7 راه برای کاهش وزن بسیار آسان ترکاهش وزن برای عده‌ای می‌تواند مبارزه‌ای باشد و برای برخی دیگر یک نبرد بی‌پایان، و همچنین می‌تواند طاقت‌فرسا باشد، زیرا ممکن است همه کارها را طبق گفته‌های خود درست انجام دهند، اما وقتی هیچ نتیجه‌ای نبینند، می‌تواند بسیار خسته‌کننده شود. ردیابی هر کا،ی کوچک، صرف زمان برای رفتن به باشگاه هر روز، تلاش برای کمتر غذا خوردن تا حد امکان، نه گفتن به مهم، ها و رویدادهایی که در آن غذا دخیل است – کاهش وزن می تواند به یک فرآیند خسته کننده تبدیل شود، اما راه هایی وجود دارد که آن را بسیار آسان تر کنید. شما فقط باید تغییرات کوچکی در رژیم غذایی خود ایجاد کنید، چند تغییر در سبک زندگی خود ایجاد کنید و میزان غذای مصرفی خود را تنظیم کنید تا دچار کمبود کا،ی شوید. در این پست، ما 7 راه برای کاهش وزن بسیار آسان و لذت بردن از کل روند در همان زمان فهرست می کنیم.

7 راه برای کاهش وزن بسیار آسان تر

1. با یک برنامه من، شروع کنید: زم، که یک برنامه من، داشته باشید، پیگیری و اجرای همه چیز آسان می شود. مثلا، برنامه های رژیم غذایی در برنامه زیبایی Rati به شما بگوید چه بخورید، چه زم، بخورید و چه کارهای دیگری برای کاهش وزن انجام دهید. یک تیم کامل برای حمایت و تشویق شما وجود دارد. همچنین، قرار گرفتن در این برنامه فشار را از شما دور می کند، باعث می شود کمتر طاقت فرسا شوید زیرا فقط باید برنامه غذایی و دستورالعمل ها را دنبال کنید و زود به وزن هدف خود برسید.

2. از روش‌های ساده برای کاهش کا،ی وعده‌های غذایی اصلی: استفاده از استویا به جای شکر در چای/قهوه، پر، از ،یب مربا و نان برای صبحانه، خوردن میوه‌های تازه به جای آب‌گیری، حذف سس مایونز در ساندویچ، پر، از خامه در قهوه. ، تمام این تمرینات به کاهش کا،ی قابل توجهی بدون حتی ش،تن عرق کمک می کند. همه این تمرین‌ها حفظ ،ری کا،ی را برای شما آسان‌تر می‌کند تا چربی سوزی با سرعت خوبی ادامه یابد.

3. اندازه کوچکتر از همه چیز را سفارش دهید: از آنجایی که تمرین کنترل وعده غذایی برای کاهش کا،ی اضافی ضروری است، هنگام صرف غذا در بیرون از خانه، همه چیز را در اندازه متوسط ​​یا کوچک سفارش دهید.

4. به جای حذف همه غذاها، غذاهای فوق فرآوری شده را کاهش دهید: به ،وان یک حرکت ناامیدانه، مردم سعی می کنند تا حد امکان کمتر غذا بخورند. اما این یک برنامه پایدار نیست و قطعاً به راحتی نمی توان آن را روز به روز دنبال کرد. کاری که می‌تو،د انجام دهید این است که شروع به حذف غذاهای فوق‌العاده فرآوری‌شده کنید که دارای مقدار زیادی کا،ی خالی، مقدار زیادی قند، سدیم و چربی هستند. آنها همچنین ممکن است دارای مواد ناایمن مانند چربی ترانس، حتی طعم دهنده ها و عطرهای مصنوعی باشند. هر غذای فرآوری شده با بیش از پنج ماده معمولاً فوق فرآوری شده در نظر گرفته می شود. این گونه غذاها فاقد هر گونه ارزش غذایی هستند و با ارزش کا،ی بالایی که دارند می توانند منجر به افزایش وزن و تحریک التهاب و مشکلات سلامتی شوند. شیرینی، چیپس سیب زمینی، شیرینی های پخته شده، میوه های کنسرو شده، ذرت بو داده در مایکروویو،

5. تعداد قدم های روزانه خود را افزایش دهید: اگر هر روز ورزش ، به نظر تنبیه است، راه بسیار آسان تری برای سوزاندن کا،ی وجود دارد – فقط سطح فعالیت روزانه خود را افزایش دهید. شروع به شمارش قدم های خود کنید، سعی کنید حداقل 10000 قدم را در پایان روز جمع کنید. هر قدمی را که می تو،د مهم کنید، تا جایی که می تو،د راه بروید. تمرین خوب است، اما پیاده روی عالی است. تحقیقات نشان می‌دهد که حتی ۷۰۰۰ قدم در روز ممکن است خطر مرگ و میر را کاهش دهد و ۸۲۰۰ قدم خطر ابتلا به چاقی، دیابت نوع ۲، فشار خون بالا و حتی بیماری‌های قلبی را کاهش می‌دهد. بنابراین، فقط یک جفت کفش پیاده روی بردارید و فقط راه بروید.

6. یک دوست همفکر را تگ کنید و برای سفر با هم برنامه ریزی کنید: کاهش وزن فرآیندی است که نیاز به صبر دارد و با داشتن یک دوست کاهش وزن، به احتمال زیاد موفق خواهید شد. شروع یک سفر کاهش وزن با یک دوست فواید زیادی دارد – می تو،د با هم غذا آماده کنید، پیاده روی کنید، با هم ورزش کنید، به یکدیگر انگیزه دهید، یکدیگر را مسئول بد،د. دوستتان را متقاعد کنید که دوست رژیم غذایی شما شود تا وقتی یکی به فکر ، سیگار است، دیگری متقاعد شود که تسلیم نشود!

7. استرس کمتر، بیشتر بخواب: مطالعات نشان داده است که خواب و استرس به شدت با افزایش استرس و خواب کمتر مرتبط هستند. بنابراین، استرس کمتری داشته باشید و بیشتر بخوابید (حداقل 7 ساعت) تا وزن کم کنید و چربی شکم از بین برود.

به طور خلاصه، این از طریق یک رژیم غذایی سالم، ورزش، و کمبود کا،ی است که به وزن مورد نظر شما می رسد.

10 غذای فوق فرآوری شده که برای کاهش وزن باید از ،ید آنها اجتناب کنید
12 راه برای کمک مخفیانه به کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/losing-weight-lot-easier/