6 ایده هدیه غذایی برای افرادی که رژیم دارنداین بخشی از سنت هندی است که هنگام بازدید از خانواده و دوستان، شیرینی ها و خوراکی ها را به ،وان هدیه همراه داشته باشید. شیرینی‌ها، شکلات‌ها، شیرینی‌ها، کلوچه‌ها، کیک‌ها، اقلام پخته‌شده – اینها برخی از چیزهایی هستند که ما دوست داریم به افراد نزدیک و عزیزمان هدیه دهیم، اما با توجه به اینکه مردم به طور فزاینده‌ای نسبت به سلامتی خود آگاه می‌شوند و ا،ر آنها در رژیم غذایی قرار می‌گیرند، چیزهایی که در بالا ذکر شد. کاملاً خارج از رادار بنابراین، چه نوع غذایی باید به ،ی هدیه دهید که سعی می کند وزن کم کند و از مواد غذایی پرکا،ی و قندی پر، کند، و واقعاً از دیدن آنها با جعبه های میتای پر از لادو و کاجو کاتلیس استقبال نمی کند. بنابراین، در اینجا چند گزینه عالی برای همراهی وجود دارد که لبخند را بر لبان آنها می نشاند!

ایده های هدیه غذایی برای افرادی که رژیم دارند

1. شکلات تلخ: تحقیقات مثبت زیادی در مورد اینکه چگونه شکلات تلخ می تواند کاهش وزن را افزایش دهد، وجود دارد. اگرچه شکلات تلخ را نمی توان به ،وان یک گلوله نقره ای برای آب ، پوندهای اضافی در نظر گرفت، مطالعات مختلف ثابت کرده اند که شکلات تلخ با بیش از ۷۰ درصد کاکائو در واقع می تواند به کاهش وزن کمک کند. محتوای آنتی ا،ید، بالای شکلات تلخ مانند پلی فنول ها، فلاوانول ها و کاتچین ها و تئوبرومین تجزیه چربی را تحریک کرده و باعث رشد باکتری های دوست در روده می شود. یک لقمه کوچک شکلات تلخ می تواند به شما احساس سیری و سیری بدهد و از خوردن غذاهای ناسالم پرکا،ی جلوگیری کند. چند تکه شکلات تلخ همچنین به کاهش اشتها و کاهش سطح استرس نیز کمک می کند.
2. سبد میوه های فصلی: سبزیجات و میوه های فصلی دارای مواد مغذی زیادی هستند زیرا تازه چیده شده اند و به طور گسترده پردازش نشده اند. کارشناسان می‌گویند، اگر میوه‌ها و سبزیجات برای مدت طول، ذخیره شوند، مواد مغذی مانند ویتامین C، آنتی‌ا،یدان‌ها و کاروتن‌ها از بین می‌روند. بنابراین، در حالت ایده‌آل، میوه‌هایی را انتخاب کنید که در فصل موجود هستند، زیرا طعم آن‌ها حتی بسیار بهتر از وارداتی و خارج از فصل است. از آنجایی که تابستان نزدیک است، هندوانه، انبه، انجیر و … بچینید.
3. مخلوط آجیل و دانه: می‌تو،د بسته‌های آماده از ،یب آجیل و دانه‌های غنی از مواد مغذی مانند گردو، بادام، تخمه آفتابگردان، تخم کدو تنبل، کشمش، آجیل برزیلی، بذر کتان، بادام هندی، پسته، تخمه هندوانه، دانه کنجد، دانه چیا تهیه کنید. – که بیشتر آنها دارای مقداری پروتئین، چربی های سالم، مواد معدنی، آنتی ا،یدان ها و غیره هستند. این مخلوط آجیل را می توان در اسموتی ها، سالادها، فرنی، جو دوسر شبانه و سایر غذاهای سالم اضافه کرد. بهترین چیز در مورد آجیل این است که با پروتئین بالا، چربی های سالم و محتوای فیبر – این آجیل ها به کاهش اشتها نیز کمک می کنند.
4. میله پروتئینی: بهترین هدیه برای افرادی است که در باشگاه ورزش می کنند زیرا این میله ها به ،وان یک وعده غذایی خوب قبل یا بعد از تمرین نیز عمل می کنند. میله های پروتئینی با داشتن لیست مواد پروتئینی بالا و بدون قند، گزینه من،ی برای میان وعده در هنگام رژیم نیز هستند.
5. ارزن موسلی: ارزن هایی مانند راگی، جوار، باجرا برای کاهش وزن، فاقد گلوتن هستند و به راحتی می توانند جایگزین غلات صبحانه شوند که کاهش وزن را کمی دشوار می کنند.
6. Trail Mix Box: مردم اغلب در مورد نوع میان وعده ای که می توانند در طول رژیم غذایی بدون به خطر انداختن تلاش های کاهش وزن خود بخورند، سردرگم می شوند. زندگی همه چیز در مورد سه وعده غذایی مربع نیست – شما نیز به میان وعده نیاز دارید! تریل می، به ،وان جایگزین من،ی برای میان وعده های ناسالم و بدون کا،ی محبوبیت پیدا کرده است. تریل می، با کنار هم قرار دادن ،یبی از آجیل های مختلف، دانه ها، میوه های خشک و گاهی حتی پاپ کورن ساخته می شود. سرشار از پروتئین، چربی‌های سالم، فیبر، مواد مغذی ضروری – یک ،یب خوب در کنار هم (ترجیحاً خانگی) می‌تواند شما را برای مدت طول،‌تری سیر نگه دارد، سرشار از پروتئین، چربی‌های سالم، مواد معدنی ضروری – همه اینها به چربی سوزی و افزایش وزن کمک می‌کنند. از دست دادن، کوره چربی سوز را آتش بزنید. می‌تو،د مواد ساده و در عین حال مانند پاپ کورن و ماخانا را اضافه کنید تا ،یب دنباله‌دار را نیز جالب کنید. در اینجا فهرستی از چند ماده پرطرفدار برای تهیه یک ،یب دنباله دار آمده است – آجیل خام، دانه ها، میوه های خشک، تکه های نارگیل، نخود بوداده، ذرت بو داده، چیپس شکلات تلخ، انجیر خشک، چیپس موز و غیره. آجیل خام – بادام، گردو ، پسته، فندق، بادام هندی، بادام زمینی بوداده. دانه های خام: کدو تنبل، آفتابگردان، بذر کتان. میوه های خشک: کشمش، ،ما، انجیر، زردآلو. مواد مختلف مانند ذرت بو داده، ماخانا، چیپس موز، تکه های نارگیل، چیپس شکلات تلخ. همچنین بخو،د: “آیا میان وعده می تواند باعث کاهش وزن شود؟”

مهمتر از همه، اگر عزیز شما به شدت در تلاش برای کاهش وزن است، می تو،د به او هدیه دهید رژیم زیبایی راتی اشتراک برای کاهش وزن اضافی در چالش S،d ​​Slim که از 20 فوریه 2023 شروع می شود. شما را آنجا می بینیم!

12 روشی که شکلات تلخ می تواند به کاهش وزن کمک کند
آیا خوردن میان وعده در Trail Mix می تواند باعث کاهش وزن شود؟
منبع: https://makeupandbeauty.com/food-gift-ideas-someone-diet/