8 روش مختلف برای فشار دادن بدن برای سوزاندن چربیهمانطور که افرادی که آن را امتحان کرده اند، می دانند که رژیم غذایی کراش نتایج فوق العاده ای به همراه ندارد و می تواند برای سلامتی نیز مضر باشد. هر نتیجه کمی که حاصل شود، کوتاه مدت باقی می ماند و ا،ریت افراد در مدت زمان کوتاهی تمام وزن خود را به دست می آورند. به همین دلیل، افرادی که می خواهند به طور دائم وزن کم کنند، باید از یک رویکرد سالم و متعادل برای کاهش وزن، تغذیه آن، حرکت دادن آن، فعال ماندن، اتخاذ عادات سبک زندگی سالم و به کارگیری استراتژی های موثر برای سوق دادن بدن به سوزاندن چربی های ذخیره شده پیروی کنند. داشتن رژیم غذایی نادرست نتایج کاملاً متضادی را به همراه خواهد داشت و بدن را مجبور می‌کند تا به حالت قحطی برود. در این حالت، بدن با سوزاندن کا،ی کمتر و ذخیره چربی بیشتر در انرژی صرفه جویی می کند. رژیم‌های سخت یا رژیم‌های معمولی که مبتنی بر گرسنگی بدون در نظر گرفتن انرژی مورد نیاز بدن است، به بدن می‌آموزد که با کا،ی کمتر زنده بماند و در آینده، این سازگاری کاهش وزن را بسیار دشوار خواهد کرد. شما حتی ممکن است دچار مشکلات سلامتی، ریزش مو و مشکلات پوستی شوید. به علاوه، بیشتر وزنی که از دست می دهید، چربی نیست، بیشتر از آب و ماهیچه است. بنابراین، بهتر است با پیروی از برنامه‌های غذایی که تمام این عوامل را در نظر گرفته‌اند، وزن کم کنید و می‌تو،د چنین برنامه‌ای را در رژیم غذایی راتی بیوتی بیابید، جایی که برنامه‌های غذایی برای کاهش وزن سریع‌تر بدون به خطر انداختن تغذیه ایجاد شده است. یا سلامتی به این ترتیب، احساس بهتری خواهید داشت و در دراز مدت موفقیت بیشتری خواهید داشت! علاوه بر این، در مورد 8 روش مختلف برای فشار دادن بدن به چربی سوزی بخو،د.

روش های مختلف برای فشار دادن بدن برای سوزاندن چربی

1. بدون به خطر انداختن تغذیه دچار کمبود کا،ی شوید:

هنگامی که کمبود کا،ی ایجاد می شود، بدن در ذخایر چربی ذخیره شده خود حفاری می کند تا انرژی مورد نیاز خود را برآورده کند. برای ایجاد کمبود کا،ی، غذاهایی را انتخاب کنید که دارای مواد مغذی هستند، به این م،ی که مواد مغذی زیادی را در رابطه با محتوای کا،ی خود فراهم می کنند. به ،وان مثال می توان به سبزیجات برگدار، سبزیجات رنگارنگ، غلات کامل و پروتئین های بدون چربی اشاره کرد. کنترل بخش را تمرین کنید، به طور مداوم تمرین کنید، از نظر بدنی کمی بیشتر فعال شوید و غیره برنامه های رژیم غذایی راتی بیوتی، ما به شما نشان می دهیم که چگونه همه این عوامل را با هم جمع کنید تا بدون به خطر انداختن تغذیه دچار کمبود کا،ی شوید. برای جزئیات بیشتر در برنامه زیبایی Rati مش، شوید.

2. شکر، شکر اضافه شده و کربوهیدرات های تصفیه شده را کاهش دهید:

شکر و قندهای افزوده دارای تعداد زیادی کا،ی خالی بدون ارزش غذایی قابل توجه هستند. مصرف غذاها و نوشیدنی های شیرین می تواند منجر به دریافت زیاد کا،ی های خالی شود که می تواند به افزایش وزن کمک کند. همچنین، هنگامی که غذاهای حاوی قندهای افزوده بالا را مصرف می کنید، سطح قند خون شما می تواند به سرعت افزایش یابد و به دنبال آن کاهش یابد. این افزایش و کاهش ناگه، قند خون منجر به افزایش گرسنگی و هوس می شود و منجر به پرخوری و افزایش وزن می شود. مهمتر از همه، قند اضافی در جریان خون می تواند به ،وان چربی در بدن، به ویژه به شکل چربی شکم، تبدیل و ذخیره شود. بنابراین، مصرف قند و شکر اضافه شده را که معمولاً در غذاهایی مانند شیرینی‌های پخته، کلوچه‌ها، بیسکویت‌ها، نوشابه‌ها و غیره یافت می‌شود، کاهش دهید و غذاهایی که با کربوهیدرات‌های تصفیه‌شده ساخته شده‌اند را کاهش دهید (زیرا قند خون را به سرعت افزایش می‌دهند). این یک گام بزرگ در دستیابی به کاهش وزن سریعتر خواهد بود.

