6 میان وعده صبح که باید قبل از ناهار بخوریددر هند معمولاً بین صبحانه و ناهار تاخیر زیادی وجود دارد، با فاصله حداقل 5 تا 6 ساعت، و با توجه به افرادی که امروزه زندگی بسیار پرمشغله‌ای دارند، چه از نظر جسمی و چه از نظر ذهنی، افراد معمولاً در اواسط سطح انرژی افت می‌کنند. -صبح و به دنبال لقمه های سریع باشید تا آنها را تا ناهار نگه دارید. به طور کلی، میان وعده های اواسط صبح بین صبحانه و ناهار، به طور معمول حدود ساعت 10:00 صبح تا 11:00 صبح مصرف می شود. به همین دلیل است که خوردن یک میان وعده سبک به حفظ سطح انرژی و جلوگیری از گرسنگی تا زمان ناهار کمک می کند. با این حال، نوع میان وعده ای که انتخاب می کنید می تواند تاثیر زیادی بر وعده های غذایی بعدی شما داشته باشد. به ،وان مثال، خوردن یک خوراکی بزرگ شیرین مطمئناً مدت کوتاهی پس از آن شما را گرسنه می‌کند (افزایش قند خون و کاهش متعاقب آن باعث می‌شود)، یا غذاهای ناسالم فوق‌فرآوری‌شده با مقدار زیادی کا،ی. در واقع، مطالعه ای که در دانشگاه استرالیا انجام شد نشان داد که خوردن 30 تا 50 گرم بادام می تواند اشتها را کاهش دهد و باعث شود در وعده بعدی 300 کا،ی کمتر مصرف کنید. این تحقیق بر روی تاثیر بادام بر هورمون های تنظیم کننده اشتها و توانایی آن در کنترل گرسنگی متمرکز بود. بنابراین، این مطالعه نشان می‌دهد که ،یب بادام در میان‌وعده اواسط صبح می‌تواند تأثیر مثبتی بر مصرف کلی کا،ی داشته باشد. ببینید چگونه می تو،د به راحتی با انتخاب نوع من، میان وعده صبحگاهی موهای خود را اصلاح کنید. بنابراین، بیایید ببینیم که چه نوع میان وعده هایی می توانند گرسنگی شما را برطرف کنند، تا وعده غذایی بعدی انرژی شما را افزایش دهند، و همچنین مسیر کاهش وزن شما را از مسیر خارج نکنند. در حالت ایده آل، یک میان وعده در اواسط صبح باید بین 150 تا 200 کا،ی، سیر کننده، مواد مغذی متراکم و قند کم داشته باشد. یک سیب، یک موز، همه میوه ها من، هستند، اما اگر به دنبال مقداری اضافی هستید، همه تنقلات ذکر شده در زیر من، هستند.

6 میان وعده سالم صبحگاهی

1. تریل می،:

به یاد داشته باشید که چگونه ذکر کردیم بادام یک میان وعده عالی برای کاهش وزن است که به تنظیم هورمون های اشتها کمک می کند؟ شما می تو،د آنها را در یک مخلوط دنباله دار اضافه کنید. برای یک ،یب من، برای کاهش وزن، می تو،د بادام بدون نمک، گردو، تخم کدو تنبل و حتی چیپس شکلات تلخ (حداقل 70 درصد کاکائو) و ذرت بو داده شده را با هم مخلوط کنید. خوب مخلوط کنید و در وعده های جداگانه ت،یم کنید یا در ظرف در بسته نگهداری کنید. این ،یب غنی از مواد مغذی شامل بادام و گردو برای چربی‌های سالم، پروتئین و فیبر، دانه کدو تنبل برای مواد معدنی و فیبر ضروری، و چیپس‌های شکلات تلخ البته به شما آنتی ا،یدان می‌دهد، ذرت بو داده نیز فاکتور «خوشمزه» را به آن اضافه می‌کند. شما می تو،د این ،یب دنباله دار را به دفتر حمل کنید، در طول سفر، تقریباً در همه جا!

