5 معامله زیبایی که باید امتحان کنید!خوب، این کار به این صورت است: در حین انجام کارهای تحقیقاتی زیبایی خود، آزمایش همه چیز در جهان از ، های صورت گران قیمت گرفته تا ارزان ترین ژل های ابرو، هر چیزی که در مورد زیبایی ارز، پیدا می کنم را یادداشت می کنم. تا زم، که من پنج مورد از آنها را لیست کنم: و سپس یک ویدیو می سازم. این خلاصه کلی آن است.

من باید بیشتر از خودم ویدیوها را انجام دهم، اما زمان از من می گذرد و سپس چیز جدید و درخشان دیگری از آزمایشگاه های زیبایی ظاهر می شود و همه شما می د،د که این داستان چگونه به پایان می رسد. با انبوهی از محصولات شگفت انگیز که میتوانست از گران‌تر بودن آنها دور شوید – مراقبت از پوست با عملکرد بالا، فرمو،یون نرم و جواهرات آرایشی با احساس لو، – اما اینطور نیست. آنها بسیار ارزان تر از معادل های لو، خود هستند و اغلب در پیشنهاد

در این ویدیو ما یک رژ لب داریم که بسیار ارزانتر از رژی که من از گوچی ،یدم، یک شامپو جدید عالی که برای ،، که مستعد شوره سر هستند خوب است و سه ،ید زیبای درخشان دیگر. این یک کیسه ،یبی عالی از خوبی های با قیمت من، است! بیا بریم:

رژلب Revlon “Pink in the Afternoon”.7.99 پوند در آمازون اینجا*.

پس از آزمایش رژ لب گوچی (اینجا، اگر آن را در اینستاگرام از دست دادید) من مأموریت خود را پیدا کردم که بهترین رژ لب های صورتی را در خیابان های بزرگ پیدا کنم. صادقانه بگویم، تا کنون موفقیت چشمگیری نداشته‌ام، بیشتر به این دلیل که وقتی می‌خواهید تست‌کننده‌های رژ لب را در خیابان پیدا کنید، همه آن‌ها گم شده‌اند، یا با رژ لب آب‌شده پوشانده شده‌اند، یا زیر پایه غلت‌اند. اما این صورتی از Revlon، صورتی در بعد از ظهر، در واقع شروع بسیار خوبی است. این فقط کمی بی صداتر از کیمبرلی رز از گوچی است (اینجا*) اما به نوعی بی نهایت پوشیدنی تر است. کمتر در چهره شما. خیلی ترسناک نیست

پوشیدن آن با پوششی براق برای شروع راحت است که تا صورتی تقریبا پودری ساییده می شود. عاشقشم. و 7.99 پوند؟ جهنمی بسیار دلپذیرتر از نسخه گوچی، حتی اگر یک کیف بوم رایگان (بی فایده کوچک) از گوچی دریافت کنم…

لایه بردار روزانه سالی هیوز پ،ید 5 اسید، در حال حاضر 9.80 پوند در LookFantastic اینجا*

من همیشه به یک لایه بردار اسیدی علاقه نداشتم – AHA برای درخشندگی، BHA برای پاک نگه داشتن منافذ و لکه های من. لایه بردار روزانه 5 اسید سالی هر دو پایه را پوشش می دهد – درخشندگی و شفافیت – اما بهترین چیز در مورد آن ملایمت عالی آن است. شما واقعاً می تو،د از این روزانه استفاده کنید و من از آن استفاده کرده ام – هر روز صبح به ،وان یک کش رفتن تنبل بعد از پا،ازی میسلار تنبل من.

اگر با ایده وارد ، لایه‌بردار به روتین مراقبت از پوست خود سرگرم شده‌اید، اما در مورد نحوه استفاده از آن، زمان استفاده از آن و اینکه آیا در کنار اعتیاد به رتینوئید شما به خوبی بازی می‌کند یا خیر، سردرگم شده‌اید، این یک مکان عالی برای شروع است.

L’Oreal Revitalift Clinical SPF50، در حال حاضر 10 پوند به جای 19.99 پوند در Sainsburys اینجا*

این یک محصول حذفی از L’Oreal است. یک ضد آفتاب با محافظت بالا با حسی واقعا سبک و پیچیده. فورا ناپدید می شود و وقتی روی پوست است، نمی تو،د آن را حس کنید، زیر آرایش درخشان است و به راحتی قابل استفاده است. چه چیزی را نباید دوست داشت؟ برای پوست های چرب عالی است، پوست های خشک یک مرطوب کننده جامد زیر آن می خواهند سبک در جبهه پر ریزش در حال حاضر کمتر از نصف قیمت در Sainsburys.

دئودورانت چوب سدر میچوم، در حال حاضر 4.04 پوند است اینجا*

میچام اخیراً دئودورانت ، ژل را روانه بازار کرده است و اگرچه من عاشق بافت، بو و اثربخشی آن هستم. من چوب ، آنها را ترجیح می دهم و آنها این کار را با همان عطر چوب سدر انجام می دهند که بسیار عالی است. کمی سبز، کمی چوبی و به دور از بوی صابونی که اغلب دئودورانت ها دارند. ، استیک ادعا می کند که 24 ساعت محافظت می کند – من هرگز به این مقدار نیاز ندارم و به هر حال آن را دوش می گیرم، اما قطعاً در طول یک روز عادی جادویی خود را انجام می دهد. اگر چه اگر من در یک نقطه دوچرخه سواری در Peloton شرکت کنم، آنگاه تا حد زیادی آزمایش می شود و قطعاً مقداری … رطوبت وجود دارد.

شامپو بره سر و شانه، در حال حاضر 6.66 پوند در Boots اینجا*

این احساس می‌کند که برای Head & S،ulders یک روش بسیار جدید است. شامپویی که از هر چیزی که قبلاً درست کرده‌اند و با لیستی از مواد تشکیل‌دهنده‌ای که پشت سر گذاشته‌اند، ممتازتر به نظر می‌رسد. هنوز حاوی عامل ضد شوره H&S است، بنابراین فکر می‌کنم به همان اندازه که می‌خواهید مؤثر باشد، مؤثر است، اما روی پوست سر بسیار ملایم است و موهای من پس از آبکشی اصلاً خشک یا کنده نشده است. عاری از مواد سولفاته، سیلی، و رنگ است و حتی کف آن نرم و لو، است. در یک آزمایش کور، من این را به ،وان یک ،ید گران می‌،یدم، بنابراین یک سرقت مطلق است، به خصوص در قیمت فعلی.

این سهم شماست: حالا ویدیو را تماشا کنید و از من بشنوید که همه چیز را از نو می گویم…


منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/5-beauty-bar،ns-you-need-to-try/