6 بهترین میوه برای خوردن به عنوان میان وعده برای کاهش وزنیک تصور غلط بزرگ وجود دارد که برای کاهش وزن، باید میوه ها را به طور کامل از رژیم غذایی روزانه خود حذف کنید. این تصور غلط به اشتباه توسط رژیم‌های غذایی خاصی که قندهای طبیعی موجود در میوه‌ها را عامل افزایش وزن می‌دانند، منتشر می‌شود. در حالی که میوه ها حاوی قندهای طبیعی هستند، فیبر و آب نیز دارند که به کند شدن جذب قند و جلوگیری از افزایش قند خون کمک می کند. علاوه بر این، میوه ها سرشار از مواد مغذی و آنتی ا،یدان هایی هستند که بدن را تغذیه می کنند. میوه هایی مانند پاپایا، موز، آووکادو، کیوی، انار، هلو، منیزیم، آهن، روی دارند که سوخت و ساز بدن را بسیار افزایش می دهند و همانطور که همه ما می د،م، متابولیسم قوی به م،ای سوزاندن کا،ی بیشتر است. خوب، مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد چگونه میوه ها اه، کاهش وزن شما را مختل نمی کنند – یک مطالعه آینده نگر 12 ساله که بر روی جمعیت زیادی از پرستاران زن میانسال دارای اضافه وزن مرزی با BMI 24.9 کیلوگرم انجام شد، نشان داد که مقدار میوه افزایش یافته است. در رژیم غذایی احتمال چاقی را کاهش داد. سایر مطالعات آینده نگر نیز ارتباط منفی بین مصرف میوه و افزایش وزن هنگام مصرف در محدوده کا،ی روزانه پیدا کرده اند. بنابراین، بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که میوه ها مقدار زیادی از مواد مغذی ضروری را ارائه می دهند و زم، که بخشی از یک رژیم غذایی متعادل هستند باعث چاقی نمی شوند. همچنین، آنها یک میان وعده خوب هستند، در واقع، آنها بسیار سیر کننده تر از یک کیسه چیپس سیب زمینی هستند. این خوراکی‌های طبیعی شیرین به شما کمک می‌کنند برای مدت طول،‌تری احساس سیری کنید، هوس شیرینی را کاهش دهید و از خوردن میان‌وعده‌های ناسالم تا وعده غذایی بعدی خود جلوگیری کنید. اکنون مهم‌ترین سوال مطرح می‌شود – وقتی درد گرسنگی بین وعده‌های غذایی اصلی شروع می‌شود، چه میوه‌هایی می‌توانند به ،وان یک میان وعده عالی عمل کنند؟ تنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام طعم، بافت و مشخصات غذایی منحصر به فرد خود را دارند، اما در اینجا لیستی از 6 میوه ایده آل وجود دارد که می توانند گزینه های میان وعده عالی را چه به تنهایی و چه در ،یب با سایر مواد تشکیل دهند:

5 بهترین میوه برای خوردن به ،وان میان وعده برای کاهش وزن

1. سیب:

یک سیب در روز از فلس دور نگه می دارد! البته مگر اینکه روزی صد سیب بخورید! سیب یک میان وعده عالی است و همراه با یک قاشق غذاخوری کره بادام زمینی – یک کبریت ساخته شده در بهشت ​​است! سیب دارای فیبر بالایی همراه با ویتامین C و سایر مواد معدنی است. با پیوستن پروتئین کره بادام‌زمینی، این ،یب میان‌وعده شما را برای مدت طول،‌تری سیر نگه می‌دارد و به سوزاندن مقدار کمی کا،ی نیز کمک می‌کند.

2. موز:

آنها با شیرینی طبیعی خود یک موج سریع انرژی را فراهم می کنند. منبع خوبی از فیبر، پتاسیم و مواد معدنی است. می تو،د موز را به یک کاسه بلغور جو دوسر و به یک وان ماست یون، اضافه کنید. حتی می تو،د یک موز را برش بزنید و روی هر برش یک لایه نازک از کره طبیعی آجیل مانند کره بادام یا بادام زمینی ،ید. این ،یبی خوشمزه از طعم های خامه ای، شیرین و آجیلی است که می تواند شما را بین وعده های غذایی راضی نگه دارد. همچنین بخو،د: «۶ روش هوشمندانه برای خوردن موز در رژیم غذایی کاهش وزن».