2. توپ انرژی پسته و کره بادام زمینی:

برای درست ، توپ‌های انرژی‌زای بادام‌زمینی برای کاهش وزن، چند پسته بدون نمک، کره بادام‌زمینی و فقط کمی دارچین را با هم ،یب کنید. پسته ها را در غذاساز مخلوط کنید تا ریز ،د شوند، سپس آنها را به یک کاسه همزن منتقل کنید. کره بادام زمینی و دارچین را اضافه کنید و خوب هم بزنید تا خمیر ،بناکی به دست آید. مخلوط را به شکل توپ های لقمه ای بغلت،د و در صورت تمایل روی آنها را با پسته یا دارچین ،د شده بپوش،د. به مدت 30 دقیقه در یخچال بگذارید تا سفت شود و تا یک هفته در یخچال نگهداری کنید. این توپ های انرژی پروتئین، چربی های سالم و فیبر را تامین می کنند و آنها را به یک میان وعده مغذی و رضایت بخش برای کاهش وزن تبدیل می کند. همچنین بخو،د: “10 چیز برشته شده به ،وان میان وعده برای کاهش وزن.”

3. کیک برنجی با کره آجیل:

کیک‌های برنجی معمولاً کا،ی کمی دارند و برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند، انتخابی محبوب هستند. آنها بدون اینکه کا،ی قابل توجهی به رژیم غذایی فرد اضافه کنند، یک عامل کرانچ را فراهم می کنند. بهترین چیز این است که کیک های برنجی را می توان به صورت ساده میل کرد و یا به همراه رویه های جالب و سالم مانند کره بادام زمینی، هوموس، آووکادو و غیره. چیزی که ما به ،وان یک میان وعده سریع پیشنهاد می کنیم این است که کره آجیلی (بادام، بادام زمینی) را روی آن ،ید. یک کیک برنجی و روی آن را با موز پر کنید – این یک میان وعده خوشمزه است که هر متخصص سلامتی آن را تایید می کند. همچنین بخو،د: “کره بادام یا کره بادام زمینی – کدام یک سالم تر است؟”

4. نوار ماست یون، با انواع توت ها و آجیل:

طرز تهیه بسیار آسان و طعمی شبیه دسر بدون تمام کا،ی و شکر اضافی دارد. پروتئین و پروبیوتیک ها را از ماست یون،، آنتی ا،یدان ها از توت ها و چربی ها و مواد معدنی سالم را از آجیل دریافت می کنید. برای درست ، پوست ماست یون، با آجیل و انواع توت ها، ماست یون، را به طور مساوی روی یک ورقه پخت پهن کنید. توت فرنگی (توت فرنگی، زغال اخته) و چند عدد آجیل ،د شده (بادام، پسته بدون نمک، گردو) را روی آن بریزید و به آرامی داخل ماست فشار دهید. ورق را حدود 3 تا 4 ساعت در فریزر قرار دهید تا سفت شود، سپس آن را بشکنید یا تکه تکه کنید، از جذابیت ظاهری آن خسته نباشید زیرا طعم آن کاملاً خوشمزه است.

5. کاسه بلغور جو دوسر و بذر کتان:

اگر در خانه می م،د و به دنبال چیز اضافی هستید، یک کاسه بلغور جو دوسر تهیه کنید، دانه کتان آسیاب شده را به همراه یک مشت آجیل و میوه تازه روی آن بپاشید. دانه‌های کتان فیبر کافی برای شما فراهم می‌کنند و کربوهیدرات‌های پیچیده را از بلغور جو دوسر دریافت می‌کنید و آجیل و میوه‌های تازه سرشار از مواد مغذی هستند.

6. نخود سوخاری:

نخود تفت داده شده بافت ترد و طعم رضایت بخشی را در مقایسه با بسیاری از میان وعده های سنتی دیگر مانند چیپس یا کوکی ها ارائه می دهد. نخود منبع فوق العاده پروتئین گیاهی و فیبر غذایی است. پروتئین و فیبر می تواند به تقویت احساس سیری و کاهش هوس کمک کند و نخود برشته را به یک میان وعده سیر کننده و سیر کننده تبدیل کند. نخود منبع فوق العاده پروتئین گیاهی و فیبر غذایی است. پروتئین و فیبر می تواند به تقویت احساس سیری و کاهش هوس کمک کند و نخود برشته را به یک میان وعده سیر کننده و سیر کننده تبدیل کند.

برای دریافت بیشتر این نوع میان وعده‌های رژیمی من، در اواسط صبح، مش، شوید برنامه زیبایی Rati. برای برنامه های رژیم غذایی کاهش وزن خود در برنامه زیبایی Rati مش، شوید.

کره بادام یا کره بادام زمینی – کدام یک سالم تر است؟
10 چیز برشته شده به ،وان میان وعده برای کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/mid-morning-snacks-before-lunch/