5 راه برای ردیابی پیشرفت کاهش وزن خودزم، که کاهش وزن را هدف و اولویت اصلی زندگی خود قرار داده اید و برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را انجام داده اید، کاملا طبیعی است که حتی پس از هفته ها و ماه ها تلاش بی وقفه، هیچ نتیجه ای در ترازو مشاهده نکنید، ناامید و ناامید شوید. . اگر از ایستادن روی ترازو می ترسید زیرا هیچ نتیجه مثبتی برای کار سخت شما نشان نمی دهد، قبل از اینکه بی انگیزه شوید و تصمیم به ، سیگار بگیرید، به شما یادآوری می کنیم که کاهش وزن فقط کاهش اعداد روی ترازو نیست. احتمالاً سایر علائم قابل مشاهده را نادیده می‌گیرید که تأیید می‌کنند شما در جهت درست حرکت می‌کنید. این یک واقعیت است که ترازو بر سایر عوامل غلبه می کند و شما را از لذت بردن از پیشرفت خود محروم می کند. بنابراین، در اینجا 5 روش برای ردیابی پیشرفت کاهش وزن خود بدون پا گذاشتن روی ترازو آورده شده است.

راه هایی برای ردیابی پیشرفت کاهش وزن خود

1. هر چند وقت یکبار ع، بگیرید: روی ع، های سلفی خود کلیک کنید، چه در محل کار، چه در باشگاه، قبل از آینه دستشویی – همه اینها به شما کمک می کند تغییرات بدن خود را از یک هفته تا هفته بعد پیگیری کنید. پاداش – پس از اینکه به هدف خود رسیدید، دوست دارید این ع، ها را نیز به رخ بکشید.

2. مح،ه درصد کل چربی بدن: درصد کل چربی بدن را نیز پیگیری کنید زیرا نشانگر بهتری از ،یب توده بدن شما است. درصد کمتر چربی بدن همچنین عوامل خطر ابتلا به بیماری‌های مزمن مانند دیابت نوع 2، فشار خون بالا و غیره را کاهش می‌دهد. خبر خوب این است که با یک برنامه غذایی من، و تمرین روتین، می‌تو،د حدود 5 درصد چربی بدن را تنها در 10 روز کاهش دهید. چنین شگفت انگیز را پیدا کنید برنامه های رژیم غذایی کاهش وزن در برنامه زیبایی Rati. برای جزئیات بیشتر برنامه را دانلود کنید.

3. لباس‌ها الان من،‌تر شده‌اند: فرقی نمی‌کند یک شلوار جین قدیمی یا یک لباس زیبای جدید، شما متوجه می‌شوید که لباس‌ها اکنون من،‌تر هستند و می‌تو،د با اطمینان همه آنها را بپوشید!

4. ، شدن حلقه ها: آیا متوجه شده اید که حلقه های انگشتانتان به طور ناگه، شل شده اند و به خوبی قبل نیستند. بله، شما در حال کاهش وزن هستید!

5. خواب بهتر، انرژی بیشتر، احساس عمومی خوب بودن، اعتماد به نفس بیشتر: کاهش وزن به طور کامل مربوط به لاغر شدن نیست، از دست دادن چربی فواید شگفت انگیز بسیاری دارد – می تو،د بهتر بخوابید، انرژی بیشتری برای دویدن و انجام کارها وجود دارد. و احساس خوبی دارید و سبک زندگی سالم تری دارید.

به طور خلاصه، ترازو را رها نکنید، اما در مورد آن نیز وسواس نداشته باشید. هفتگی خود را وزن کنید. اگر می‌خواهید پیشرفت روزانه را دنبال کنید، هر روز در یک زمان معین روی آن بایستید، با نوسانات اعداد دچار آشفتگی نشوید، زیرا ترازو می‌تواند تا 2.5 کیلوگرم در یک روز برسد و این کاملاً طبیعی است.

10 ابزاری که در کاهش وزن به حفظ مسیر کمک می کند
14 دلیل برای اینکه خواب برای کاهش وزن مهم است
منبع: https://makeupandbeauty.com/track-own-weight-loss-progress/