5 عطری که هر دختری باید در کلکسیونش داشته باشد ⋆ Chimere Nicoleهیچ چیز بهتر از ظاهر خوب نیست. وقتی خوب به نظر می رسید احساس خوبی هم دارید و آیا این هدف در زندگی نیست. برای اینکه بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. من اینطور می گویم. ظاهر در لیست من با،ت اما بوی خوب در ردیف بعدی قرار دارد. درست مانند شلوار جین مورد علاقه شما یا آن لباس مشکی کوچکی که دوست دارید، من قویاً معتقدم که خانم ها باید رایحه ای خاص داشته باشند. راهی که دوستان و خانواده شما بتوانند شما را با آن شناسایی کنند. این عطر به او احساس زیبایی، توانمندی و البته ،ی می دهد. من روی رایحه ،ی تأکید می کنم زیرا منظورم این است که من عاشق احساس ،ی هستم. من مجموعه عطرهای رو به رشدی دارم و تصمیم گرفتم تعدادی از تحسین برانگیزترین رایحه ها را به اشتراک بگذارم. این عطرها اصلی ترین ،اصری هستند که هر دختری باید در مجموعه خود داشته باشد. به هر حال حداقل به نظر حقیر من.

5 عطر برتر من

عطرهای طاقچه

من یک بررسی کامل در مورد این عطر در اینجا دارم. این واقعاً نحوه نگاه من به عطرهای خاص را تغییر داد. من می خواستم شروع به جمع آوری عطرهایی کنم که منحصر به فرد و در عین حال لو، هستند. این عطر اولین ،ید دختر بزرگ من بود و ارزش هر پنی را داشت. من حتی روغن بدن را مو می کنم تا با آن همراه شوم. به ماندگاری عطر برای مدت طول، تری کمک می کند و من از اسپری خود به ،وان ماسک استفاده نمی کنم زیرا روغن بدن معطر است. نکته پس انداز پول من قیمت روغن بدن در زمان این پست فقط 100 دلار است. می تو،د آن را بررسی کنید اینجا.

عطرها

من همچنین چند بررسی ویدیویی در مورد عطرهای ذکر شده در بالا و همچنین نگاهی اجمالی به برخی از مجموعه عطرهای فعلی خود دارم. اگر به دنبال ایده هایی برای اضافه ، به مجموعه خود هستید، این ویدیو منابع خوبی برای کمک به شما در یافتن عطر و بوی خاص خود خواهد بود.


منبع: http://chimerenicole.com/5-perfumes-every-girl-must-have-in-her-collection/