5 چیز که کاهش وزن را سخت می کنداز دست دادن وزن آنقدرها هم آسان نیست و در یک قرص چربی سوز نمی آید. همچنین، خوردن مقدار زیادی از یک غذای سالم خاص که ادعا می کند خواص کاهش وزن دارد نیز کمکی نخواهد کرد. این ،یبی از رژیم غذایی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم است که بیشترین تأثیر را دارد و برنامه های غذایی را دنبال می کند برنامه زیبایی Rati به ایجاد کمبود کا،ی و کاهش وزن به روش صحیح و ایمن کمک می کند. کاهش وزن یک فرآیند است، اما اگر حتی پس از شمارش هر کا،ی به هیچ موفقیتی دست نیافتید، احتمالاً این 5 چیز سفر را برای شما سخت می کند.

5 چیز که کاهش وزن را سخت می کند

1. اهمیت دادن به ورزش نسبت به رژیم غذایی: اغلب، افراد استنباط می کنند که ورزش بیشتر به م،ای کاهش وزن سریعتر است. آنها کمتر غذا می خورند و بیشتر ورزش می کنند و بعد از یک نقطه متابولیسم به دلیل کمبود انرژی و مواد مغذی کاهش می یابد. از آن نقطه، کاهش وزن اضافی به یک مبارزه تبدیل می شود، زیرا انرژی زیادی برای حفظ ورزش شدید وجود ندارد. در حالت ایده آل، این نسبت را حفظ کنید – 80٪ رژیم غذایی و 20٪ ورزش، برای مشاهده نتایج بزرگ. از طریق رژیم غذایی کا،ی کمتری مصرف کنید اما در مورد تغذیه نیز به خطر نیفتید. البته، شما می تو،د از طریق ورزش کا،ی بسوز،د (حدا،ر 500 کا،ی با تمرینات شدید شدید)، اما کاهش کا،ی از غذاهای ناسالم بسیار آسان تر است. به ،وان مثال، اگر می خواهید روزانه 500 کا،ی کاهش دهید، می تو،د با رژیم گرفتن 300 کا،ی یا بیشتر را کاهش دهید و 200 کا،ی حاصل از ورزش را بسوز،د. عدم تضعیف فواید ورزش – به افزایش متابولیسم، رشد عضلات و تقویت کل بدن کمک می کند، چیزی که تنها با رژیم غذایی اتفاق نمی افتد، بنابراین حفظ تعادل بین این دو را به ،وان یک نکته مهم در نظر بگیرید.

2. شمارش کا،ی از همه منابع غذایی برابر: در بازی «کا،ی کمتر در مقابل کا،ی بیشتر»، فراموش نکنید که کا،ی های خالی را حذف کنید و مواد مغذی را حفظ کنید. مساوی بودن همه کا،ی ها اشتباه بزرگی است. در واقع، کا،ی خالی را به حداقل برس،د و مواد مغذی را به حدا،ر برس،د. به خاطر داشته باشید که مواد مغذی برای حفظ متابولیسم قوی، چربی سوزی و جلوگیری از کمبود مواد مغذی مورد نیاز هستند.

3. پرخوری بیش از حد غذا: میله‌های انرژی‌زا، گرانولا، اسموتی‌ها، آبمیوه‌های فشرده سرد به‌،وان سالم به بازار عرضه می‌شوند، اما خوردن بیش از حد هر نوع غذایی (غذاهای سالم و ناسالم که همه شامل آن‌ها می‌شود) اه، کاهش وزن شما را بر هم می‌زند. همیشه مراقب وعده های غذایی باشید و غذا را در محدوده کا،ی روزانه مصرف کنید. همچنین بخو،د: 9 تغییر رژیم غذایی ساده که باعث کاهش وزن می شود.

4. عدم ایجاد تغییرات در شیوه زندگی در طول مسیر: کارشناسان در مورد اتخاذ عادات مثبت سبک زندگی نه تنها برای کاهش وزن بلکه برای حفظ نتایج به دست آمده صحبت می کنند. وقتی این عادات سبک زندگی را ایجاد کنید، نه تنها ظاهر بهتری خواهید داشت، بلکه احساس بهتری خواهید داشت و احتمال ش،ت کمتری نیز وجود خواهد داشت. مهمتر از همه، گنجاندن این عادات سبک زندگی در برنامه روزانه و ،ب حدا،ر نتایج آسانتر است – با پختن وعده های غذایی بیشتر در خانه و کمتر غذا خوردن در بیرون از خانه، نوشیدن حداقل 2 لیتر آب در روز، فعالیت بیشتر و این ی،ی نه گفتن به کم تحرکی شروع کنید. سبک زندگی، آهسته و در آرامش غذا خوردن، حفظ روال خواب خوب و داشتن 7 ساعت خواب در هر شب، ، سیگار و کاهش مصرف الکل و از همه مهمتر یافتن راه هایی برای کاهش استرس.

5. مصرف مقدار زیادی کا،ی مایع: متخصصان بخش خوبی از سبزیجات و میوه ها را به ،وان بخشی از یک رژیم غذایی سالم توصیه می کنند، اما نوشیدن فقط آب میوه به منظور کاهش وزن ممکن است عملاً کارساز نباشد. مردم اغلب رژیم غذایی «فقط آب میوه» را سریع‌ترین راه برای سوزاندن چربی در نظر می‌گیرند، اما با کمبود سایر درشت مغذی‌ها مانند پروتئین و فیبر که ممکن است برای مدت طول،‌تری احساس سیری کنید، متابولیسم را افزایش دهید، اشتها را کنترل کنید و به افراد کمک کند. وزن. چالش S،d ​​Slim را که از 9 ژانویه 2023 شروع می شود بررسی کنید تا در 6 هفته تا 10 کیلوگرم وزن کم کنید.

به طور خلاصه، زم، که یک رژیم غذایی خوب را شروع کنید و از نظر بدنی فعال تر شوید، به اه، خود خواهید رسید و در محدوده کا،ی مصرف می کنید.

9 تغییر ساده در رژیم غذایی که باعث کاهش وزن می شود
چگونه با یک سبک زندگی کم تحرک وزن کم کنیم
منبع: https://makeupandbeauty.com/things-make-weight-loss-hard/