7 روش برای خوردن روزانه تخم مرغ با استناد به تخم مرغگیاهخواران و غیرگیاه خواران در مورد “تخم مرغ” نقاط مش،ی پیدا می کنند و به اتفاق آرا توافق می کنند که آنها واقعاً می توانند به دلیل محتوای غذایی استثنایی آنها “فوق العاده غذایی” در نظر گرفته شوند. آنها نه تنها مقرون به صرفه هستند و به راحتی در دسترس هستند، بلکه به حداقل زمان آماده سازی نیز نیاز دارند. زم، تخم‌مرغ به ،وان عامل شروری در نظر گرفته می‌شد که کلسترول را افزایش می‌دهد و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را افزایش می‌دهد، اما مطالعات مختلف در چند سال گذشته، این ادعاهای نادرست را رد کرده‌اند و به تخم‌مرغ‌ها حالتی تمیز داده و آنها را از شر آنها پاک کرده‌اند. این اتهام که آنها خطر بیماری قلبی را افزایش می دهند! جای تعجب نیست که تخم مرغ برای کاهش وزن توصیه می شود زیرا دارای چندین ویژگی است که می تواند چربی سوزی را تقویت کند. اول اینکه تخم مرغ مملو از پروتئین است که به شما کمک می کند برای مدت طول، تری احساس سیری کنید و وسوسه خوردن میان وعده های غذایی ناسالم را کاهش دهید. دوم، کا،ی نسبتاً کمی دارند، که آنها را به انتخاب خوبی برای یک وعده غذایی سیرکننده و در عین حال با کا،ی کنترل شده تبدیل می کند. سوم، تخم‌مرغ دارای مواد مغذی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌ا،یدان‌ها است که متابولیسم را افزایش می‌دهد و از سلامت کلی در زم، که در سفر کاهش وزن هستید حمایت می‌کند. همه گفته‌ها و انجام‌ها، داشتن تخم‌مرغ به‌،وان یک غذای اصلی ممکن است برای همه جذاب نباشد، به‌ویژه با توجه به اینکه تخم‌مرغ‌های ساده چیز زیادی برای غلغلک دادن به ذائقه‌تان وجود ندارد. و غرفه‌های کنار جاده و فست‌فودهایی که تخم‌مرغ‌هایی با طعم، لذیذ، پنیر، کره و مقادیر نجومی کا،ی سرو می‌کنند، اصلاً نمی‌توانند برای کاهش وزن در نظر گرفته شوند (بله، دیگر حفاری روی تخم‌مرغ مگی ماسالا، تخم مرغ چاوماین وجود ندارد. ، تخم مرغ بهل بحولایا). ناامید؟ نگران نباشید، در این مقاله، روش‌های جالبی برای خوردن تخم‌مرغ به غیر از این که به صورت آب‌غوره یا فقط به شکل املت باشد، فهرست می‌کنیم.

تخم مرغ با ذکر راه های داشتن تخم مرغ

1. تخم مرغ آب پز با چاتنی سبز:

اگر احساس می‌کنید تخم‌مرغ‌های پخته شده خیلی ملایم هستند، آن‌ها را با این چاتنی سبز تند بخورید. برای تهیه یک وعده غذایی من، برای کاهش وزن، ۲ عدد تخم مرغ را بجوش،د. تخم مرغ ها را پوست بگیرید و برش بزنید. برای چاتنی ن،اع، ​​1 فنجان برگ ن،اع تازه، 1/2 فنجان برگ گشنیز، 1 فلفل سبز (اختیاری)، 1/2 قاشق چایخوری دانه زیره، آب 1 لیمو و کمی نمک را با هم مخلوط کنید تا یکدست شود. ضخامت چاتنی را با اضافه ، آب در صورت ،وم تنظیم کنید. برش های تخم مرغ آب پز را با چاتنی ن،اع سبز در کناره سرو کنید. لذت ببرید!

2. چت تخم مرغ:

چرا فکر می کنید چات رژیمی من، نیست؟ حداقل این چت تخم مرغ است! برای یک چت تخم مرغ من، برای کاهش وزن، 2 تخم مرغ آب پز را ،د کرده و با پیاز ریز ،د شده، گوجه فرنگی، خیار و چیلی سبز در یک کاسه مخلوط کنید. آب 1 لیمو را روی مخلوط ،ید و چاات ماسالا و فقط کمی نمک بپاشید. به آرامی هم بزنید تا ،یب شوند و با برگ گشنیز تازه تزئین کنید. از این چاات تخم مرغ مغذی و خوش طعم به ،وان یک میان وعده یا وعده غذایی سبک و رضایت بخش لذت ببرید.