3. توت ها:

کارشناسان می گویند شما می تو،د تا دو فنجان توت بخورید و همچنان کا،ی دریافتی را به 100 کا،ی محدود کنید! انواع توت ها مانند توت فرنگی، زغال اخته، تمشک و شاه توت سرشار از آنتی ا،یدان ها، فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی ضروری هستند. آنها معمولاً کا،ی کمی دارند و می توان آنها را به صورت تازه یا منجمد در ماست یون، به ،وان رویه جو دوسر میل کرد، حتی برای اینکه اسموتی های شما خوشمزه تر شود!

4. مرکبات:

پرتقال، گریپ فروت، ماندارین، لیموترش شیرین و غیره دارای ویتامین C بالایی هستند. وقتی آنها را به تنهایی میل کنید، با آبدار بودن و لطافتشان یک میان وعده با طراوت هستند. می‌تو،د آن‌ها را به سالاد میوه اضافه کنید یا در اسموتی‌ها مخلوط کنید.

5. کیوی:

کیوی میوه های کوچکی با طعمی شیرین و تند است. آنها منبع خوبی از ویتامین C، فیبر و سایر مواد مغذی ضروری هستند. می‌تو،د تکه‌های کیوی را به سالاد، اسموتی‌ها و همچنین برای تهیه یک دسر بدون احساس گناه برای کاهش وزن – پارفی کیوی – اضافه کنید. برای تهیه این دسر، کیوی ،د شده را با ماست یون، کم چرب و کمی آجیل بپاشید تا یک پارفه خوشمزه و رضایت بخش داشته باشید. می توان آن را به ،وان یک صبحانه سالم یا یک دسر رضایت بخش میل کرد. همچنین بخو،د: “برای کاهش وزن میوه بخورید یا آب میوه بنوشید.”

6. هندوانه:

هندوانه میوه ای پرآب با محتوای آب بالا است، از این رو طبیعتی آبرسان دارد. کا،ی کمی دارد و ویتامین هایی مانند A و C را فراهم می کند. بار گلیسمی پایینی دارد و به همین دلیل است که می تو،د آن را حتی در هنگام تلاش برای کاهش وزن مصرف کنید. با هندوانه می تو،د تنقلات جالبی درست کنید. در اینجا یکی از آنها وجود دارد – هندوانه را به مکعب هایی به اندازه لقمه برش دهید و روی آن مقداری پنیر فتا ،د شده بپاشید. ،یب هندوانه شیرین و فتای شور تضاد خوشمزه ای از طعم ها ایجاد می کند. همچنین، هندوانه ،د شده را با برگ ن،اع تازه، کمی آب لیموترش و مقداری فلفل سیاه بریزید. این سالاد ساده و با طراوت برای روزهای گرم تابستان عالی است.

به طور خلاصه، به یاد داشته باشید که میوه ها نه تنها خوشمزه و سالم هستند، بلکه سرشار از مواد مغذی هستند و به همین دلیل برای کاهش وزن نیز مفید هستند. با این حال، به یاد داشته باشید که کنترل وعده غذایی را تمرین کنید و میوه ها را در یک رژیم غذایی متعادل شامل سبزیجات، پروتئین بدون چربی، چربی های سالم و غلات کامل بگنج،د تا از اه، کاهش وزن خود حمایت کنید. برای اینکه بد،د کدام غذاها به کاهش وزن شما کمک می کنند، مش، شوید برنامه زیبایی Rati برای دسترسی به برنامه های رژیم غذایی آسان ما. برای جزئیات بیشتر برنامه را دانلود کنید.

6 روش هوشمندانه برای خوردن موز در رژیم کاهش وزن
برای کاهش وزن میوه بخورید یا آب میوه بنوشید
منبع: https://makeupandbeauty.com/fruits-snacks-weight-loss/