Blushes I Can’t Quit – The Small Things Blogرژگونه واقعا همه چیز را تغییر می دهد! و هیچ چیزی را بیشتر از یک رژگونه صورتی تند دوست ندارم! مجموعه‌ای از موارد دلخواه مطلق من، و همچنین چند محصول جدید را که به ،یب اضافه کرده‌ام، در زیر بیابید!

رژگونه و هایلایت دوتایی Wander Beauty On-The-Glow در صورتی گلبرگ/برهنه – من عاشق یک محصول دو طرفه برای حدا،ر کارایی فضا در کیف آرایشم هستم. هم رنگ هایلایت و رژگونه این چوب روی پوست برهنه یا روی آرایش زیبا به نظر می رسند!

رژگونه Merit Beauty در استکهلم – این زیباترین رنگ صورتی تند است و استفاده از آن بسیار آسان است. برای تاثیر بیشتر می تو،د آن را لایه لایه کنید، یا فقط برای لمس رنگ، انگشت خود را به آرامی بکشید.

رژگونه مایع نارس در ارگاسم – این محصولی بود که من را از رژگونه های پودری به مایع و سپس ، تبدیل کرد. من هنوز هم به طور مرتب از این رژگونه استفاده می کنم زیرا یکی از بهترین رژگونه های صورتی گرم است.

، پاتریک تا و رژگونه پودری در فیلم She’s That Girl – این رنگ رژ گونه من در چند سال اخیر بیشترین استفاده را داشته است. خیلی خوب می پوشد و برای همیشه ماندگار است!

رژگونه نادر زیبایی ملایم در Happy – این رژگونه‌های مایع کمی آزمایش و خطا می‌طلبند، زیرا رنگدانه‌های فوق‌العاده‌ای دارند، اما اگر از آن دسته از رژگونه‌هایی هستید که از رژگونه‌هایی با تاثیر بالا خوشتان می‌آید، عالی هستند!

گرز رژگونه زیبایی مات شارلوت تیلبری در صورتی پاپ – من عاشق سهولت استفاده از این هستم، و این واقعیت که به طور همزمان کمی انعکاس/درخشش به صورت اضافه می کند!


منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2023/03/blushes-i-cant-quit/