی سبزی با یک «ناهار مقوی و مقوی» مطابقت دارند و برای کاهش وزن نیز من، هستند، فقط باید مراقب وعده‌های غذایی خود باشید. علاوه بر این، یک مطالعه نشان می دهد که نه تنها آنچه برای ناهار می خورید، بلکه زم، که ناهار می خورید بر کاهش وزن شما تأثیر می گذارد. برای بررسی تاثیر زمان غذا بر کاهش وزن، مطالعه ای در اسپ،ا بر روی 420 فرد چاق که به دنبال کاهش وزن در کلینیک های مختلف تغذیه بودند، انجام شد. شرکت کنندگان بر اساس زمان وعده غذایی اصلی روز که معمولاً به ناهار در اسپ،ا اشاره دارد، دسته بندی شدند. یافته‌ها نشان داد ،، که ناهار را دیرتر (بعد از ساعت 3 بعد از ظهر) می‌خورند، نسبت به افرادی که ناهار را زودتر می‌خورند (قبل از ساعت 3 بعد از ظهر) کاهش وزن کمتری را تجربه می‌کنند، علیرغم داشتن سن مشابه، سطح هورمون‌های اشتها، دریافت و مصرف انرژی، مدت زمان خواب، و توزیع درشت مغذی ها در حالت ایده آل، ناهار باید حاوی مقدار زیادی سبزیجات، منبع کربوهیدرات های پیچیده، پروتئین و چربی های سالم باشد. حالا که مشخص است ناهار زودهنگام، بیایید ببینیم برای تسریع کاهش وزن شما چه چیزی برای ناهار بخورید. در این مقاله، ما 4 ایده ناهار را برای افزایش کاهش وزن فهرست می کنیم.

4 ایده ناهار برای افزایش کاهش وزن

1. گل کلم “برنج” سرخ ،ی:

گل کلم برنجی یک گزینه کم کا،ی است که می تواند جایگزین برنج سنتی در غذاها شود. می تو،د گل کلم برنجی را با مقدار زیادی سبزیجات مانند کلم بروکلی، لوبیا، هویج، قارچ و غیره تفت دهید (که از حداقل روغن در حرارت بالا استفاده می شود) سرخ کنید. هویج، نخود، فلفل دلمه ای و پیاز. همچنین می تو،د پنیر یا توفو را برای یک وعده غذایی کامل و مغذی اضافه کنید.

2. کینوا و کاسه سبزیجات:

در اینجا یک ترفند کوچک برای کنترل وعده های غذایی شما وجود دارد – بشقاب غذای خود را با یک کاسه تعویض کنید. استفاده از کاسه به کنترل طبیعی اندازه وعده ها کمک می کند. این مقدار غذایی را که می‌تو،د برای خود سرو کنید، محدود می‌کند، از پرخوری جلوگیری می‌کند و کنترل وعده‌ها را تقویت می‌کند، که می‌تواند به شما کمک کند دچار کمبود کا،ی شوید. با مخلوط ، کینوا پخته شده با سبزیجات تفت داده شده مانند قارچ، هویج، کلم بروکلی، گوجه گی،ی، برای خود یک کاسه کینوا و سبزیجات درست کنید. همچنین می تو،د نخود آب پز یا مرغ ،د شده را برای افزایش محتوای پروتئین اضافه کنید. برای یک ناهار مغذی و کم چرب، مقداری آب لیمو یا یک سس سبک بپاشید.

3. راجمه چاوال:

این یک غذای راحت برای ما هندی‌ها است و برای کاهش وزن نیز مفید است، زیرا راجما سرشار از پروتئین و فیبر رژیمی است. همچنین، برنج، به خصوص برنج قهوه‌ای، کربوهیدرات‌های پیچیده‌ای دارد که در مجموع ،یب خوبی برای سیر نگه داشتن شما برای ساعات طول، است. همچنین بخو،د: “4 بهترین گزینه برنج برای لذت بردن از دال چاوال”.

4. سوپ عدس:

حال و حوصله خوردن یک ناهار سنگین را ندارید؟ یک کاسه سوپ دال تهیه شده با عدس مانند مونگ دال یا ماسور دال پروتئین و فیبر دارد و شما را سیر و سیر نگه می دارد. همچنین می تو،د سبزیجاتی مانند اسفناج یا هویج را اضافه کنید تا مواد مغذی بیشتری دریافت کنید.

می تو،د ایده های ناهار خوشمزه بیشتری را در رژیم زیبایی Rati بیابید که به شما در دستیابی به اه، کاهش وزن کمک می کند. این گزینه‌های ناهار با تمرکز بر وعده‌های غذایی سالم و متعادل، تغذیه را فراهم می‌کنند و در عین حال میزان کا،ی دریافتی را کنترل می‌کنند. رژیم زیبایی راتی بر کنترل وعده غذایی و خوردن آگاهانه تاکید دارد و تضمین می کند که ناهار رضایت بخش و در عین حال کا،ی کنترل شده باشد. مش، شدن در رژیم غذایی راتی بیوتی برای دسترسی به تمام برنامه های رژیم غذایی کاهش وزن ما.

4 بهترین گزینه برنج برای لذت بردن از دال چاوال
8 نبض و نبض با پروتئین بالا برای کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/lunch-ideas-boost-weight-loss/