6 مزیت کاهش وزن با دوستاناگر نشسته اید تا تصمیمات سال نو را تعیین کنید و می خواهید به تمام اه، خود برسید، سلامتی خود را در اولویت قرار دهید زیرا این پایه ای است که می تو،د تمام رویاهای خود را بر اساس آن بسازید. به یاد داشته باشید، سلامتی ثروت است! افرادی که در گروه اضافه وزن یا چاق قرار می گیرند بیشتر در معرض خطر ابتلا به فشار خون بالا، دیابت نوع 2، سکته مغزی، آپنه خواب، درد مفاصل، بیماری قلبی و غیره هستند. سال جدید فرصت های زیادی را برای شروعی تازه به ارمغان می آورد. و زمان خوبی است که تصمیم بگیرید با از دست دادن وزن اضافی سبک تر، سالم تر و قوی تر شوید. این یک روند رایج است که درصد زیادی از افرادی که سال را با شور و شوق کامل شروع می کنند، تا پایان فوریه، قدرت اراده و انگیزه خود را از دست می دهند. یک مطالعه می گوید که 22 درصد از واگن کاهش وزن در عرض شش روز پس از سال جدید کنار می روند! فقدان انگیزه، مشاهده نشدن نتایج قابل مشاهده و تغییر اولویت ها اغلب به ،وان دلایل اصلی ذکر می شوند، اما یک راه مطمئن برای موفقیت وجود دارد – پیروی از برنامه های رژیم غذایی راتی بیوتی و یافتن یک دوست رژیمی که به اندازه گونگ هو در مورد از دست دادن پوندهای اضافی است. کاهش وزن فرآیندی است که نیاز به صبر دارد و با داشتن یک دوست کاهش وزن، به احتمال زیاد موفق خواهید شد. در این پست، برخی از فواید شگفت انگیز کاهش وزن با یک دوست را بخو،د.

1. با هم اه، تعیین کنید: ممکن است هر دوی شما هدف متفاوتی برای دستیابی داشته باشید، اما این نباید شما را از جفت شدن با هم منصرف کند. آنچه مهم است که همه شما برای کاهش وزن تلاش می کنید و تعیین اه، با هم به شما انگیزه می دهد که برای رسیدن به یک هدف مش، تلاش کنید و تا رسیدن به اه، یکدیگر را تشویق کنید. همچنین بخو،د: “8 راه برای کمک به کاهش وزن یک عزیز.”

2. آماده سازی غذا با هم برای کل هفته: تهیه غذا برای اطمینان از اینکه ما طبق برنامه غذایی غذا می خوریم، یک روش ،انه است، اما آماده سازی غذا برای کل هفته، به نام پوست کندن، برش دادن و ،د ، مواد خام در جعبه های جداگانه. یک کار کاملاً دشوار است، و اگر دوستی دارید که در یک برنامه غذایی مشابه است، می تو،د آن را با هم انجام دهید، کارهای خانه را به اشتراک بگذارید، زم، را برای پیوند پیدا کنید، و در حین انجام این کار، زمان با کیفیتی را سپری کنید. وقتی هر دوی شما جعبه هایی از مواد اولیه بسته بندی شده در یخچال دارید، پیروی از برنامه رژیم غذایی آسان تر است.

3. یکدیگر را پاسخگو نگه دارید: وقتی در کنار هم هستید، می تو،د یکدیگر را تشویق، انگیزه و الهام بخشید تا روی برنامه غذایی و ورزش کار کنید.

4. شانس کمتری برای ، تحصیل: همانطور که در بالا ذکر کردیم، درصد زیادی از افراد در هفته اول پس از شروع رژیم کاهش وزن ، تحصیل می کنند، اما دریافت حمایت و تشویق از طرف رژیم غذایی، ، آن را بسیار سخت تر می کند. اگر به تنهایی این کار را انجام می دادید

5. برای رسیدن به نقاط عطف کوچک به یکدیگر پاداش دهید: هر دستاورد کوچکی را در مقیاس جشن بگیرید، و این باید یک جایزه غیرغذایی باشد، مانند یک سالن درم، یا آبگرم با هم یا لباس جدیدی که هر دوی شما مدتها چشمگیر آن بودید.

6. تمرین با هم: Rati Beauty نشان داده است که چگونه می تو،د با رژیم گرفتن و پیاده روی به تنهایی وزن خود را کاهش دهید (نیازی نیست که با انتقام به باشگاه بروید). پیاده‌روی طول، یا انجام تمرین‌های ورزشی با هم مطمئن می‌شود که هیچ سستی وجود ندارد و شما بچه‌ها از نظر بدنی فعال هستید و کا،ی بیشتری می‌سوز،د. همچنین بخو،د: 12 راه برای افزایش متابولیسم برای سوزاندن چربی.

خلاصه، برای خود یک دوست رژیمی پیدا کنید، دوستتان را متقاعد کنید که دوست رژیمی شما شود تا وقتی یک نفر به ، فکر می کند، دیگری متقاعد شود که تسلیم نشود! می‌تو،د برنامه‌های رژیم غذایی را در اپلیکیشن Rati Beauty امتحان کنید، زیرا به کاهش وزن کلی کمک می‌کنند و همچنین اینچ‌ها دور کمر را کاهش می‌دهند. برای جزئیات بیشتر اپلیکیشن Rati Beauty را دانلود کنید.

8 راه برای کمک به کاهش وزن یک عزیز
12 راه برای افزایش متابولیسم برای سوزاندن چربی
منبع: https://makeupandbeauty.com/benefits-losing-weight-friends/