4 سس و سس با پروتئین بالا برای افزودن طعم و مزهآیا می د،د چه چیزی می تواند طعم و لذیذ پنیر کبابی و توفوی مغذی و پروتئینی شما را افزایش دهد؟ سس و دیپ! دیپ ها و سس ها می توانند یک لایه طعم اضافی به غذاهایی مانند توفو، پنیر، نان ساده اضافه کنند و خوردن آنها را لذت بخش تر می کند. سس ها و سس ها حتی می توانند طعم چوب های خام، هویج، خیار و کرفس را بسیار بهتر کنند. ،یب طعم‌ها و بافت‌های مختلف در غذا می‌تواند تجربه کلی غذا خوردن را بهبود بخشد و به شما کمک می‌کند بهتر به رژیم غذایی پایبند باشید. ما به خوبی از اهمیت پروتئین در کاهش وزن آگاه هستیم، و اگر بتو،م پروتئین را تقویت کنیم، مزایای آن حتی بیشتر می شود. کارشناسان می گویند در حالت ایده آل هر وعده غذایی باید یک منبع پروتئین در آن باشد و زم، که برای کاهش وزن تلاش می کنید، فقط پروتئین دریافتی را افزایش دهید. این درشت مغذی نه تنها توده عضل، می سازد، بلکه باعث سیری و سیری می شود، اشتها را کاهش می دهد، متابولیسم را افزایش می دهد و چربی سوزی را تقویت می کند. با فواید بسیار زیاد مرتبط با پروتئین، ممکن است بخواهید مصرف پروتئین را افزایش دهید. با تبدیل سس‌ها و سس‌ها به گزینه‌های غنی از پروتئین، می‌تو،م به طور موثری مصرف پروتئین خود را افزایش دهیم. در این مقاله، ما 4 منبع با پروتئین بالا را برای اضافه ، طعم و مزه به بی‌مزه‌ترین غذاها فهرست می‌کنیم.

4 سس و سس با پروتئین بالا برای افزودن طعم و مزه

1. هوموس با تاهینی:

تاهینی که از دانه‌های کنجد (غنی از پروتئین) تهیه می‌شود، خمیری خامه‌ای است که با طعمی غلیظ و آجیلی درست می‌شود که با یک دیپ غنی از پروتئین، هوموس، به خوبی هماهنگ می‌شود. برای تهیه این دیپ، نخود آب پز، تاهین، سیر ریز شده، آب لیمو، روغن زیتون، زیره و نمک را با هم مخلوط کنید. مواد را با هم مخلوط کنید تا یکدست و ، رنگ شود. اگر مخلوط خیلی غلیظ به نظر می رسد، می تو،د آب اضافه کنید. مخلوط را بچشید و در صورت تمایل با اضافه ، نمک، آب لیمو یا سیر، چاشنی را تنظیم کنید. این دیپ با نان پیتا و هویج و سایر چوب های سبزیجات به خوبی جفت می شود. همچنین بخو،د: “7 میان وعده با پروتئین بالا برای کاهش وزن.”

2. سس فلفل قرمز بادام و بادام زمینی:

یکی دیگر از سس‌های خوشمزه که سرشار از پروتئین است، سس فلفل بادام و بادام زمینی است. برای تهیه این دیپ، ابتدا بادام ها را به مدت 15 دقیقه در آب داغ خیس کنید. این کار به نرم شدن و برداشتن پوست کمک می کند. پس از خیس شدن، بادام ها را آبکش کرده و پوست آن را جدا کنید. بادام های پوست کنده، بادام زمینی تفت داده شده، مقداری سیر ،د شده، زنجبیل رنده شده، فلفل قرمز ،د شده و کمی سس سویا و سرکه برنج را در مخلوط کن بریزید. آنقدر هم بزنید تا خمیر د، به دست آید. روغن را در یک قابلمه روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. مخلوط بادام و بادام زمینی را به تابه اضافه کنید و چند دقیقه تفت دهید. آب را به تدریج به ماهیتابه اضافه کنید و خوب هم بزنید تا ،یب شود. مقدار آب را بر اساس قوام دلخواه سس خود تنظیم کنید. سس را حدود 5-10 دقیقه روی حرارت ملایم بجوش،د. سس را بچشید و به سلیقه خود نمک بزنید. در صورت تمایل می‌تو،د با اضافه ، فلفل‌های ،د شده بیشتر، تندی را تنظیم کنید. وقتی سس به دلخواه غلیظ شد، آن را از روی حرارت بردارید و بگذارید خنک شود. سس شما برای بسته بندی کاهو و سس سالاد اکنون آماده است. همچنین بخو،د: “6 غذای حاوی پروتئین و چربی های سالم برای کاهش وزن.”

