4 بهترین منبع پروتئین از بخش منجمد فروشگاه مواد غذاییبرخلاف تصور رایج، چیزهای موجود در بخش منجمد ،وماً ناسالم نیستند (لطفاً از پیتزا، کیک و بستنی یخ زده دوری کنید)، فقط باید موارد من،ی را انتخاب کنید که در یک برنامه غذایی سالم قرار می گیرند. سبزیجات منجمد تمایل به حفظ مواد مغذی خود دارند و به سختی به مواد نگهدارنده نیاز دارند زیرا در دمای پایین نگهداری می شوند. در مورد پروتئین صحبت کنیم، این یک درشت مغذی است که به گفته کارشناسان نقش مهمی در کاهش وزن دارد. پروتئین شما را برای مدت طول، تری سیر نگه می دارد، توده عضل، را می سازد و حفظ می کند و همچنین کا،ی زیادی می سوزاند. اگر هر چند ساعت یکبار گرسنه شدید، مصرف پروتئین را افزایش دهید تا اشتها را حفظ کنید. از آنجایی که تاکید زیادی روی پروتئین وجود دارد، بیایید بهترین منابع پروتئین را از بخش یخ زده سوپرمارکت/فروشگاه مواد غذایی محلی خود بیابیم. این اقلام منجمد که در زیر فهرست کرده‌ایم، منابع خوبی از پروتئین، سالم هستند و حداقل فرآوری شده‌اند.

4 بهترین منبع پروتئین از بخش منجمد فروشگاه مواد غذایی

1. نخود سبز منجمد: یک سبزی کم کا،ی که در طول سال در فروشگاه های مواد غذایی محلی در بخش منجمد موجود است، یک سبزی مغذی با پروتئین، فیبر، ویتامین A، C، K، تیامین و مواد معدنی مانند منگنز است. فسفر، روی، و غیره. علاوه بر این، آنها همچنین دارای آنتی ا،یدان هستند. ،یب پروتئین و فیبر موجود در نخود سبز باعث سیری می شود و می تواند در هر رژیم غذایی کاهش وزن قرار گیرد. در 100 گرم نخود سبز تقریباً 5 گرم پروتئین وجود دارد.

2. مرغ منجمد: مرغ یکی از بهترین منابع پروتئین غیر گیاهی به حساب می آید و این به این دلیل است که شما می تو،د حدود 30 گرم پروتئین در 100 گرم مرغ دریافت کنید و همچنین یک گزینه کم چرب و کم کا،ی است. آن را به صورت کبابی یا کاری بخورید، گزینه ها بی پایان هستند.

3. پنیر کلبه / پنیر: پنیر سرشار از پروتئین، چربی های سالم و کلسیم است، برای افرادی که رژیم دارند شگفت انگیز است زیرا باعث سیری می شود و به کاهش وزن کمک می کند. در 100 گرم پنیر تقریباً 18 گرم پروتئین وجود دارد.

4. توفو: برای افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز و وگان ها، توفو یکی از بهترین منابع پروتئین است. این یک گزینه کامل گیاهی است، از دانه های سویا تهیه می شود. توفو همچنین دارای مواد معدنی مانند منگنز، کلسیم، آهن و حتی ویتامین A است. می توان آن را به دلیل محتوای ایزوفلاون های غنی آن که گروهی از آنتی ا،یدان های قوی است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند، به ،وان یک ماده اصلی تبدیل کرد. در 100 گرم توفو حدود 8 گرم پروتئین وجود دارد. همچنین بخو،د: آیا شیر سویا برای کاهش وزن مفید است؟

به طور خلاصه، این غذاهای منجمد را می‌توان به رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کرد تا میزان پروتئین دریافتی‌تان را افزایش داده و در این فرآیند وزن کم کنید. مهمتر از همه، اگر کاهش وزن در ذهن شماست، باید رژیم غذایی من،ی داشته باشید. رژیم زیبایی راتی، به ،وان مثال، به شما کمک می کند سالم غذا بخورید، وزن کم کنید و همچنین تن، اندام داشته باشید.

آیا شیر سویا برای کاهش وزن مفید است؟
8 نبض و نبض با پروتئین بالا برای کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/best-protein-sources-frozen-section/