8 چیزی که هنگام صرف غذا باید سفارش دهیداین یکی از متداول‌ترین پرسش‌هایی است که افرادی که می‌خواهند رژیم بگیرند اغلب می‌پرسند: “آیا خوردن غذا در بیرون از خانه در حین کاهش وزن اشکالی ندارد؟” اگرچه متخصصان توصیه می‌کنند هنگام تلاش برای کاهش وزن، به غذاهای خانگی ب،ب،د، اما هر چند وقت یک‌بار غذا خوردن در بیرون از خانه چیزی است که ما توصیه می‌کنیم زیرا به شما کمک می‌کند هوس‌ها را برآورده کنید و همچنین متابولیسم را مجددا تنظیم کنید. اما برای غذا خوردن در خارج از خانه برنامه ریزی کنید تا با غذای تقلبی خود هماهنگ شوید، زیرا سفرهای زیاد به رستوران ها می تواند پیشرفت شما را مختل کند، به خصوص اگر مراقب آنچه در بشقاب می آید نباشید. برای ،ی که برنامه غذایی خود را شروع کرده است، ممکن است موقعیتی دشوار باشد که در آن نمی خواهید فرصت معاشرت و دور هم جمع شدن با خانواده و دوستان را در حین غذا خوردن در بیرون از خانه از دست بدهید، اما نمی خواهید از واگن کاهش وزن خارج شوید. با افراط در غذای گناهکار اما ما در راتی بیوتی نمی‌خواهیم شما از تفریح ​​دست بردارید و همچنین شما را تشویق می‌کنیم که پس از یک هفته کامل رعایت رژیم غذایی و ورزش شدید، خود را درمان کنید. با این حال، به ،وان یک مبتدی، ممکن است در مورد آنچه که در حین ناهار خوری بیرون می خورید سردرگم شوید و بخواهید با احتیاط گزینه های من، را انتخاب کنید تا از ،اب ، پیشرفت یک هفته کامل جلوگیری کنید. خواه هندی، مکزیکی، چینی، تایلندی، لبن، را هنگام صرف غذا در بیرون دوست داشته باشید، گزینه های سالم بی شماری برای ،، که کا،ی می شمارند و وزن را تماشا می کنند وجود دارد. برای کمک به شما، در اینجا فهرستی از 8 چیزی که باید هنگام غذا خوردن در بیرون از خانه سفارش دهید، آورده شده است. اما ابتدا چند نکته در هنگام سفارش غذا:

چیزهایی که باید هنگام صرف غذا در بیرون از خانه سفارش دهید

9 نکته تخصصی در حین صرف غذا:

1. در رستوران‌ها وعده‌های بزرگ سرو می‌کنند، بنابراین غذا خوردن را با دقت تمرین کنید و فقط در صورتی که سیر نشده‌اید، برای یک ث،ه کمک کنید.

2. خوشبختانه رستوران هایی وجود دارند که نیازهای حکومت نظامی آگاه به سلامت را برآورده می کنند. از پرسیدن آنچه در غذایتان است دریغ نکنید، این غذایی است که می خورید و برای آن هزینه می کنید، بنابراین حق دارید در مورد مواد تشکیل دهنده و سبک آشپزی سؤال بپرسید. از هر چیزی که حاوی چربی ترانس، خامه غلیظ یا مواد پرکا،ی باشد خودداری کنید.

3. از سبد نان خودداری کنید. در مدتی که منتظر رسیدن غذایتان هستید، از چیدن چیزهای داخل سبد نان خودداری کنید، زیرا به راحتی می تو،د کا،ی اضافی روی هم انباشته کنید (بیشتر آنها با آرد تصفیه شده درست می شوند) و شما را سیر نمی کنند.

4. از غذاهای سرخ شده اجتناب کنید – بخارپز، آب پز، سرخ شده کم عمق، کبابی گزینه های خوبی هستند.

5. از خوردن غذا در فست فودها خودداری کنید، حتی سالادهای آنها نیز سالم نیست.

