5 افسانه کاهش وزن که قبل از ورود به سال جدید باید کنار بگذاریدبرخی از افسانه‌ها در مورد کاهش وزن وجود دارد که با وجود اینکه هیچ مدرکی برای اثبات آنها وجود ندارد، از کاهش وزن خودداری می‌کنند. همانطور که وارد سال جدید می شویم، این اسطوره ها باید کنار گذاشته شوند. همانطور که وارد سال 2023 می شویم، باید اجازه دهیم اسطوره های خاصی دنبال شوند، عادات زائد قدیمی را بیاموزیم و راه را برای عادات جدید و موثری باز کنیم که به ما کمک می کند تا در طول سفر حرکت کنیم. بنابراین، در اینجا ما با 5 افسانه کاهش وزن که باید قبل از قدم گذاشتن به سال 2023 پشت سر بگذاریم، هستیم.

5 افسانه کاهش وزن که قبل از ورود به سال جدید باید کنار بگذارید

1. ورزش کنید و هر چیزی که می خواهید بخورید: همیشه به یاد داشته باشید که کاهش وزن 80 درصد رژیم غذایی و 20 درصد ورزش است و تغییر درصد نتایج قابل توجهی به همراه نخواهد داشت. بسیاری از افراد مشهور این تئوری اشتباه را ترویج می کنند که شما می تو،د هر چه می خواهید بخورید و روز بعد همه آن را بسوز،د. ورزش می تواند مقدار محدودی کا،ی بسوزاند، در عوض سعی کنید کا،ی دریافتی از رژیم غذایی را کاهش دهید. بنابراین، رژیم غذایی را اصلاح کنید، غذای سالم و مغذی بخورید، کنترل وعده غذایی را تمرین کنید، و آن را با ورزش منظم تکمیل کنید و ببینید که تمام چربی های اضافی آب می شوند.
2. گرسنه بم،د و وزن کم کنید: یکی دیگر از اقدامات افراطی که افرادی که به شدت به کاهش وزن نیاز دارند به آن متوسل می شوند – گرسنه ماندن برای سوزاندن چربی اضافی. برای کاهش وزن، داشتن یک برنامه غذایی مهم است که شما را تشویق به خوردن سالم و دریافت کا،ی بهینه بدون گرسنگی کند. یک برنامه کاهش وزن نباید شما را از غذا محروم کند و همچنین نباید یک پروژه کوتاه مدت باشد. برای کاهش وزن سریع، از رژیم‌های شدید پر، کنید، زیرا محرومیت از غذا و خوردن تا حد امکان کم، بدن را به حالت قحطی تبدیل می‌کند، جایی که پس از یک نقطه خاص، کاهش وزن بسیار دشوار خواهد بود. بهترین کار این است که از اول شروع کنید برنامه های رژیم غذایی در برنامه Rati Beauty موجود است که شما را به خوردن وعده های غذایی سالم و خوشمزه ترغیب می کند، بر اساس مفهوم محرومیت از غذا نیست و به تمام نیازهای مواد مغذی شما توجه می کند و در کنار آن شما را در کمبود کا،ی نگه می دارد تا بتو،د وزن اضافی خود را کاهش دهید و به طور مداوم چربی بسوز،د. می تو،د جزئیات بیشتر را در برنامه زیبایی Rati بررسی کنید.
3. همه سوپر غذاها را بخورید و وزن کم کنید: اشتباه است که تمام رویاهای کاهش وزن خود را در سبد غذای فوق العاده قرار دهید. صنعت غذا یک روز در میان یک ابر غذای جدید تولید می‌کند که ادعا می‌کند تمام چربی‌های اضافی را آب می‌کند، اما هر غذایی کا،ی دارد و خوردن بیش از حد سوپر غذاها می‌تواند شما را از کمبود کا،ی خارج کند. کنترل سهم را با هر غذایی تمرین کنید، حتی اگر سالم ترین غذای روی کره زمین باشد.
4. دویدن روی تردمیل برای کاهش وزن کافی است: انجام تمرینات هوازی به تنهایی منجر به کاهش وزن قابل توجهی نمی شود – شما باید از نظر بدنی فعال باشید، با سبک زندگی کم تحرک خداحافظی کنید و تا حد امکان روی پای خود باشید.
5. قرص‌های لاغری گلوله‌های نقره‌ای برای از بین بردن چربی‌ها هستند: عاقلانه است که از جستجوی گلوله‌های نقره در قرص‌های چربی‌سوز و سرکوب‌کننده‌های اشتها خودداری کنید، زیرا تنها از طریق رژیم غذایی و سبک زندگی فعال می‌تو،د به نتایج طول،‌مدت برسید و بسیار ایمن‌تر است. پیروی از یک برنامه غذایی و کاهش کا،ی نسبت به مصرف قرصی که ممکن است عوارض جانبی داشته باشد.

همزمان با فرا رسیدن سال نو، سلامتی خود را در اولویت قرار دهید و اگر کاهش وزن در ذهن شماست، در برنامه رژیم غذایی Rati Beauty مش، شوید و از 9 ژانویه 2022 شروع به چالش S،d ​​Slim کنید.

7 دلیل برای اینکه با ورزش وزن کم نمی کنید
چرا کم خوردن راه ایده آلی برای کاهش وزن نیست؟
منبع: https://makeupandbeauty.com/weight-loss-myths-to-leave-behind/