5 کاری که هرگز نباید هنگام تلاش برای کاهش وزن انجام دهیدزم، که استراتژی‌های درست دنبال نمی‌شوند، کاهش وزن در واقع می‌تواند به یک نبرد بی‌پایان تبدیل شود. مردم اغلب دیر متوجه می شوند که کاهش وزن تنها از طریق ورزش امکان پذیر نیست، در واقع، پیروی از یک رژیم غذایی با کمبود کا،ی بدون به خطر انداختن تغذیه، کلید کاهش وزن است زیرا خستگی، بی حالی، ریزش مو، از دست دادن عضلات بدون چربی، کمبودهای تغذیه ای برخی از عوارض جانبی زم، هستند که یک رژیم غذایی سالم و رژیم غذایی متعادل در هنگام تلاش برای کاهش وزن اضافی رعایت نشده باشد. در واقع، این لیست از 5 کاری را که هرگز نباید هنگام تلاش برای کاهش وزن انجام دهید، مرور کنید.

بزرگترین اشتباهات کاهش وزن که ا،ر مردم مرتکب می شوند

1. انتخاب هر غذایی که دارای بر،ب “سالم” است: در حالی که بر،ب گذاری مواد غذایی به ما کمک می کند تا انتخاب های غذایی ایمن و سالم تری داشته باشیم، شرکت های مواد غذایی گاهی اوقات می توانند فقط برای فروش محصولات خود بر،ب های گمراه کننده را اشتباه بگیرند و بر،ب های گمراه کننده اضافه کنند. به ،وان مثال، برخی از محصولات غذایی ممکن است دارای بر،ب “0٪ بدون قند” باشند – آنها شکر را با نام های مختلف اضافه می کنند – “شربت اینورت، فروکتوز، مالتوز، شربت ذرت، شکر مالت، شربت ذرت با فروکتوز بالا”، به نام چند مورد. . گیج شدن و افتادن در دام چنین ترفندهای بازاریابی آسان است. وقتی به چنین محصولاتی تکیه می کنید و آنها را به رژیم غذایی اضافه می کنید، می تو،د به جای کاهش وزن، وزن بیشتری اضافه کنید. بنابراین، هر غذایی که بر،ب «سالم» را دارد را انتخاب نکنید، همیشه غذایی را انتخاب کنید که به شکل طبیعی خود نزدیک‌تر باشد و کمترین فرآوری را داشته باشد. همچنین بخو،د: “10 جایگزین سس مایونز برای ،، که سعی در کاهش وزن دارند.”

2. رژیم غذایی سخت و امتحان ، رژیم‌های متداول رایج: پرش از یک رژیم غذایی مد روز به رژیم دیگر کمکی به کاهش وزن قابل توجهی نخواهد کرد. رژیم بستنی، رژیم غذایی کودک، رژیم غذایی سوپ کلم، پا،ازی اصلی، همگی رژیم‌های مد روز هستند که شما را از یک رژیم غذایی متعادل محروم می‌کنند و باعث بیماری‌ها و کمبودها می‌شوند. چرا وقتی سالم غذا می خورید و وزن کم می کنید، برای کاهش وزن به رژیم های مد روز متوسل می شوید. برنامه Rati Beauty را دانلود کنید و در برنامه های رژیم لاغری ما مش، شوید تا با خیال راحت و بدون محرومیت از غذا وزن اضافی را کاهش دهید.

3. بیرون آوردن قرص های چربی سوز: از هر،ی که برای قرص های چربی سوز پول ،ج کرده است بپرسید که آیا این قرص ها موثر هستند یا خیر، سرشان را به نشانه عدم تایید تکان می دهند. یک تصور اشتباه بزرگ وجود دارد که بلعیدن قرص های چربی شکن می تواند تمام لایه های چربی را ذوب کند، در حالی که هیچ تحقیق مشخصی وجود ندارد که از چنین قرص ها و معجون هایی پشتیب، کند. برخی از این قرص ها فشار خون را افزایش داده و باعث سکته مغزی می شوند. چرا وقتی می‌تو،د غذا بخورید و همچنان وزن کم کنید، برای چیزی هزینه کنید که واقعاً ممکن است منجر به عوارض جانبی شود؟

4. فقط تکیه بر تمرینات هوازی و اهمیت ندادن به رژیم غذایی: زیاده روی در تمرینات هوازی، به این م،ی که تنها به تمرینات قلبی برای کاهش وزن تکیه کنید، ممکن است در واقع نتیجه مع، داشته باشد، زیرا ورزش بیش از حد می تواند اشتها را تحریک کند و منجر به پرخوری شود. ورزش های مختلف از جمله کشش، یوگا، پیاده روی سریع، تمرینات عملکردی، تمرینات قدرتی، تحرک و غیره را امتحان کنید و مهمتر از همه، رژیم غذایی خود را به گونه ای تنظیم کنید که سالم بخورید و در کمبود کا،ی باقی بم،د. کاردیو می تواند کا،ی بسوزاند، اما نه کا،ی اضافی که یک رژیم غذایی بد اضافه می کند.

5. از دست دادن خواب و استرس بیش از حد: مطالعات متعددی وجود دارد که استرس مزمن و کم خوابی را با افزایش وزن مرتبط می کند. حتی اگر هر روز به باشگاه بروید و کا،ی دریافتی روزانه را یک درجه کاهش دهید، بدون استراحت کافی، خواب و دیدگاه مثبت، کاهش وزن بسیار سخت می شود. به کاهش وزن به ،وان یک فرآیند اعتماد کنید و اگر رژیم غذایی من،ی را دنبال می کنید، برای مثال، رژیم زیبایی راتی، شما می تو،د با خوردن نوع غذای من، وزن خود را کاهش دهید.

12 بدترین کاری که اگر می خواهید وزن کم کنید
10 جایگزین سس مایونز برای ،، که سعی در کاهش وزن دارند
منبع: https://makeupandbeauty.com/things-never-trying-lose-weight/