3. دیپ کره بادام زمینی شکلاتی تیره:

با غوطه ور ، آنها در این دیپ کره بادام زمینی شکلاتی تیره، به میوه های تازه یک فاکتور پروتئین اضافه کنید. می‌تو،د تکه‌هایی از توت‌فرنگی، موز، سیب یا گلابی را فرو کنید تا خوشمزه‌تر شوند. برای تهیه این دیپ، کره بادام زمینی و شکلات تلخ را در مایکروویو ذوب کنید. پس از ذوب شدن، چند قطره عصاره استویا به آن اضافه کنید (همچنین می تو،د شیرین کننده را به طور کامل حذف کنید). شیر را در حالی که مدام هم می زنید اضافه کنید. شیر به دستیابی به قوام یکدست و خامه ای کمک می کند. همچنین می تو،د عصاره و،ل را برای طعم بیشتر اضافه کنید. اجازه دهید این کره بادام زمینی شکلاتی تیره در دمای اتاق خنک شود و کمی غلیظ شود و آن را با میوه ها میل کنید یا به جای اسپری های معمولی شکلاتی روی نان خود ،ید.

4. سس تزازیکی:

سس تزازیکی به طور سنتی به ،وان چاشنی یا چاشنی در کنار غذاهای یون، مانند جایروس، سوولاکی یا نان پیتا سرو می شود. همچنین می توان از آن به ،وان یک سس خوش طعم برای سالاد یا به ،وان همراه با گوشت کبابی و سبزیجات استفاده کرد. برای تهیه سس تزازیکی در خانه، خیار را رنده کنید و آب اضافی خیار را بگیرید تا سس خیلی آبکی نشود. در یک کاسه، ماست یون،، سیر ،د شده، خیار رنده شده، روغن زیتون فوق بکر و آب لیمو را با هم ،یب کنید. خوب مخلوط کنید تا ،یب شوند. شوید ،د شده را به مخلوط اضافه کنید و کاملا هم بزنید. سس تتزیکی را با نمک و فلفل مزه دار کنید. چاشنی را مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید. روی کاسه را بپوش،د و سس را حداقل به مدت 1 ساعت در یخچال بگذارید تا طعم ها با هم ،یب شوند و نان پیتای معمولی شما دیگر طعمی مشابه نداشته باشد.

به طور خلاصه، رژیم گرفتن به م،ای زنده ماندن تنها در وعده های غذایی بی مزه یا ،ل کننده نیست. بسیاری از مردم این تصور غلط را دارند که رژیم گرفتن شامل محروم ، خود از غذاهای خوشمزه، فدا ، طعم و لذت است. اما رژیم غذایی راتی بیوتی این تصور غلط را از بین برده است. برنامه های رژیم غذایی راتی بیوتی به موفقیت قابل توجهی دست یافته اند زیرا این برنامه ها انواع گزینه های خوشمزه و خوش طعمی را ارائه می دهند که به دستورالعمل های تغذیه سالم پایبند هستند و به افراد کمک می کنند به اه، کاهش وزن خود دست یابند. برای برنامه های رژیم غذایی کاهش وزن خود در برنامه زیبایی Rati مش، شوید.

7 میان وعده با پروتئین بالا برای کاهش وزن
6 غذای حاوی پروتئین و چربی های سالم برای کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/،e-high-protein-sauces-dips/