3. تخم مرغ شاکشوکا:

این یک غذای محبوب در منطقه خاورمیانه و مدیترانه است و یک گزینه صبحانه و برانچ مقوی است. برای درست ، یک تخم مرغ ساده، روغن زیتون را در تابه داغ کنید و پیاز ،د شده و فلفل دلمه ای را تفت دهید. سیر ،د شده، زیره، پاپریکا و فلفل هندی (اختیاری) را اضافه کنید، سپس گوجه فرنگی ،د شده را داخل آن بریزید و با نمک و فلفل مزه دار کنید. 10-15 دقیقه بجوش،د. چاه هایی در سس ایجاد کنید و تخم مرغ ها را داخل آن بشکنید. روی آن را بپوش،د و به مدت 5-7 دقیقه بپزید تا تخم مرغ ها به دلخواه شما آماده شوند. با جعفری یا گشنیز تزئین کنید. مستقیماً از تابه با نان پیتای گندم کامل برای غوطه ور شدن سرو کنید.

4. نان تست تخم مرغ و آووکادو:

این احتمالا ساده ترین و یک میان وعده خوب برای میان وعده است. یک آووکادوی رسیده را با آب لیمو، نمک و فلفل له کنید. مخلوط آووکادو را روی نان تست غلات سبوس دار ،ید و روی آن را با تخم مرغ های آب پز ،د شده بریزید. با چاشنی های اضافی مانند فلفل چیلی بپاشید، همین! با این ،یب – هم از آووکادو و هم از تخم مرغ چربی های سالم دریافت می کنید.

5. بسته بندی تخم مرغ و سبزیجات:

این حتی می تواند یک غذای تقلب بدون گناه را ایجاد کند. یک تورتیلای غلات کامل (گندم کامل یا ذرت) بردارید و آن را با هوموس یا آووکادوی له شده پخش کنید. تخم مرغ های آب پز ،د شده را به همراه سبزیجاتی مانند پیاز، خیار، فلفل دلمه ای و غیره اضافه کنید و گرد کنید (می تو،د آن را در سفر نیز حمل کنید). تعادل خوبی از پروتئین، کربوهیدرات‌های پیچیده، چربی‌های سالم را در این یک غذای پرکننده دریافت می‌کنید.

6. سالاد تخم مرغ:

در اینجا یک نکته وجود دارد که هنگام رژیم باید به آن پایبند باشید – از افزودن سس مایونز به سالادها خودداری کنید، آنها کا،ی بالایی دارند و سالاد شما را ناسالم می کنند. سس مایونز سنتی را با ماست یون، جایگزین کنید که بافت خامه ای و پروتئین اضافه می کند. برای تهیه یک سالاد تخم مرغ من، برای کاهش وزن، تخم مرغ آب پز، ماست یون،، 1 قاشق غذاخوری ،دل دیژون (بر اساس ،مت تنظیم کنید)، کرفس ریز ،د شده، پیاز قرمز را با هم ،یب کنید. ادویه زدن با نمک و فلفل. از این سالاد تخم مرغ کم کا،ی و غنی از پروتئین به ،وان یک وعده غذایی یا میان وعده مغذی لذت ببرید.

7. آندا پاراتا:

هندی ها و پاراتا جدایی ناپذیرند! برای درست ، یک آندا پاراتا برای کاهش وزن، خمیر نرمی را با استفاده از آرد گندم کامل، زردچوبه، زیره و پودر چیلی اختیاری ورز دهید. دایره های کوچک را باز کنید و آنها را با تخم مرغ زده شده پر کنید. در تابه ای با حداقل روغن بپزید تا طلایی شود. حالا پاراتاهای شما پاراتاهای غنی از پروتئین هستند و می تو،د آن ها را با ماست کنار هم میل کنید. اما هنگام داشتن پاراتاها، کنترل بخش را در نظر داشته باشید. همچنین بخو،د: «7 گزینه صبحانه پر پروتئین پاراتا».

شما همچنین می تو،د بری، تخم مرغ را به ،وان یک غذای تقلب انتخاب کنید. راه‌های مختلفی برای خوردن تخم‌مرغ و خوردن آن‌ها وجود دارد، اما به یاد داشته باشید که کنترل وعده‌ها و خوردن آگاهانه را تمرین کنید. برای برنامه های دقیق رژیم غذایی کاهش وزن که به راحتی قابل پیگیری و اجرا هستند، مش، شوید برنامه زیبایی Rati.

7 گزینه صبحانه پر پروتئین پاراتا
8 نبض و نبض با پروتئین بالا برای کاهش وزن
منبع: https://makeupandbeauty.com/egg-citing-ways-to-eat-eggs-daily/