6. شروع غذا با یک کاسه سالاد یا سوپ می تواند کا،ی غذای اصلی را کاهش دهد.

7. دسرها را آهسته بخورید، تا لقمه سوم بشقاب را کنار می کشید.

8. مطمئن شوید که یک منبع پروتئین در بشقاب شما وجود دارد – می تواند مرغ، ماهی، توفو، پنیر، لوبیا یا هر چیزی که حاوی پروتئین باشد. این درشت مغذی تنها شما را سیر نگه می دارد و به سوزاندن کا،ی قابل توجهی کمک می کند.

9. غذا را در یک کاسه سفارش دهید – تحقیقات می گوید که خوردن از یک کاسه کوچک می تواند به کاهش اندازه و کا،ی نیز کمک کند. همچنین، جایگزینی یک بشقاب غذای بزرگ با یک کاسه، مغز شما را فریب می دهد تا کا،ی کمتری بخورد – این باعث می شود با مقدار کمی غذا احساس سیری بیشتری داشته باشیم.

8 چیزی که هنگام صرف غذا باید سفارش دهید:

1. سالاد نخود: این سالاد با پروتئین نخود، چربی های سالم آووکادو و روغن زیتون و مواد مغذی فراوان از سبزیجاتی مانند خیار، گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای و غیره، یک وعده غذایی کامل و رضایت بخش درست می کند. همچنین بخو،د: «9 روش جالب برای خوردن. سبزیجات بیشتر برای کاهش وزن.”
2. کاسه مرغ بروکلی: یک کاسه کامل از مواد غذایی خوب با کربوهیدرات های پیچیده از برنج قهوه ای، پروتئین مرغ و ویتامین C و سایر مواد مغذی موجود در کلم بروکلی را برای خود سفارش دهید.
3. ماکارونی سبوس دار: چه ،ی می گوید در حالی که سعی می کنید وزن کم کنید نمی تو،د ماکارونی بخورید؟ فقط مطمئن شوید که این یک پاستا گندم کامل با کربوهیدرات های پیچیده است.
4. پنیر کبابی: کاملاً خوش طعم – پنیر کبابی با حداقل مقدار چاشنی طعم لذیذی دارد.
5. برنج گل کلم تند: از پولائو گرفته تا بری،، رستوران ها گل کلم را در انواع مختلف عرضه می کنند – حتی می تو،د برنج گل کلم مکزیکی تند را از منو سفارش دهید.
6. پیتزا با پوسته نازک: انتخاب پیتزا با پوسته نازک به این م،ی است که کا،ی اضافی (آرد تصفیه شده کمتر، نمک کمتر) را کاهش می دهید و مواد افزودنی بیشتری مانند سبزیجات دریافت می کنید.
7. سالاد عدس و کینوا: مغذی و من، برای کاهش وزن، سالاد عدس و کینوا شما را برای مدت طول، تری سیر نگه می دارد بدون اینکه پیشرفت شما را مختل کند.
8. ترافل گاناش شکلات تیره: شکلات تلخ سرشار از آنتی ا،یدان است، هوس خوردن غذاهای شیرین را کاهش می دهد، متابولیسم را افزایش می دهد و همچنین به کاهش استرس کمک می کند – و هیچ ، مانع از سفارش ترافل گاناش شکلات تلخ به ،وان دسر نخواهد شد.

خلاصه، در اینجا یک نکته دیگر وجود دارد – لازم نیست همه چیز را در بشقاب تمام کنید، اگر احساس سیری بیشتری می کنید و غذای باقی مانده دارید، می تو،د یک کیسه سگ بسته بندی کنید. همچنین، دانلود کنید برنامه زیبایی Rati برای برنامه های رژیم لاغری شما

9 روش جالب برای خوردن سبزیجات بیشتر برای کاهش وزن
12 روشی که شکلات تلخ می تواند به کاهش وزن کمک کند
منبع: https://makeupandbeauty.com/things-order-eating/