6 چیزی که هنگام کاهش وزن باید به آنها افتخار کردکاهش وزن اغلب به ،وان سفری در نظر گرفته می‌شود که در آن هدفی تعیین می‌کنید و با انتخاب‌های سالم‌تر و تغییر سبک زندگی در طول مسیر، پیش می‌روید. در طول این سفر، باید عشق به خود را تمرین کنید، مثبت باشید و هر نقطه عطف کوچکی را جشن بگیرید. جایی که هر پوند کاهش یافته باید دستاوردی باشد که باید به آن افتخار کرد. طرز فکر درستی که در چنین سفری اتخاذ می شود باید این اطمینان باشد که می تو،د به اه،ی که برای خود تعیین کرده اید دست یابید. حقیقت این است که بسیاری از مردم آنقدر به ترازو وسواس می پردازند و روی ش،ت های خود متمرکز می شوند، آنها تمایل دارند نقاط عطف کوچکتری را که به دست می آورند نادیده بگیرند. به یاد داشته باشید، شما برای دوستان، خانواده و مهمتر از همه، فرزندانتان الگو قرار می دهید تا انتخاب های سالم تری داشته باشند. از نه گفتن به “غذاهایی” که می د،د بدن شما را تغذیه نمی کند و در واقع پیشرفت شما را از مسیر خارج می کند، در اینجا 5 چیز وجود دارد که باید در هنگام کاهش وزن به آنها افتخار کنید.

چیزهایی که هنگام کاهش وزن باید به آنها افتخار کرد

1. شما برای نسخه بهتری از خود تلاش می کنید: و این به تن، لباس های سایز کوچکتر محدود نمی شود، بلکه به این م،ی است که شما سعی می کنید نسخه ای سالم، متن، و بهتر از خود بسازید. ما سخت کار می کنیم تا آینده ای بهتر برای خود بسازیم، اما برای ایجاد سلامتی قوی در سال های آینده کار چند، انجام نمی دهیم. با تصمیم به کاهش وزن اضافی، قدمی در مسیر درست برداشته اید.
2. بدن خود را تغذیه می کنید: حتی اگر هنوز به هدف مورد نظر خود نرسیده اید، به یاد داشته باشید که بدن را با نوع غذای من، تغذیه می کنید. خوردن غذاهای غنی از مواد مغذی که نه تنها باعث کاهش وزن می شود، بلکه بدن در حال دریافت مواد مغذی من، برای عملکرد در سطوح بهینه است.
3. صبر و استقامت شما را نشان می دهد: از آنجایی که به برنامه های غذایی و برنامه های ورزشی به خوبی پایبند هستید، این نشان دهنده صبر، پشتکار و قدرت اراده شما برای رسیدن به هدفی است که تعیین شده است. اگر زم، متوجه شدید که انگیزه شما متز،ل است، فقط به گذشته نگاه کنید و ببینید که در تمام مدت چه کارهایی انجام داده اید.
4. افزایش اعتماد به نفس و انرژی: باور کنید یا نه، کاهش وزن باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود. نه فقط به این دلیل که چند کیلوگرم از بین رفته اند، بلکه نشان می دهد که شما برای رسیدن به همه اه، آن را در وجود خود دارید.
5. ایجاد تغییر در سبک زندگی و شکل‌گیری عادات غذایی سالم: کاهش وزن مست،م تغییر عادات غذایی سالم‌تر (انتخاب مواد غذایی غنی از مواد مغذی به جای ناخواسته، تمرین کنترل وعده‌ها، عدم مصرف مکرر میان‌وعده) و ایجاد تغییراتی در سبک زندگی (فعال بودن، اجتناب از سبک زندگی کم تحرک، تبدیل ، ورزش به بخشی از برنامه روزانه و غیره) و زم، که این تغییرات را ایجاد کنید، نه تنها ظاهر بهتری خواهید داشت، بلکه احساس بهتری نیز خواهید داشت! همچنین بخو،د: “17 عادت کوچک در سبک زندگی که به کاهش وزن شما کمک می کند.”
6. رابطه خود را با غذا تغییر دادید/احساسات منفی جدا از غذا: بسیاری از ما برای کنار آمدن با احساسات منفی، استرس کار، آرام ، اعصاب پریشان یا فقط برای مبارزه با ،الت به غذا متوسل می‌شویم (چیزی که ما آن را «غذای راحتی» می‌نامیم. خوردن احساسی ارتباط چند، با گرسنگی واقعی ندارد، جایی که شما فقط برای احساس بهتر غذا می خورید یا به این دلیل که کار بهتری برای انجام دادن وجود ندارد. یک برنامه کاهش وزن خوب از شما نیاز دارد که غذا خوردن آگاهانه را تمرین کنید، برای مبارزه با استرس به پرخوری متوسل نشوید، و در واقع، شما را تشویق می کند تا راه های موثری برای پرت ، حواس در هنگام بروز احساسات منفی (درگیر شدن در یک سرگرمی، گوش دادن به موسیقی یا پاد،ت انگیزشی) بیابید. ، و غیره). همچنین بخو،د: “14 راه برای جلوگیری از فکر ، به غذا”.

به طور خلاصه، احساس غرور کنید که با وجود وسوسه‌ها، ش،ت‌ها، ،که‌ها و موانع راه همچنان در حال پیشروی هستید. وقتی به پلاتو می رسید و تمرکز خود را روی هدف خود قرار می دهید ناامید نمی شوید. به یاد داشته باشید، در طول سفر کاهش وزن، صد دلیل برای جشن گرفتن در طول مسیر وجود داشت، فقط باید به آنها توجه کنید و به آنها افتخار کنید. مهمتر از همه، شما به خودتان باور دارید که می تو،د آن را انجام دهید، و آن را انجام خواهید داد! اگر هدف شما کاهش وزن است و برای شروع سفر کاهش وزن خود به کمک نیاز دارید، مش، شوید برنامه های رژیم غذایی در برنامه زیبایی راتی، و ما به شروع سفر شما از آنجا کمک خواهیم کرد.

14 راه برای جلوگیری از فکر ، زیاد به غذا
17 عادت کوچک در سبک زندگی که به شما در کاهش وزن کمک می کند
منبع: https://makeupandbeauty.com/things-proud-losing-weight/