3. کربوهیدرات ها را با پروتئین ،یب کنید:

هضم پروتئین در مقایسه با کربوهیدرات‌ها به زمان بیشتری نیاز دارد، بنابراین داشتن منبع پروتئین در حین مصرف کربوهیدرات‌ها می‌تواند فرآیند هضم را کند کند، از افزایش شدید قند خون جلوگیری کند و فرد را برای مدت طول،‌تری سیر نگه دارد. پروتئین در مقایسه با کربوهیدرات ها اثر حرارتی بالاتری دارد، به این م،ی که بدن کا،ی بیشتری برای هضم و استفاده از آن می سوزاند. با گنجاندن پروتئین با کربوهیدرات، مصرف انرژی کلی در طول هضم را اندکی افزایش می دهید که می تواند به کاهش وزن کمک کند.

4. به جای کاردیو حالت ثابت به HIIT بروید:

علاوه بر رژیم غذایی سالم، ورزش و فعالیت بدنی به بدن کمک می کند تا به چربی های ذخیره شده دسترسی پیدا کند. کاردیو یک شکل بسیار محبوب از ورزش (دوچرخه سواری، آهسته دویدن، پیاده روی، شنا، تمرین بیضوی، و غیره) است که اعتقاد بر این است که با کمک به سوزاندن کا،ی در طول تمرین باعث کاهش وزن می شود. با این حال، اعتقاد بر این است که HIIT (تمرین تن، با شدت بالا) برای سوزاندن کا،ی در نیمی از زمان نسبت به کاردیو مؤثرتر است (این تمرینات در فواصل کوتاه 10 تا 30 ث،ه انجام می شوند). HIIT همچنین اثر پس از سوزاندن بیشتری دارد زیرا منجر به افزایش تقاضای ا،یژن طول، مدت پس از پایان تمرین HIIT می شود و در نتیجه سوخت و ساز بدن افزایش می یابد و کا،ی سوزاندن مداوم به هنگام ریکاوری بدن شما منجر می شود. کارشناسان همچنین می گویند HIIT برای خلاص شدن از شر چربی های شکم بهتر از کاردیو حالت ثابت است. بنابراین، روال های کوتاه HIIT را برای افزایش متابولیسم و ​​سوزاندن کا،ی بیشتر تمرین کنید.

5. یافتن راه های موثر برای افزایش متابولیسم:

یک متابولیسم قوی کا،ی بیشتری را می سوزاند و اگر بتو،م راه هایی برای افزایش متابولیسم خود پیدا کنیم، می تو،م روند کاهش وزن اضافی را تسریع کنیم و زودتر به وزن هدفمان برسیم. از فعالیت بدنی، مصرف غذای غنی از مواد مغذی، خواب کافی تا حذف غذاهای فرآوری شده – همه این عوامل به شروع متابولیسم کند کمک می کنند. علاوه بر این، در مورد “12 راه برای افزایش متابولیسم برای سوزاندن چربی” در این مقاله بخو،د.

6. مراقب سلامت روده خود باشید:

