5 راه ایده آل برای کاهش وزن در 6 هفتهآیا به دنبال کاهش وزن اضافی و تغییر بدن خود هستید؟ اگر چنین است، به جای درست رسیده اید! از دست دادن وزن تنها در 6 هفته بدون توسل به رژیم غذایی شدید مست،م استراتژی های صحیح، برنامه غذایی صحیح، فداکاری و تعهد است. ما می‌د،م که این فرآیند می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، اما وقتی به برنامه‌های رژیم غذایی ما در برنامه زیبایی Rati متعهد می‌شوید، ابزارها و دانش من،ی را که برای دستیابی به کاهش وزن موفق نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهیم. در رژیم زیبایی راتی، ما تمام جنبه‌های کاهش وزن را پوشش می‌دهیم تا به شما در ایجاد تغییرات پایدار کمک کنیم، بدون اینکه از شما بخواهیم در طول روز از غذا خودداری کنید یا سالاد بخورید. در این مقاله همچنین به 5 روش ایده آل برای کاهش وزن در 6 هفته می پردازیم!

5 راه ایده آل برای کاهش وزن در 6 هفته

1. به چالش کاهش وزن 6 هفته ای Rati Beauty بپیوندید: در برنامه کاهش وزن 6 هفته ای خود، شما را در سفری برای دستیابی به اه، کاهش وزن خود راهنمایی می کنیم، شما می تو،د تنها در 6 هفته تا 8 تا 10 کیلوگرم وزن کم کنید. با راهنمایی‌های ایده‌آل و توصیه‌های تخصصی ما، تنها در شش هفته به سلامت و تن،‌تر خواهید رسید! برای از بین بردن چربی اضافی، باید در کمبود کا،ی قرار داشته باشید – کا،ی بیشتری نسبت به مصرف کا،ی بسوز،د. ورزش روزانه به مدت یک ساعت می تواند تنها مقدار محدودی کا،ی بسوزاند، اما زم، که کا،ی اضافی می خورید، بدن آنها را به ،وان چربی ذخیره می کند. بنابراین، برای از دست دادن چربی، ابتدا باید با پیروی از یک برنامه غذایی خوب دچار کمبود کا،ی باشید و ما 6 برنامه غذایی از این قبیل را در یک بازه زم، 6 هفته ای به اشتراک می گذاریم تا بتو،د در پایان این دوره 8 تا 10 کیلوگرم سبک شوید. چالش برای پیوستن به این چالش اپلیکیشن Rati Beauty را دانلود کنید.

2. افزایش مصرف پروتئین: پروتئین یک درشت مغذی حیاتی است که نه تنها از سلامت کلی حمایت می کند، بلکه با افزایش سیری، ساخت توده عضل، بدون چربی (که به ،ه خود کا،ی زیادی می سوزاند) و کاهش هوس های ناسالم به کاهش وزن نیز کمک می کند. پروتئین بسیار سیر کننده است، هضم آن زمان بیشتری می برد، و به کنترل هوس های غذایی غیرضروری کمک می کند و در صورت ،یب با ورزش منظم، آن را به یکی از اجزای ضروری برنامه تغییر بدن تبدیل می کند. پروتئین به ،وان بلوک ساختم، برای هر سلول در بدن عمل می کند و در مقادیر بهینه برای پشتیب، از عملکرد صاف همه فرآیندهای بدن، از جمله چربی سوزی، مورد نیاز است. تخم مرغ، گوشت بدون چربی، مرغ و غیره منابع خوبی از پروتئین هستند، اما اگر گیاهخوار هستید، در اینجا لیستی از «12 بهترین منبع پروتئین گیاهی برای گیاهخواران» وجود دارد.

3. از تنقلات و نوشیدنی های پرکا،ی خودداری کنید: به مدت 6 هفته، تنقلات و نوشیدنی های پرکا،ی را کاهش دهید زیرا حاوی کا،ی خالی هستند که به افزایش وزن کمک می کند. تنقلات پرکا،ی مانند چیپس، کوکی ها، آب نبات ها، شیرینی های پخته شده را با گزینه های سالم تری مانند میوه ها، آجیل، دانه ها، جایگزین کنید و برای آبرس، به خود بدون افزایش شمارش کا،ی، به آب و نوشیدنی های بدون شیرینی بروید.

4. از نظر بدنی فعال شوید: همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تنها یک ساعت تمرین در روز برای کمبود کا،ی کافی نیست، وقتی که بقیه روز را به سبک زندگی بی تحرک می گذر،د. فعالیت بدنی باعث سوزاندن کا،ی در طول روز، افزایش متابولیسم و ​​ارتقای سلامت کلی می شود. همچنین، دستیابی به حداقل 10000 قدم در روز را هدف گذاری کنید، نه تنها ابزاری موثر برای سوزاندن کا،ی است، بلکه رسیدن به این هدف به کاهش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن مانند دیابت نوع 2، بیماری قلبی، سکته و غیره کمک می کند.

5. قند اضافه شده را کاهش دهید: قندهای اضافه شده کا،ی بالایی دارند و مواد مغذی کمی دارند. با قطع یا کاهش قند اضافه شده، می تو،د کا،ی دریافتی خود را تا حد زیادی کاهش دهید و بدون عرق ، زیاد، ،ری کا،ی ایجاد کنید. اگر نوشیدنی‌های شیرین یا خوراکی‌های شیرین را بدون زحمت کا،ی مصرف می‌کنید، حذف شکر به مدت ۶ هفته می‌تواند معجزه کند. همچنین بخو،د: 20 بدترین عادت صبحانه برای دور کمر شما.

به طور خلاصه، اگر برای یک تغییر سالم آماده هستید، چالش کاهش وزن S،d ​​Slim ما از 1 مه 2023 شروع می شود و می تو،د به درستی در برنامه رژیم مش، شوید. برای جزئیات بیشتر اپلیکیشن Rati Beauty را دانلود کنید.

12 بهترین منبع پروتئین گیاهی برای گیاهخواران
20 بدترین عادت صبحانه برای دور کمر شما
منبع: https://makeupandbeauty.com/lose-weight-6-weeks/