8 نکته کاهش وزن برای ادامه در سال 2023تا سال 2023 فقط یک هفته باقی مانده است، و در حالی که همه ما در مورد تصمیمات سال جدید گونگ هو هستیم. نکاتی وجود دارد که می تو،د از امسال به سال درخشان پیش رو ببرید. برای اینکه سال 2023 را به بهترین سال زندگی خود تبدیل کنید، به اه، برس،د، به جای برنامه ریزی های جدید و بزرگ که دنبال ، آنها دشوار می شود، این نکات کاهش وزن را که در سال 2022 شروع کرده اید، ادامه دهید. از آنجایی که شما بچه ها دنبال می کنید. راتی بیوتی و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اید، به برنامه غذایی پایبند باشید و خود را متحول کنید.

8 نکته کاهش وزن برای ادامه در سال 2023

1. به تغذیه سالم خود ادامه دهید: با ادامه برنامه رژیم غذایی Rati Beauty، می تو،د غذاهای من، بخورید، سالم بخورید و همچنان وزن خود را کاهش دهید. چرا حتی نمی خواهید این برنامه غذایی را که تعداد زیادی از مردم با آن به نتیجه رسیده اند، از دست بدهید. چالش S،d ​​Slim ما از 9 ژانویه 2023 شروع می شود و این فرصتی است که نباید از دست بدهید.

2. به تمرین کنترل وعده غذایی ادامه دهید: کنترل سهم برای وارد شدن به کمبود کا،ی و کاهش وزن اضافی ضروری است. کمبود کا،ی زم، اتفاق می افتد که فرد کا،ی کمتری مصرف کند و کا،ی بیشتری از طریق رژیم غذایی و ورزش بسوزاند. کنترل وعده شامل آگاهی از مقدار صحیح غذا و اندازه وعده ها است تا پرخوری یا پرخوری نکنید. به محرومیت از غذا متوسل نشوید، اما وعده‌های غذایی را اندازه بگیرید، غذا را به آرامی بجوید و “hara hachi bu” را تمرین کنید، که یک مانترای محبوب ژاپنی برای غذا خوردن است تا زم، که 80٪ سیر شوید و سپس آن را متوقف کنید. افرادی که این عادت غذایی را انجام می دهند به ندرت وزن اضافه می کنند. جزئیات مربوط به “hara hachi bu” را اینجا بخو،د.

3. از نظر فیزیکی فعال باشید: ورزش را جزئی از برنامه روزانه خود قرار دهید، حداقل 30 دقیقه تا 1 ساعت را برای حرکت دادن بدن و ورزش اختصاص دهید. نیازی به ورزش در هر روز هفته نیست، فقط 4 تا 5 روز تمرین برای سوزاندن لایه های چربی اضافی و کاهش وزن کافی است. افزایش فعالیت بدنی و روی پا ماندن در بیشتر روز به سوزاندن مقدار قابل توجهی کا،ی کمک می کند. حتی کارهای روزمره مانند جارو ،، پاک ،، گردگیری می تواند کمک زیادی به کاهش وزن کند.

4. به زمان‌بندی وعده‌های غذایی و میان‌وعده پایبند باشید: مهم است که به زمان‌بندی وعده‌های غذایی و میان‌وعده‌ها پایبند باشید تا کا،ی‌های اضافی از اضافه‌، به آن‌ها اضافه شود و همچنین از چرای غیرضروری در طول روز اجتناب کنید. اولین کاری که احتمالاً هنگام شروع سفر کاهش وزن باید انجام دهید این است که یک برنامه غذایی و میان وعده برای خود تنظیم کنید. خارج از برنامه خود غذا نخورید، برای نتایج بهتر به زمان بندی ها پایبند باشید.

5. با ترازو وسواس نداشته باشید: ترازو می تواند بهترین دوست یا بدترین دشمن شما باشد. هیچ چیز نمی تواند ناامید کننده تر از افزایش اعداد در ترازو حتی پس از رژیم های سخت باشد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید از واگن کاهش وزن پایین بیایید، به دنبال پیروزی های غیرمقیاس مانند بهبود استقامت، خواب بهتر، لباس من، تر، و همچنین بهبود مشخصات آزمایشگاهی باشید.

6. آماده سازی وعده های غذایی از قبل: با تهیه غذا و پختن غذا در خانه به جای سفارش غذای ناسالم یا صرف ناهار خوری، پول زیادی را صرفه جویی کنید. خوردن غذای خانگی فواید متعددی دارد – شما می تو،د کا،ی زیادی را کاهش دهید، از مواد سالم مطمئن باشید، و مواد بدی مانند ترانس چربی و غیره را حذف کنید. و در حین انجام این کار می تو،د پول زیادی را پس انداز کنید. برنامه های تحویل غذا در تلفن شما ممکن است شما را وسوسه کند که هوس کنید و اغلب از بیرون غذا سفارش دهید، اما صرف غذا در بیرون از خانه را به یک بار در هفته محدود کنید و فقط با غذاهای کاملاً خانگی کاهش وزن را مشاهده خواهید کرد.

7. تا آنجا که ممکن است شکر را کاهش دهید: کاهش مصرف شکر، به ویژه شکر اضافه شده، مهم است، زیرا در هر غذای فرآوری شده دیگری وجود دارد. شکر بسیار اعتیاد آور است و به راحتی نمی توان آن را ، کرد، اما حذف قند برای کاهش وزن و بهبود سلامت کلی نیز مهم است زیرا باعث افزایش التهاب در بدن می شود و فرد را در معرض بیماری های قلبی، دیابت و سایر موارد تهدید کننده زندگی قرار می دهد. بیماری ها اما بزرگترین نتیجه ، شکر کاهش وزن است – بنابراین سعی کنید تا حد امکان قند را کاهش دهید.

8. به ایجاد تغییرات مثبت در شیوه زندگی ادامه دهید: با سبک زندگی کم تحرک خداحافظی کنید، آب بیشتری بنوشید، استرس را کاهش دهید و خواب را بر همه چیز اولویت دهید. سبک زندگی کم تحرک، کم خوابی، استرس مزمن می تواند متابولیسم را کاهش دهد، میل به غذای ناسالم را افزایش داده و منجر به افزایش وزن شود. این عوامل همچنین می‌توانند بر سلامت جسمی و رو، تأثیر منفی بگذارند، بنابراین عادت به ایجاد تغییرات مثبت در سبک زندگی را حفظ کنید.

8 اشتباهی که وقتی خود را وزن می کنید مرتکب می شوید
10 نکته کاهش وزن که باید کاملا بد،د
منبع: https://makeupandbeauty.com/weight-loss-tips-carry-forward-2023/