پری بیوتیک ها و پروبیوتیک ها نقش مهمی در بهبود سلامت روده ایفا می کنند که به ،ه خود می توانند اثرات مثبتی بر کاهش وزن داشته باشند. روده سالم باعث هضم کارآمد، جذب بهتر مواد مغذی (در نتیجه کاهش هوس)، تنظیم بهبود یافته هورمون هایی می شود که بر گرسنگی، سیری و ذخیره چربی تأثیر می گذارد. پری بیوتیک ها که در غذاهای خاصی مانند سیر، پیاز، موز، غلات کامل و غیره یافت می شوند، نوعی فیبر هستند که به ،وان غذا برای باکتری های سالم در روده عمل می کنند. با مصرف غذاهای غنی از پری بیوتیک، رشد و فعالیت باکتری های مفید روده را تقویت می کنید. این باکتری ها به حفظ تعادل میکروبیوم روده کمک می کنند که با مزایای سلامتی مختلفی از جمله بهبود هضم، عملکرد بهتر سیستم ایمنی، تنظیم اشتها و متابولیسم سالم همراه است. آنها همچنین می توانند احساس سیری و سیری را افزایش دهند که ممکن است منجر به کاهش دریافت کا،ی شود. از سوی دیگر، پروبیوتیک ها باکتری های مفید زنده ای هستند که می توانند در غذاهای ،ر شده مانند ماست، کفیر، کلم ترش، کیمچی و غیره یافت شوند. پروبیوتیک ها می توانند سلامت روده را با ارتقاء یک میکروبیوم متعادل، کاهش باکتری های مضر و حمایت از عملکرد مانع روده، بهبود بخشند. این می تواند منجر به هضم بهتر، کاهش التهاب، کاهش میل به غذا و کنترل بهتر اشتها شود. وقتی روده سالم باشد، کاهش وزن آسان تر است. همچنین بخو،د: “5 ،یب غذای دوستدار روده که در ناهار میل کنید.”

7. خود را هیدراته نگه دارید:

H2O بیش از هیدراته ، بدن شما انجام می دهد، بلکه برای اجرای مجموعه ای از عملکردهای فیزیولوژیکی مورد نیاز است. ما اغلب علائم تشنگی را برای احساس گرسنگی اشتباه می گیریم و به جای اینکه به دنبال یک لیوان آب دراز کنیم، تمایل داریم یک بسته چیپس سیب زمینی را حفر کنیم. با هیدراته ماندن، بهتر می تو،د بین گرسنگی واقعی و تشنگی تمایز قائل شوید که ممکن است از پرخوری جلوگیری کند. مصرف آب کافی نیز نقش مهمی در فرآیند چربی سوزی دارد و به تجزیه چربی در بدن کمک می کند. علاوه بر این، هیدراته بودن به شما کمک می کند در طول تمرین عملکرد بهتری داشته باشید و به شما امکان می دهد کا،ی و چربی بیشتری بسوز،د.

8. بهبود مدیریت خواب و استرس:

مطالعات ارتباط قوی بین کمبود خواب و استرس مزمن و چاقی پیدا کرده اند. کم خوابی متابولیسم را کند می کند، عملکرد هورمون های تنظیم کننده اشتها مانند گرلین و لپتین را مختل می کند، جدای از افزایش میل به غذای ناسالم در روز بعد. کمتر از 5 ساعت خوابیدن میزان چربی سوزی ما را کاهش می دهد. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که حداقل 8 ساعت در هر شب بخوابید تا بدن را وادار به سوزاندن چربی بیشتری کنید. به همین ترتیب، استرس نیز تأثیر مستقیمی بر افزایش وزن دارد. ثابت شده است که استرس عامل اصلی تعدادی از بیماری های سبک زندگی از جمله فشار خون بالا، افزایش سطح گلوکز خون، بی خوابی، کلسترول و تعدادی از بیماری های قلبی عروقی است که فقط به چند مورد اشاره می کنیم. کورتیزول، هورمون استرس، میل به غذای ناسالم را افزایش می دهد و بدن را تشویق می کند تا به جای سوزاندن چربی، چربی را ذخیره کند. وقتی یک روال خواب من، را دنبال کنید، به اندازه کافی بخوابید و استرس را بهتر مدیریت کنید، متوجه خواهید شد که چگونه بدن شما به رژیم غذایی و ورزش روتین شما بهتر واکنش نشان می دهد.

به طور خلاصه، یک رژیم غذایی متعادل، فعالیت بدنی منظم و عادات سبک زندگی سالم برای کاهش وزن حیاتی هستند و می تو،د همه آنها را در برنامه زیبایی Rati بیابید. رژیم ها و برنامه های کاهش وزن ما به گونه ای ایجاد شده اند که بدون زحمت بدن شما را به سمت چربی های ذخیره شده سوق می دهد. برای جزئیات بیشتر اپلیکیشن Rati Beauty را دانلود کنید.

12 راه برای افزایش متابولیسم برای سوزاندن چربی
5 ،یب غذای دوستدار روده که در ناهار میل کنید
منبع: https://makeupandbeauty.com/different-ways-push-،y-burn-،/